Jump to content
IGNORED

In the year 24 25 - US Open 2024


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Diplomac said:

Za nas što snom pravedničkim spavaše: jel bilo makar napušavanja publike?  Vilander i Šet u ekstazi? Bilo šta vredno vraćanja....

 

Ne, Đoković bio prilično smiren. U jednom trenutku je komentator ES rekao da on "smiruje svoj boks", a dobar deo meča su očekivali da se iznervira, izbaci frustraciju i resetuje, ali se tako nešto nije desilo.

 

Imao je svoje šanse u četvrtom, ali ih je propustio što zbog svojih grešaka (jedan baš loš volej na mreži i par kraćih lopti poslatih u aut, kriminalan servis), što zbog  odlične igre Popirina.

Link to comment

Šteta za Nola, mogao je US Open-om da zatvori karijeru kao Sampras svojevremeno.

 

 

Sad se tek vidi koliko je olimpijada bila bitna, bez nje bi bila katastrofalna sezona.

 

 

 

Link to comment

Dabogda ja bio dovoljno katastrofalan da u smiraju karijere budem 2. na najvažnijem svetskom takmičenju u oblasti kojom se bavim

  • +1 1
Link to comment

Naknadna pamet, al morao je da igra pripremni turnir na betonu. Nije igrao beton od marta i onda odmah us open, ne moze tako. Gledao sam prva dva seta, skripao je, kasnio na lopte. Tacno se vidi da se nije navikao na podlogu. Mozda bi se i izvukao da mu je dosao neki konobar u 3R ali Popirin je prejak

Link to comment
10 minutes ago, Midžeta said:

Uzmi Zveki GS titulu :fantom:

Sinner-Zveki finale mmw. 

A kod žena če Jelena težko do prvog slema, odlično igraju Iga i Arina. 

Edited by Cash
  • Haha 1
Link to comment

Djokovic je u 37oj igrao finale Vimbldona i polufinale AO, sad mu treba još sam malo Federerove sreće da u nekom sledećem finalu do koga dođe ne igra protiv igrača kalibra Alkaraza/Sinera (a možda je i to ispucao onim finalima sa Beretinijem/Kiriosom).

Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Sara Erani još igra :ph34r:, kakav servis je imala malo čas :rolf::ziga:

Bila je u finalu ženskog dubla ove godine na RG, a kroz kvalifikacije je došla i do glavnog žreba u singlu.

Link to comment

Ja ništa od Novaka nisam ni očekivala na ovom uso.

 

Ako još šta uradi na GS, to će biti AO.

 

Bumo videli.

 

Sad samo da DŠ ne osvoji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...