Jump to content
IGNORED

In the year 24 25 - US Open 2024


Ros

Recommended Posts

Ma kakav viši nivo od Alkaraza, ima 27 god.bez GS do sada, došao je u zadnje vreme do 1/2 Sinsinatija i 1/4 u kanadi i na mastersu u parizu a ovaj čovek sa 20 godina osvojio 4 GS od čega RG, Vimbldon i olimpijsko finale u zadnjih nekoliko meseci, ne mogu njih dvojica da se mere ni u jednom jedinom aspektu

  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, bags said:

Gli jesi gledao zadnjih oar meseci Zvereva? Mislim izvan livescore i klipova od par sekundi.

 

Ja sam manje vise slucajno gledao 5,6 meceva i decko igra na visem nivou nego Alcaraz i Nole ove godine. Plus uopste nije toliki psihicki raspad kako ga cesto sprdamo ovde.

 

Stose tice Noleta sasvim korektan zreb.

 

 

 

Bags, jesi li gledao RG protiv Carlitosa?

E, to se zove psiha.

  • +1 1
Link to comment

Pa nisam ja rekao da je on bolji teniser od Novaka i Alkaraza generalno. Zverev je ove godine podigao nivo igre. Servis je bolji, kretanje, manje gresi. I atp race to potvrdjuje. Bukvalno je 200 bodova iz Alkaraza a nije uzeo ni jedan GS ove godine.

 

@Budja

Gledao sam taj mec i Alcaraz se dobro iscupao. Mogao je otici vrlo lako na drugu stranu. Bukvalno par lopti..

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pa o tome se i radi, uvek je ta jedna ili par lopti protiv njega kad je gusto. I na Vimbldonu ga je Fric okrenuo iz 0-2 u setovima, nije to slucajno nego je prosto takav. Sto je meni super jer je odvratan lik.

Link to comment
3 hours ago, bags said:

Pa nisam ja rekao da je on bolji teniser od Novaka i Alkaraza generalno. Zverev je ove godine podigao nivo igre. Servis je bolji, kretanje, manje gresi. I atp race to potvrdjuje. Bukvalno je 200 bodova iz Alkaraza a nije uzeo ni jedan GS ove godine

 

Naravno da niko nije shvatio da si napisao da je generalno bolji od ove dvojice, to bi bilo toliko suludo da ne bi ni zahtevalo odgovor.

Problem je uopšte tvrdnja da je podigao nivo svoje igre jer ako se izuzme atp race koja je prilično nebitan faktor Zveki je ove godine koja ulazi u poslednji kvartal osvojio samo 1 turnir a primera radi 2021 ih je osvojio 6...još veći problem je tvrdnja da u poslednje vreme igra na boljem nivou od Alkaraza koji je osvojio skoro sve bitne turnire a kiksnuo samo na poslednjem u 1/16  koji mu je više služio kao priprema za USO... Noleta tu ne mogu ni da računam jer je ozbiljnije odigrao praktično samo AO i sada olimpijadu.

  • +1 1
Link to comment

ne pamtim kad zadnji put propustih, niti se interesovah za zreb na nekom slemu. tek malopre videh na sereninom postu.

 

i dalje procesuiram one voleje i forhende sa olimpijskih  :bath:

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
On 23. 8. 2024. at 16:25, Ras said:

Verujem da je i Novak, poput većine navijača potpuno relaksiran i ovo je možda najbolji period njegove karijere u smislu priznanja koje dobija, pa neka uživa!

Dovoljno je čuti kako je prilikom izlaska na Artur Eš juče (onaj revijalni meč dublova), najavljen kao branilac titule i olimpijski šampion i ovacije sa kojima je dočekan. Nema šta, teniski svet mu je pod nogama, rekao bih - konačno!

Meni se cini da je olimpijsko zlato bilo to sto je bilo potrebno da zatvori pricu. Mislim da je dokazao i sebi i drugima sta god je trebalo, postigao sve sto je zaista zeleo i sada moze da prosto uziva dok mu jos telo traje. Ocekujem ga sa nula stresa i pritiska a nadam se i sa zeljom da i dalje uziva u igri i takmicenju i da daje sve od sebe.

  • +1 3
Link to comment

Tim igra poslednji meč na USO i lik sa ES mrtav ladan kaže da se nada da Varvara Gračeva i Koko Gof neće još dugo čekati.

 

Da li ih plaćaju po izlupetanoj gluposti?

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...