Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Kreten Boske sa Arene ne prepoznaje novopečenog golmana Bornmuta, Kepu koji sedi na tribinama. Kae, ovo je, ako se ne varam, Tajler Adams. :laugh:

 

Tajler Adams:

 

Spoiler

Screenshot-20240914-213222.png

 

  • Haha 2
Link to comment

gledao sam finale geoguessra, pa nisam obracao paznju na utakmicu previse. ali ono sto sam video je da nas je bournmuth razbio ali da su se nasi izvukli. vidim sancho bio jedan od boljih

 

 

Link to comment
4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

 

loša ti je to rabota

 

ko traže izgovore lako ih i nadje, ali tako se ne postaje najbolji klub na svetu. source: navijač najboljeg kluba na svetu :fantom:

 

-ubijas na terenu vec deceniju i po

-ubijas u “trosenju para”, posebno u pep eri

-deo tvoje nepostojece istorije kluba je, jbg, tata jednog od najboljih napadaca danas pa sad tovari koga stigne bas u tom svetlo plavom dresu

 

al sudije…

 

i 115 nekih qraca ste izmuljali i treba vas kazniti…

 

Ja bih mozda razumeo da nama kroz klub defiluju neki mesii, nejmari, ronaldovi, mbapei i ostali mega giga starovi od 100+ miliona… stvarno bih razumeo frust 

 

ovako je bas jadno.


A jednostavno, nekog izjebe aston vila a neko je sampion.

 

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Frust je kad navijači timova koji posluju u okviru nekog finansijskog pravilnika postavljaju pitanje zašto neki klub ima toliko mutne i netransparentne transakcije. :laugh: važi

 

 

Link to comment

o ne siti je prekršio knjigovodstvena pravila, brzo zovite revizore u pomoć! :laugh:

 

nije da nije tužno. da smo trošili više para od ostatka lige pa da razumem. bolje se pitajte zašto je aston villa bila prinuđena da proda daglasa luiza u godini u kojoj se kvalifikovala za lš i šta to govori o knjigovodstvenim pravilima i budućnosti lige. ili kako je lester sagoreo kad je pokušao da se ugura u top 6 što se ne sme, pa ispao u drugu ligu zbog knjigovodstvenih pravila. posle osvajanja lige.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, 189- said:

gledao sam finale geoguessra, pa nisam obracao paznju na utakmicu previse. ali ono sto sam video je da nas je bournmuth razbio ali da su se nasi izvukli. vidim sancho bio jedan od boljih

 

 

Gledao sam u kafani tih 45 min, bio je karina kao i ostali. njegova asistencija je zparavo dodavanje u 16, gdj se Nkuku bese nadljudski izborio kroz trojicu za sut. Sanco je imao i brdo izgubljenih lopti, pokusaja driblanja i dr. Mislim k, mozda nije u redu da ga pljujem, jer bih se precutno slozio sa njegovim neuspjehom bilo gdje, ali vceras zaista nije bio nista posebno.

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

bolje se pitajte zašto je aston villa bila prinuđena da proda daglasa luiza u godini u kojoj se kvalifikovala za lš i šta to govori o knjigovodstvenim pravilima i budućnosti lige. ili kako je lester sagoreo kad je pokušao da se ugura u top 6 što se ne sme, pa ispao u drugu ligu zbog knjigovodstvenih pravila. posle osvajanja lige.

Kako rece zvalavi za Koluviju - On nije prodao tonu kokaina :laugh:

Link to comment
12 hours ago, 189- said:

btw napravili smo 9 faulova i celavo govno nam je dalo osam zutih. sudio nam je dve od cetiri utakmice do sada u sezoni. 

Nkunku je bas dobar igrac i kupovina... odlicna pobeda posle remija sa Palasom uz odbranjeni penal

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...