Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

 

4 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Prespavao sam popodnevni  termin, a po komentarima čekićara na tviteru vidim da je to bio ispravan potez. 

 

dali ste gol brte 

 

edit - pročitao sam poraz :laugh:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Everton mora što pre sa raskrsti sa Dajšom, inače im sledi večito batrganje oko zone ispadanja, sa 20% poseda u proseku. Dycheball je mrtav, i nema mu mesta u modernom fudbalu

  • -1 1
Link to comment
16 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Everton mora što pre sa raskrsti sa Dajšom, inače im sledi večito batrganje oko zone ispadanja, sa 20% poseda u proseku. Dycheball je mrtav, i nema mu mesta u modernom fudbalu

 

Trendovi dolaze i prolaze, a direktni bunkeraški fizikalni stil fudbala na trčanje, ritanje, i skakanje tvrdoglavo preživljava. 

 

Na svakih dvadeset wannabe Guardiola, naći se po jedan wannabe Sam Allardyce, čisto da kontrira.

 

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Trendovi dolaze i prolaze, a direktni bunkeraški fizikalni stil fudbala na trčanje, ritanje, i skakanje tvrdoglavo preživljava. 

 

Na svakih dvadeset wannabe Guardiola, naći se po jedan wannabe Sam Allardyce, čisto da kontrira.

 

 

Pa nisu ovo više trendovi, ovo je fudbalska realnost. Pre 20 godina si imao 10 Alardajsa u ligi, sad je taj broj spao na ovog jednog mučenika. Takav fudbal izumire, čak i ako gvardiolizaciju zameni nešto drugo, to sigurno neće biti povratak dobrog starog route 1 fudbala. Verovatno u nižim rangovima ima mesta takvom pristupu, ali na top nivou kakav je trenutno PL, jok. Everton može samo u najboljem slučaju da stagnira pod ovakvim vođstvom.

Link to comment

Realnost su trendovi, ništa nije set in stone. 

 

Čak i da Pepova smrt fudbala ostane dominantan stil zauvek (a neće), uvek je potrebno imati neke whipping boys koji tom stilu svesno kontriraju, makar samo da bi ispali kul u društvu kad izgube pet-nula. Svaki face zahteva heel. 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Realnost su trendovi, ništa nije set in stone. 

 

Čak i da Pepova smrt fudbala ostane dominantan stil zauvek (a neće), uvek je potrebno imati neke whipping boys koji tom stilu svesno kontriraju, makar samo da bi ispali kul u društvu kad izgube pet-nula. Svaki face zahteva heel. 



kaže se death by football :fantom: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...