Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

6 minutes ago, Midžeta said:

A ti nemas milosti danas :lol:

 

Što, pa ne postavljam mu ja pitanja nego nadrkani mančesterski žurnalisti.

 

Link to comment

Svi se vi zajebavate do jaja vidim ovde a na tužnu činjenicu da liga nije čestito ni počela a već je prekidaju tamo nekim repstativnim pauzama niko ne obraća pažnja. Joooj UEFO, UEFO kurvo,....

  • Hvala 1
Link to comment
26 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Svi se vi zajebavate do jaja vidim ovde a na tužnu činjenicu da liga nije čestito ni počela a već je prekidaju tamo nekim repstativnim pauzama niko ne obraća pažnja. Joooj UEFO, UEFO kurvo,....

Pa da, sad će da nam pokvrae Jotu na reprezentativnoj pauzi, i ode sezona u kurac... :(

  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

Koliko nepovjerenja u 🇺🇾 :sad3:


Kakav sad 🇺🇾, pa Darwin je suspendovan iz repstativnih akcija jer je uletao na tribinu da zaštiti nejač od 🇨🇴 divljaka i narko-mafijaša.

 

(Taman će da iskoristi pauzu da se potpuno ikorporira u nezaustavljivu Slot mašinu™, naučiće i da primi loptu, i da je zadrži, i da doda u prostor i sve!)

 

  • +1 1
Link to comment

Meni će biti malo glupo ako uzmemo titulu na konto Sitijeve selidbe u niži rang. Ne znam kako razmišljaju bazendžije

Link to comment
36 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Meni će biti malo glupo ako uzmemo titulu na konto Sitijeve selidbe u niži rang. Ne znam kako razmišljaju bazendžije

 

hahaha, kako se vi tobdžije dobro zabavljate

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...