Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

50 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ma naravno - Kasemiro više ne može da potrči, a on je upravo bio taj koji je tukao dok je igrao sa Modrićem i Krosom.

Zato mi je i krivo što je MekTomini morao da ode, ali se nadam da će Ugarte nastaviti da održava reputaciju. VIdeo si kako je Martinez počistio, mislim Soboslaia, u fazonu "ajde više u kurac, udarite i vi nekoga".

 

 

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Ogovor na nivou trećeg osnovne "a koliko je osvojio Megvajer?" - čoveka niko nije pomenuo ceo dan, niti je u kontekstu tvog kačenja klipova voljenog (C)

 

Pa odluči se, da li se kurčim VVD-ovom titulom ili činjenicom da je Glavati kršina?

 

Što se konteksta tiče, nikad se neću umoriti od podsećanja na činjenicu da je Maguire koštao pet miliona više od lika kog si ti posprdno zvao "75 miliona" čitave te prve sezone u LFC, dok je on osvajao CL i spremao se da sledeće uzme i PL. 

 

Živa je šteta što si taj nadimak ukinuo čim ste bacili 80 miliona u Lesterov bunar.

 

Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

makar su naučili lekciju, holandski megvajer je plaćen samo 50m

 

45+5 za njega, 50 za Yoroa, u totalu novi štoperski par izađe kao jedan Antony.

 

Malo li je na ovu skupoću?

Link to comment
33 minutes ago, Mil@n said:

 

Klub je tipa poslednjih 10 godina komedija, ali je neverovatno ne da za sve te godine nismo konkurentni već nismo ni blizu da budemo konkurentni. 

Kenja mi se i od Glejzera pogotovu, ali i Den Haga i svih poluigrača koje dovode u nadi da će nešto da promene, baš smo postali sprdnja klub. 

 

Ne znam šta ti navijači tamo rade, gde je neki bojkot, uprava napolje i tako to.

Jeste ali nekad nije bilo ovoliko sigurica da očekuješ redovna ponižavanja i tamburanja od nekadašnjih rivala na domaćem terenu. 70% vremena si u fazonu kad vidiš raspored kao "jao, Liverpul, Siti na OT, biće bolno". Više časnog otpora tim top klubovima pružaju povratnici u PL.

Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

liverpulov brutalan squad najzad unleashed, dal je vreme da se plašimo :unsure:

 


ja se liverpula uvek plasim, otkad su dobili najboljeg stopera na svetu

Link to comment
30 minutes ago, James Marshall said:

Jeste ali nekad nije bilo ovoliko sigurica da očekuješ redovna ponižavanja i tamburanja od nekadašnjih rivala na domaćem terenu. 70% vremena si u fazonu kad vidiš raspored kao "jao, Liverpul, Siti na OT, biće bolno". Više časnog otpora tim top klubovima pružaju povratnici u PL.

 

Ne znam što ali, meni je to jasno i to mi se gadi. Izgubio sam bukvalno svaku želju da pogledam neku utakmicu. Od ubedljivo najdominantnije sile u premijer ligi do sprdnje. Sve mi je jasno, nenormalan kapital je uleteo, niko ne štedi milijarde da se napravi novi tim, ali hej, zar i mi nismo na kraju svake godine top 5 najposlovnijih klubova bez obzira na rezultate? A i nije baš da ni ne trošimo, samo što je očigledno da ne znamo kako. 

  • +1 1
Link to comment

Nego, pomenu neko Olea u kontekstu nove Ten Hag Out inicijative. Evo kako je mudro čovek zborio, a vi ga najurili:

 

 

 

Šalu na stranu, ja stvarno ne mogu da zamislim da OGS završi osmi na tabeli sa negativnom gol razlikom, a onda krene da priča kako su imali najbolje rezultate posle Sitija jer FA kup.

 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...