Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

12 minutes ago, John Coltrane said:

nadam da će Ugarte nastaviti da održava reputaciju

Sigurno. Mlad, jak, brz, trci kao konj cijelo vrijeme (koliko sam uhvatio na snimcima). Ipak, ni on nije igrac za gradjenje igre iz zadnje linije, treba jos jedan kreativac na 8

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

@John Coltrane

 

Kapiten od 75 miliona :wub:

 

Hrabriji od Supermena, duhovitiji od Jove Radovanovića...

 

Najbolji štoper u istojij kluba... koliko beše osvojio PL ?

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Najbolji štoper u istojij kluba... koliko beše osvojio PL ?

 

Što bi rekao ETH, ako ne računamo Man City titule, osvojio je bukvalno svaku od kako je došao u LFC :fantom:

 

A Slabhead od 50 miliona, koliko on beše ima PL? Ne sećam se da li je bio u Lesteru onomad, čini mi se da je tada harao Championshipom u tigrastom dresu, zajedno sa Andy Robertsonom.

 

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

A Slabhead od 50 miliona, koliko on beše ima PL? Ne sećam se da li je bio u Lesteru onomad, čini mi se da je tada harao Championshipom u tigrastom dresu, zajedno sa Andy Robertsonom.

 

 

nah, najjače da je megvajer ikad dobacio do visina legendarne robert hut - vesli morgan odbrane

 

edit - i ne znam odakle ti 50m....£80m

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Tačno mi je drago kad vidim da Van Dajk preti ovim pacovčićima i zajebava ih.

 

Treba dovesti Roja Kina čisto da ih maltretira i psuje po ceo dan.

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Strašno šta je čovjek napravio od nekada velikog kluba, bukvalno svi dolaze na OT da šamaraju patkom ovu tugu od tima i kluba, uskoro će to početi raditi i ove pridošlice iz Čempionšipa.

 

Klub je tipa poslednjih 10 godina komedija, ali je neverovatno ne da za sve te godine nismo konkurentni već nismo ni blizu da budemo konkurentni. 

Kenja mi se i od Glejzera pogotovu, ali i Den Haga i svih poluigrača koje dovode u nadi da će nešto da promene, baš smo postali sprdnja klub. 

 

Ne znam šta ti navijači tamo rade, gde je neki bojkot, uprava napolje i tako to.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

edit - i ne znam odakle ti 50m....£80m

 

To, to, zapamtio sam da je +5 u odnosu na VVD cenu godinu dana ranije, pa permutovao u 50 mil.

 

Računam da su mu zbog toga dali broj #5 na dresu :D 

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Što bi rekao ETH, ako ne računamo Man City titule, osvojio je bukvalno svaku od kako je došao u LFC :fantom:

 

A Slabhead od 50 miliona, koliko on beše ima PL? Ne sećam se da li je bio u Lesteru onomad, čini mi se da je tada harao Championshipom u tigrastom dresu, zajedno sa Andy Robertsonom.

 

 

Kad je teško udri po Glavudži :violina: klasična bazen argumentacija - kurčenje na osnovu 1 PL sa "najboljim trenerom i najboljim timom svih vremena"

Al nema veze, zauzeli ste busiju godinama u nazad pa se čovek navikne na svašta što ostavljate na ovom svetom topiku.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

klasična bazen argumentacija - kurčenje na osnovu 1 PL sa "najboljim trenerom i najboljim timom svih vremena"

Al nema veze, zauzeli ste busiju godinama u nazad pa se čovek navikne na svašta što ostavljate na ovom svetom topiku.

 

Kurčenje :lol: :lol: :lol: 

 

Sam pitaš koliko je VVD titula osvojio, ja kažem jednu, a ti si odmah kao, "aaaaa vidi ih, kurče se tom jednom titulooom!"

 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Kurčenje :lol: :lol: :lol: 

 

Sam pitaš koliko je VVD titula osvojio, ja kažem jednu, a ti si odmah kao, "aaaaa vidi ih, kurče se tom jednom titulooom!"

 

 

Ogovor na nivou trećeg osnovne "a koliko je osvojio Megvajer?" - čoveka niko nije pomenuo ceo dan, niti je u kontekstu tvog kačenja klipova voljenog (C)

 

sportksi pozdrav :grozan:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...