Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

10 minutes ago, kipo said:

Posle prvog poluvremena Zirkze nije smio nastaviti, prespor u tranziciji, prespor inace, njegovo je da igra kad se davi slabiji protivnik, kojih nije mnogo ostalo. Rasford bezlican, Garnaco nije dobio ni loptu takoreci. Najteze mi pada insistiranja da se lopta vraca kako bi se kreirao napad iz zadnje linije SVAKI jebeni put, pa cak i iz polukontre jbt. Cini se da ce RVN brzo zamijeniti ETH. Liverpul nista nije izgubio odlaskom Klopa, cak je dobio Gravenberha, danas vrhunski.


Zirkze na terenu izgleda kao Luca Toni na okupljanju za Soccer Aid sa nekih 120 kg, momak je bojim se zalutao u ovu ligu, jednostavno je prespor. I nikad nisam razumeo taj transfer, imaš robusnog centarfora, zašto dovoditi većeg, težeg i sporijeg da se bore za mesto startera, zašto ne probati sa drugim tipom napadača. Jebeni Toney je otišao u Arabiju za iste pare, dokazan PL mamojeb. De Ligta dovedeš da u 70. minutu ulazi umesto Maguire-a, pa onda malo zarotiraš da HM ulazi u 70. minutu umesto njega. Isuse.

  • +1 1
Link to comment

sistem se gradi kad nemaš najgoreg trenera u ligi. brajton doveo onog omladinca iz cvajte što je mlađi od pola lige pa igra neuporedivo ozbiljniji fudbal sa slabijim timom

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ducca said:


Zirkze na terenu izgleda kao Luca Toni na okupljanju za Soccer Aid sa nekih 120 kg, momak je bojim se zalutao u ovu ligu, jednostavno je prespor. I nikad nisam razumeo taj transfer, imaš robusnog centarfora, zašto dovoditi većeg, težeg i sporijeg da se bore za mesto startera, zašto ne probati sa drugim tipom napadača. Jebeni Toney je otišao u Arabiju za iste pare, dokazan PL mamojeb. De Ligta dovedeš da u 70. minutu ulazi umesto Maguire-a, pa onda malo zarotiraš da HM ulazi u 70. minutu umesto njega. Isuse.

Lik se zajebava,videti pod izjave koje daje,kinta kaplje pola Ajaksa tu,sve super.

  • +1 1
Link to comment

Upravo rekao Salahudin da mu je ovo poslednja sezona u klubu, da mu niko još nije ni ponudio da produži ugovor :byecry:

 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

 

Sistem se gradi kad imaš 11 prvotimaca plus 3-4 squad igrača a ne kad igraš svaki vikend sa 11+ različitih igrača. Bez špica, bez levog beka, sa Kasemirom koji je poklonio dva gola i odavno ne liči na sebe...

 

Nismo se izboirili ni sa BHA, a kamo li sa ovakvim Liverpulom gde je Arne Slot došao na "postavljen sto" .

Slazem se ali lose je i pored svega toga. Neke odluke su nevjerovatne. Zasto Zirkze nije zamijenjen na pol, zasto se ne preskace sredina kad imas matorog veznjaka sklonog greskama, prije ova dva imao je jos 3-4 pogresna pasa na najgorem mogucem dijelu terena a i Gravenberh se sjurio kroz sredinu, ne znam gdje je bio ali znam gdje je morao biti, i prosle god je igfrao previsoko, bog i ETH znaju zasto. Zasto se ne iskoriscava polukontra kad imamo brze igrace na krilima, zasto se ne kaznjavaju igraci koji ne ispune minimum ocekivanog, zasto ne promijeni predvidljivu taktiku.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Upravo rekao Salahudin da mu je ovo poslednja sezona u klubu, da mu niko još nije ni ponudio da produži ugovor :byecry:

 

Zavrnuli slavinu Ameri,reklo bi se da se i prodaja kluba sprema iz prikrajka.Citah za njih da su nekim problemima tamo u USA,mozda zato,mislim na Henrijeve.

  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, kipo said:

Slazem se ali lose je i pored svega toga. Neke odluke su nevjerovatne. Zasto Zirkze nije zamijenjen na pol, zasto se ne preskace sredina kad imas matorog veznjaka sklonog greskama, prije ova dva imao je jos 3-4 pogresna pasa na najgorem mogucem dijelu terena a i Gravenberh se sjurio kroz sredinu, ne znam gdje je bio ali znam gdje je morao biti, i prosle god je igfrao previsoko, bog i ETH znaju zasto. Zasto se ne iskoriscava polukontra kad imamo brze igrace na krilima, zasto se ne kaznjavaju igraci koji ne ispune minimum ocekivanog, zasto ne promijeni predvidljivu taktiku.

 

Pre svega što si naveo treba poći od pitanja šta Rašford još uvek radi u 11, a Garnačo na desnoj strani koja mu uopšte ne odgovara ?

 

Slot lepo objašnjava, ako hoćeš da obezbediš Salahu i Diazu 1na1 sa bekovima moraš imati jake igrače u sredini  - danas su Mekalister, Gravenberh i Soboslai prebili svakog na koga su naleteli - odatle i pičkast pristup kad kreneš u polukontru, uplašen si da će te saseći neko od ove trojice u startu.

Link to comment
7 minutes ago, ducca said:

Zirkze na terenu izgleda kao Luca Toni na okupljanju za Soccer Aid sa nekih 120 kg, momak je bojim se zalutao u ovu ligu, jednostavno je prespor. I nikad nisam razumeo taj transfer, imaš robusnog centarfora, zašto dovoditi većeg, težeg i sporijeg da se bore za mesto startera, zašto ne probati sa drugim tipom napadača.

On je ocigledno igrac za utakmice poput Oleove prve bese protiv Palasa na OT, kada sabijes slabijeg protivnika koji se brani, nista vise ali to ce dobro raditi.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

odatle i pičkast pristup kad kreneš u polukontru, uplašen si da će te saseći neko od ove trojice u startu.

Jbg, igra se na obe strane, fudbal je izrazito muska igra.

Link to comment
1 minute ago, kipo said:

Jbg, igra se na obe strane, fudbal je izrazito muska igra.

 

Ma naravno - Kasemiro više ne može da potrči, a on je upravo bio taj koji je tukao dok je igrao sa Modrićem i Krosom.

Zato mi je i krivo što je MekTomini morao da ode, ali se nadam da će Ugarte nastaviti da održava reputaciju. VIdeo si kako je Martinez počistio, mislim Soboslaia, u fazonu "ajde više u kurac, udarite i vi nekoga".

 

Mekalister odvalio po licu igrača, onaj govnar Tejlor ništa karton - nismo kompetentni pa se niko ni ne osvrće na sudjenje.

 

Link to comment

Koliko je otuzan Junajted. Da se igraci Livera nisu na kraju sprdali bilo bi opet 5-6 komada lagano.

 

A Tene Hage ocekujemo jos 1 izjavu od tebe!

Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:

Video si kako je Martinez počistio, mislim Soboslaia, u fazonu "ajde više u kurac, udarite i vi nekoga".

 

 

Kapiten :wub:

 

  • Haha 1
Link to comment

Kaže Sterling za Salaha "show me the money baby :lol:" pošto je Mo umalo zaplakao svaki put kad je rekao da ga niko nije pitao u vezi novog ugovora...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...