Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

7 hours ago, Weenie Pooh said:

Priča se dosta o Zubimendiju poslednjih par dana, tačno se oseti koliko nam je dogorelo do prstiju sa nula transfera, hajp je žestok, welcome to lfc kompilacije se samo ređaju...

Junajted kao takodje zainteresovan, ali ne vjerujem. Valjda oladili i od Ugartea ako PSG ne spusti cijenu. Ima ih jos - Andre (Fluminense), Sander Berge (Burnley), Pepelu (Valencia)... Meni najbolje izgleda Morten Hjulmand iz Sportinga ali isto skup.

Link to comment

Zubimendi je pričao po novinama još od kad je bio primećen da nikad ne bi napustio španiju i da je opcija samo Real. I sad ovo. Zainteresovani Pool, Sekta, Arsenal i odjedanput sve može :ph34r:

Link to comment

 

Fofana iz Monaka takodje opcija za sve klubove, najeftinija cak. Tesko da ce Arsenal da ih privuce (Zubimendi nivo) pored Rajsa, dok bi ovamo bili prva opcija.

Link to comment
Quote

THE BIGGER PICTURE

 

According to the report, at a team dinner, Arteta invited the pickpockets into the room and told them to go to work on the squad. At the end of the meal, the Spaniard stood up and asked the players to empty their pockets. Many were missing valuables; Arteta used the stunt to teach his players about the need to be alert at all times.

 

Ovo je Artetin svjet, mi samo živimo u njemu

  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ovo je Artetin svjet, mi samo živimo u njemu

 

ludak. nesto kao mazzulla ali bez rezlutata.

 

 

On 6. 8. 2024. at 23:57, 189- said:

3tyqbmauw1hd1.jpeg?width=1024&auto=webp&

 

ima li jacih :fantom:

 

od ovog posta smo doveli omorodiona i anselmina (koji ce do leta ostati u boci)

 

19 hours ago, Weenie Pooh said:

 

A Tomori kao ne valja? Misliš da bi se blamirao koliko Collwil i Badiašilja, ili ipak nešto manje?

 

mislio sam da stavim i tomorija ali neverujem da je on bas mnogo bolji od nasih stopera.

Link to comment

Što, šta fali, em igrači nauče važnu lekciju em klub doda malo u transfer budžet. 

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ovo je Artetin svjet, mi samo živimo u njemu

Pažnja im je svakako problematična ako nisu snimili 2, 3, 5 nepoznatih osoba na timskoj večeri :ohmy:

 

Ajd da razumem da je reč o Čelsiju, em ih ima 45-50, em će da se upoznaju međusobno do septembra :D

  • Haha 2
Link to comment

WHU ukrade Todoba Juventusu ispred nosa:

 

Bournemouth navodno prihvatio ponudu Totenhema za Solankea, ovih dana treba da se finalizira transfer.

Edited by ducca
Link to comment

Todibo je trebao biti prvo pojacanje Junajteda ali UEFA blokirali transfer; ista vlasnicka struktura klubova, isto evropsko takmicenje.

Link to comment
2 hours ago, ducca said:

Bournemouth navodno prihvatio ponudu Totenhema za Solankea, ovih dana treba da se finalizira transfer.

 

20% ide Liverpulu! To je kao da smo napravili transfer!

 

187187769_5899350363423415_9193624099962939423_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=06a7ca&_nc_ohc=6o0a4t4OaFgQ7kNvgFapidx&_nc_ht=scontent.fbeg2-1.fna&oh=00_AYBkcSrcLohh1T0zmdywsRsOJxxN5oeFML2Gk_NwgBp7aQ&oe=66DD4108

  • Haha 2
Link to comment

vini brate prijatelju mi smo doveli samo jednog igrača, a imamo kao što svi znamo neuporedivo manji squad. arsenal je doveo samo jednog igrača. nije još uvek kraj prelaznog roka....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...