Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

5 hours ago, papapavle said:

Ja se evo trgoh iz sna da pročitam ko ga je od onih silnih klubova na kraju isprosio, ali izgleda da sam još bunovan pa ne nalazim...


oće skot da sedi na klupi za 100k£ nedeljno pošto je realno 6ta opicija na CB

 

 

IMG_4317.jpeg

  • Haha 4
Link to comment
8 hours ago, 189- said:

 

sto se tice sancha, bio sam protiv njegovog dovodjenja ali kada sam video da je cena 25 miliona funti, rekoh sto da ne. vredi probati za te pare. osimhen ostaje u napoliju, videcemo da li cemo ga juriti u januaru ako bude potrebe i ako u medjuvremenu ne ode u arabiju ili negde drugde.

 

Sa jedne strane je sića (Sanču je tek 23 godine) ali sa druge strane plata u UTD mu je bila 13mil Ł  godišnje :ph34r:

Link to comment
5 hours ago, kipo said:

Glatko odbio sve ponude, a bilo ih kao. On vuce neku bezazlenu povredu, ali cudno mi i za Eriksena sto je ostao, ni jedan ni drugi se nece naigrati.


Nešto se ne bih zakleo da Erisken neće naći svoje minute, čak imam sumnju da bi već u nedelju mogao da ga spakuje u startnih 11 s obzirom da je Mount opet povredjen, a prevara na klupi i dalje ima hard-on na Bruna lažnu devetku i manjak muda da pravog CF stavi tamo gde mu je mesto. Realno ne vidim ko bi još mogao startovati s ozbirom i na odlazak McT i neprijavljivanje na vreme Ugartea. Da se MM nije povredio vrv bi Eriksen ipak bio pušten.

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

 

Sa jedne strane je sića (Sanču je tek 23 godine) ali sa druge strane plata u UTD mu je bila 13mil Ł  godišnje :ph34r:

 

sterlingu oko 19 miliona valjda...

Link to comment
1 hour ago, ducca said:


Nešto se ne bih zakleo da Erisken neće naći svoje minute, čak imam sumnju da bi već u nedelju mogao da ga spakuje u startnih 11 s obzirom da je Mount opet povredjen, a prevara na klupi i dalje ima hard-on na Bruna lažnu devetku i manjak muda da pravog CF stavi tamo gde mu je mesto. Realno ne vidim ko bi još mogao startovati s ozbirom i na odlazak McT i neprijavljivanje na vreme Ugartea. Da se MM nije povredio vrv bi Eriksen ipak bio pušten.

Moguce. Ja sam provalio da mu je mjesto uzeo Mejnu, ali mogao bi klinac malo i da odmori. U nedelju na sredini trebaju misici, mladi Tobi mozda kad Kazemiro crkne. Da je potonji htio da ode, sad bi tu bio Amrabat.

Link to comment

Svake godine pomislim biće bolje sudije u PL. I svake godine u trećem kolu im želim sve najgore.

 

Jebem ti majku Kavana inbredu jedan 

  • +1 2
Link to comment

rice bas ispao glup, pogoto sto je vec imao zuti karton. da se nije bacio na zemlju mozda bi i preziveo bez drugog zutog jer je sudija morao nesto da uradi posle incidenta. 

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, 189- said:

rice bas ispao glup, pogoto sto je vec imao zuti karton. da se nije bacio na zemlju mozda bi i preziveo bez drugog zutog jer je sudija morao nesto da uradi posle incidenta. 

 

Ovo ima smisla. Rajs je napravio sebi problem jer se bacio na zemlju. Inače bi se provukao bez žutog. Rodri svakako bi.

 

Činjenica je da je Kavanagh Manchester born sudija, i da je jedva dočekao ovo. Da ne bude zabune, glavni utisak utakmice je da jebeni Arteta igra 40 min bunker kući protiv mrtvog Brajtona. I Raya dobija žuti u 88. zbog krađe vremena :laugh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...