Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

10 minutes ago, Godfrey said:

Slavimo ovaj dan kad je Sterling otišao

Nepodnošljiv

 

Više je do klime u kojoj se klub nalazi, te svaki igrač izgleda bleđe nego na zdravijem mestu. Haverc čist primer

Link to comment
38 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Više je do klime u kojoj se klub nalazi, te svaki igrač izgleda bleđe nego na zdravijem mestu. Haverc čist primer

 

jeste sigurno je to :lolol:

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

 

jeste sigurno je to :lolol:

 

100%. Mudryk da je došao kod nas imao bi verovatno dosta pozitivniji PL start karijere. Generalno u poslednje 2-3 godine je u Čelsiju dosta nezdrava klima. Ne postoji nijedan igrač koji odskače i koji je interesantan engleskim velikanima. A talenta ima na tucete. Slično je izgledao i Arsenal pre 3-4 godine, samo sa manje talenta

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

100%. Mudryk da je došao kod nas imao bi verovatno dosta pozitivniji PL start karijere. Generalno u poslednje 2-3 godine je u Čelsiju dosta nezdrava klima. Ne postoji nijedan igrač koji odskače i koji je interesantan engleskim velikanima. A talenta ima na tucete. Slično je izgledao i Arsenal pre 3-4 godine, samo sa manje talenta

 

covek je visesturuki osvajac brojnih nagrada titula i svih sranja i evo sa skoro trideset godina trebao je da bude lider ove mlade ekipe i da bude primer klincima i umesto toga on se utripovao da je neki poseban kurac a ne otpadak iz cityja pa se egomanisao i igrao sebicno kad god je to bilo moguce. postoji razlog zasto su stranci sa jednom sezonom caicedo i fernandez bili opcije za kapitena pre njega. maduele je npr slican njemu po karakteru ali je on bar mlad i zelen sa voljom da se dokaze.

 

situacija u klubu nije neocekivana kada se zna kako se izvrsio ovaj proces rebuildinga. sigurno se moglo to malo bolje uraditi ali ako nista drugo, ovi vlasnici su spremni da plate i imaju neku viziju™.

 

 

sto se tice sancha, bio sam protiv njegovog dovodjenja ali kada sam video da je cena 25 miliona funti, rekoh sto da ne. vredi probati za te pare. osimhen ostaje u napoliju, videcemo da li cemo ga juriti u januaru ako bude potrebe i ako u medjuvremenu ne ode u arabiju ili negde drugde.

  • +1 2
Link to comment

@189-

 

šta je enzo? u čemu je dobar? koja mu je najbolja pozicija? nije da sam ga gledao nešto previše, ali mi je taj čovek kompletna enigma...veznjak koji nije baš ni 6, ni 8, ni 10

Link to comment

on se najbolje snalazi kao osmica. mora imati nekoga da mu cuva ledja. igrao je vec ove sezone i amc u prvoj utakmici protiv cityja i nije bas odusevio a igrao je i kao dmc juce protiv servettea. ni tu nije bio najbolji, ali nije da su mu nesto pomagali saigraci.

zna sve ali ni u cemu nije elitan jos. ponekad se desi da da bas pogresan pas ili da izgubi loptu u zajebanoj situaciji sto svakako nije dobro ako igra kao dmc. dobar je u pas igri i zna povuci loptu i da diktira kao neki tempo, usput ima i vrlo dobru dugacku loptu, ali opet ni tu, u pas igri, nije bas elitan pa da se moze od njega napraviti neki plejmejker. zna da se ubacuje u 16m iz nekog drugog talasa ali opet retko kada daje golove, sto je mozda do njega a mozda i nije.

sve u svemu vrlo dobar igrac koji ne moze da vodi sam ekipu nego mora imati dobre igrace pored sebe da bi njegov skill dosao do izrazaja.

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, John Coltrane said:


Kad bi se neko našao da kupi Lindelofa

Ja se evo trgoh iz sna da pročitam ko ga je od onih silnih klubova na kraju isprosio, ali izgleda da sam još bunovan pa ne nalazim...

Link to comment

Glatko odbio sve ponude, a bilo ih kao. On vuce neku bezazlenu povredu, ali cudno mi i za Eriksena sto je ostao, ni jedan ni drugi se nece naigrati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...