Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Bukvalno prelivanje iz šupljeg u prazno, obojica bi u novim klubovima igrali taman koliko igraju i u starim.

 

Ali bitno da pristanu na smanjenje plate, ne bi kupac da se bahati sa platama, ne valja to...

 

 

  • +1 2
Link to comment

pa sancho ima veci upside i neku sansu da zalici na onoga iz dortmunda. tada bi verovatno dobijao redovne minute, pogotovo ako madueke ne nastavi sa hattrickovima. ali opet, tu na desnoj strani je i palmer :wacko:

jos ako kupimo osimhena ili toneya pa oni igraju st a jackson moze na lw...ovako moji sastavi izgledaju posle 12 sezona u fm-u kada sam morao kupiti sve moguce wonderkidove i ne znam koga da prodam a koga ne, pa na kraju svi ostanu. samo za razliku od ove situacije tada redovno osvajam sve zivo a ovde niko ziv ne zna kako ce se ovo zavrsiti :lolol:

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

Bukvalno prelivanje iz šupljeg u prazno, obojica bi u novim klubovima igrali taman koliko igraju i u starim.

 

Ali bitno da pristanu na smanjenje plate, ne bi kupac da se bahati sa platama, ne valja to...


Puko neznanje izbija iz ovog posta - ali posle onoliko rasprave o opravdanosti Kieze (povreda vs plata vs očekivanja) ni ne čudi me. 
 

Sančo je odigrao odlično u BVB, kod ETH nikada neće porći pored lopte. 

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Puko neznanje izbija iz ovog posta - ali posle onoliko rasprave o opravdanosti Kieze (povreda vs plata vs očekivanja) ni ne čudi me. 
 

Sančo je odigrao odlično u BVB, kod ETH nikada neće porći pored lopte. 

 

To što ti još u srcu imaš soft spot za Sančaru ne menja činjenično stanje. Čelsi već ima Palmera, Nkunkua, Netoa, Maduekea, i Mudrika, odakle ideja da im treba još jedno krilo, da će imati vremena i prostora da se vrati u BVB formu?

 

Iz tvoje perspektive je valjda bitniji Sterling, koga će taj da pomeri u MUFC i šta će da igra, još jednu lažnu devetku? 

 

Ako vam je do krila, mogli ste da pojurite našeg Talijana, bio je jeftin a kažu ljudi (well, Copi) da za razliku od Rasima ne traži visoku platu :fantom:

 

Link to comment
37 minutes ago, copkillah said:

Sterling, ako se transfer ostvari:

 

image.jpeg.9c18eca407bec2a9843ba472ce65a022.jpeg

Vidi, završio sam na igrici 

  • Haha 2
Link to comment

Ovo je navodno završeno. JWP u NF na pozajmicu bez opcije otkupa. Soler u WHU na pozajmicu sa opcijom otkupa na kraju sezone za nekih 20-ak miliona nečega. 

Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

 

To što ti još u srcu imaš soft spot za Sančaru ne menja činjenično stanje. Čelsi već ima Palmera, Nkunkua, Netoa, Maduekea, i Mudrika, odakle ideja da im treba još jedno krilo, da će imati vremena i prostora da se vrati u BVB formu?

 

Iz tvoje perspektive je valjda bitniji Sterling, koga će taj da pomeri u MUFC i šta će da igra, još jednu lažnu devetku? 

 

Ako vam je do krila, mogli ste da pojurite našeg Talijana, bio je jeftin a kažu ljudi (well, Copi) da za razliku od Rasima ne traži visoku platu :fantom:

 


Nemam ja soft spot ni za koga, samo mislim da će Sančo igrati dobro gde god da ode - pominjao se i Juve i PSG (paket za Ugartea), a evo sad i Čelski. 
 

Sterling nam ne treba, ali pominjao se Ben Čilvel što bi svakako bilo od koristi na levom beku gde smo tanji od flis papira. 
 

Uzimaš kao “argument” koga Čelski ima - pa taj klub je pored Petrovića, Kepe i Sančeza doveo Jorgensena iz Viljareala na poziciji GK - da ne idemo dalje koliko im je pretrpan squad . Klasično tumaranje kroz trnasfer prozore od dolaska Amera.

Link to comment
14 minutes ago, John Coltrane said:

Uzimaš kao “argument” koga Čelski ima - pa taj klub je pored Petrovića, Kepe i Sančeza doveo Jorgensena iz Viljareala na poziciji GK - da ne idemo dalje koliko im je pretrpan squad . Klasično tumaranje kroz trnasfer prozore od dolaska Amera.

 

Naravno da tumaraju i da im je pretrpan squad, ali zašto misliš da je to argument u korist dovođenja JS? 

 

Čak četrnaest igrača je otišlo iz kluba od kako je Maresca preuzeo kormilo, a trinaest novih je došlo. Ako baš hoće da iznivelišu te brojeve, pre će uzeti Osimhena ili Tonija nego vašeg Džejdena jer na CF bukvalno nema ko da im igra osim Sorry Miss Jackson. 

 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Eo sad najavljuju da će Sterling u Arsenal, to mi nekako baš ne liči na Artetu :unsure:

 

Istina jeste da je Arteta od početka mandata dovodio uglavnom mlade igrače, koji imaju ozbiljan potencijal za kvalitetan risejl. Opet, na primeru Žoržinja je pokazao da nije gadljiv ni na veterane, ako je prilika užasno dobra. Ovo deluje da je takva situacija jer nama iznimno gori na poziciji Martinelija, dečka kojem ću malo polaskati kad kažem da stagnira. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...