Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Dva su scenarija sa povređivanim igračima, scenario Alcantara ili scenario Gundogan. Chiesa u prajmu je monster, ako potisne tu povredu. Paradoksalno, ali lik priča izvrsan engleski pride

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Dva su scenarija sa povređivanim igračima, scenario Alcantara ili scenario Gundogan. Chiesa u prajmu je monster, ako potisne tu povredu.

 

1 minute ago, 189- said:

da nije ovoga, ne bi ga uzeli za 15 miliona.

 

Ne bi ga ni jurili da je u prajmu i da košta 115 miliona. Gotovo sigurno dolazi da bude rezerva Salahu, kup utakmice i Euro smaranja. Možda neko i računa na off chance da će se snaći u jurnjavi protiv ostrvskih kostolomaca pa da bude naslednik Salahu od sledećeg leta, ali to su astronomski male šanse.

 

Brzanjac kome je otišlo koleno, tu povratka nema u 26-27. godini. Videti pod Fernando Jose Torres Sanz. 

 

Link to comment

chiesa za ove pare odlican posao, nije prevelik rizik a moze doneti dosta.

 

hvala bogu pa nece doci sancho, poludeo bih da smo ga doveli.

 

nista od chilwella u united :/ videcemo za sterlinga. valjda tu ima jos neke nade.

 

mudryk bi morao da ode negde na pozajmicu, za njega pre svega.

 

osimhen opet ima ponudu od saudijaca i sada bira izmedju njih i nas izgleda. iskreno mi je svejedno, ako dodje odlicno, ako izabere pare i saudijce, mozda jos i bolje, bar znamo sta mu je prioritet sa 25 godina. usput je tu problem oko afrike sa njim i jacksonom. ako ne dodje nadam se da ne dovodimo toneya ili nedajboze calvert-lewina sto se rumorovalo :ph34r:

  • +1 1
Link to comment

Ozbiljnost od ulaska Ineosa u klub se vidi i po izlaznim transferima. Ovo leto bi mogli upisati najbolji net spend  u zadnjih 30godina. 
 

Edited by John Coltrane
  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, John Coltrane said:

Ozbiljnost od ulaska Ineosa u klub se vidi i po izlaznim transferima. Ovo leto bi mogli upisati najbolji net spend  u zadnjih 30godina. 

 

Dobrodošli u Net Spend ligu, izvolite stati u špalir za šampionski Southampton, negativnih 140 miliona. 

 

Veliku četvorku još čine Brighton sa -69, Wolves sa -64, i Leicester sa -51. 

 

U kvalifikacije za Euro Net Spend kup idu Everton sa -36 i West Ham sa -30.

 

Moj LFC je prošlu sezonu završio na poražavajućih +95 miliona, ali ove guramo jako, na -14.8 smo trenutno.

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Image

 

Imam iste brige, ali istovremeno, Kijeza je prošle sezone imao veću minutažu u ligi nego: Sobo, Darvin, Endo, Gomez, Trent, Robertson, Gakpo, Eliot, Konate, Žota, Džons, Cimikas, Gravenberh.

 

Možda stvarno bude apgrejdovani Šaćiri, što da ne.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, copkillah said:

Imam iste brige, ali istovremeno, Kijeza je prošle sezone imao veću minutažu u ligi nego: Sobo, Darvin, Endo, Gomez, Trent, Robertson, Gakpo, Eliot, Konate, Žota, Džons, Cimikas, Gravenberh.

 

Video sam taj faktoid, problem je što pola pobrojanih uopšte nisu bili starteri a Fede je bio. (Starteri Szobo, Trent, Robertson, i Jota su bili povređeni pola sezone.)

 

32 minutes ago, copkillah said:

Možda stvarno bude apgrejdovani Šaćiri, što da ne.

 

Neka ga, srećno mu bilo, daleko od toga da ću da mračim oko prvog transfera ovog leta (na samom kraju avgusta). 

 

Samo se nadam da nije stvarno zamena za Salaha ili Diaza, to bi bilo klasično samoubistvo iz zasede.

 

Link to comment
Posted (edited)
6 minutes ago, copkillah said:

Nije zamena za njih, saberi se :lol:

 

OK ako ti tako kažeš, ali koliko vidim LFC zeitgeist ceni da Bold Salah odlazi u zasluženu arabijsku penziju na kraju sezone, kad ističe ugovor i njemu i VVD i TAA.

 

A Diaza agent celo leto nemilice povezuje sa PSG i Barsom, pokušava da izmisli neku ponudu.

 

Chiesa košta taman koliko bi trebalo da košta rezervno desno krilo, nedostajući 22. senior u rotaciji, što je meni OK. Ali on vuče reputaciju mnogo boljeg igrača, koju pretpostavljam da namerava da dokaže. Da bi se to desilo, neko bi morao da odjebe.

 

Ako Talijan potpiše (a Gomez ne ode), ovo će biti rezervna postava:

Kelleher

Bradley Gomez Quansah Tsimikas

Endo Jones

Chiesa Elliott Gakpo

Darwin

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...