Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

4 minutes ago, radisa said:

Pa ovde je sev to 1/1 penal... Zašto nije bilo svirano?

 

Nije bilo namere, i lopta je napucana sa male blizine :D

Link to comment

Sprdam se, naravno da se ne može doći do nekog univerzalnog rešenja. Em je svaka situacija za sebe, em sudije nemaju idealno identičan kriterijum. Tome se teži, ali to je neizvodljivo

Link to comment

vise je bio penal ono iz prvog poluvremena, ali dobro ocekivao se ovaj neki hendikep sa ovim celavim govnetom.

 

nikad pobediviji city i mi osim par sansi nismo mi zapretili redovno.

 

lavia nam je najbolji igrac.

Link to comment
19 minutes ago, ducca said:


Je l ti imaš kakvo mišljenje da podeliš ili si isključivo u fazonu jeftinih doskočica? Bruno starter u Citiju, to je tvoj stav? Kad smo kod bisera.

 

Ja sam ti odogovrio na pitanje i podupro ciframa - "jeftine doskočice" su npr. da je Odegard za koplje bolji od Bruna, Medison takodje.

Njukin trio da ne pominjem- 1 suspendovan zbog kocke, drugi sa izrazitog špica spao na terijera, a treći nije loš ali još uvek daleko od world class veznjaka - čovek ima više žutih karton nego golova i asistencija ukupuno.

 

Link to comment

Danas su Čelsiju falila jedno dva-tri igrača da budu ravnopravniji, pa kada to reše, možda bude nešto od njih.

 

Link to comment

Kakav je crveni dobio Šer, ono je bogu plakati. Sad je jedina mjera za crveni da li je protivnik pao i drži se za glavu, ako je odgovor potvrdan onda je to crveni, nema tu razmišljanja. Ja ne mogu da vjerujem u šta se pretvara fudbal, trebao je i Šer pasti, garantujem da bi dobio sam žuti da je pao.

Link to comment
48 minutes ago, Jesper23 said:

Kakav je crveni dobio Šer, ono je bogu plakati. Sad je jedina mjera za crveni da li je protivnik pao i drži se za glavu, ako je odgovor potvrdan onda je to crveni, nema tu razmišljanja. Ja ne mogu da vjerujem u šta se pretvara fudbal, trebao je i Šer pasti, garantujem da bi dobio sam žuti da je pao.

 

Nije ovo trend u Engleskoj, više izuzetak. Pawson prezupčio, inače se daje žuti za ovo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...