Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

nama ne treba imamo mcatee-a, a ti ako bi menjao odegaarda za bruna bolje vrati člansku vratu :fantom:

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

To su cifre u komija su bili Salah, KDB, Son - ko još?!?

Mi, naravno, necemo da budemo taj nivo prosjecnosti...

 

3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Btw, mislio sam da ću videti leđa smaračkom fudbalu Tomaša Součeka nakon odlaska Mojesa, ali izgleda da i Lopetegui računa na njega. :dry: 

Ne da ga je ISkoristio, vec Socek ponajbolji bio, sve se IZvrtilo oko njega

Link to comment
11 hours ago, ducca said:


“1 od najboljih fudbalera” na svojoj poziciji koji u Citiju ne bi imao mesta ni na klupi, a u ostatku top 6 timova lige ne bi bio starter, možda u Totenhemu kad Maddison tradicionalno udje u čabar tokom drugog dela sezone. 
 

No dobro, niko nema što Utd imade…


Imaš sećanje 1 zlatne ribice.

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:


Imaš sećanje 1 zlatne ribice.


Kakve veze moje plitko sećanje ima sa tvrdnjom na koju si se nadovezao, što ne odgovoriš - gde bi u top 6 Bruno bio starter osim Utd? Uvrsti i Njuku u taj zbir. 

Link to comment
23 minutes ago, ducca said:


Kakve veze moje plitko sećanje ima sa tvrdnjom na koju si se nadovezao, što ne odgovoriš - gde bi u top 6 Bruno bio starter osim Utd? Uvrsti i Njuku u taj zbir. 

 

U svakom klubu bi bio u 11, bez ikakvih problema.

 

Na jučerašnji statistički niz dodajmo i da je uvek prvi po broju kreiranih šansi u PL, a i po predjenim kilometrima je u top 10 skoro svake sezon.

 

  • -1 1
Link to comment

Kod Gvardiole ne bi bio ni na klupi, takve igrače bi šutnuo posle 5 tekmi max. Ne bi bio u Liverpulu kod Klopa, on isto ne trpi primadone i igrače koji igraju neku svoju igru i nisu sposobni da budu deo sistema. Za Slota ne mogu da tvrdim. U Njuki ne bi bio starter - Tonali, Joelington, Guimaraes. U Arsenalu ne bi bio starter, Odegaard je koplje ispred. Chelsea ne znam da li može da se okarakteriše kao top 6 ali eto, s obzirom na rasulo tamo recimo da bi tu možda imao mesta. Totenhem - klanje sa Maddisonon, prvi deo prošle sezone ne bi ga izbacio iz tima, prolećni deo verovatno bi. 
 

“Gde TO ne bi bio starter” jbt :lol:

 

Edited by ducca
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, ducca said:

Kod Gvardiole ne bi bio ni na klupi, takve igrače bi šutnuo posle 5 tekmi max. Ne bi bio u Liverpulu kod Klopa, on isto ne trpi primadone i igrače koji igraju neku svoju igru i nisu sposobni da budu deo sistema. Za Slota ne mogu da tvrdim. U Njuki ne bi bio starter - Tonali, Joelington, Guimaraes. U Arsenalu ne bi bio starter, Odegaard je koplje ispred. Chelsea ne znam da li može da se okarakteriše kao top 6 ali eto, s obzirom na rasulo tamo recimo da bi tu možda imao mesta. Totenhem - klanje sa Maddisonon, prvi deo prošle sezone ne bi ga izbacio iz tima, prolećni deo verovatno bi. 
 

“Gde TO ne bi bio starter” jbt :lol:

 

 

Ne znam što bih ti rekao, iako imam razne inhibicije prema dotičnom, što zbog kluba u kome igra, što zbog teatra koji nosi sa sobom, opet uspevam da vidim da je jedan od najboljih igrača PL otkad je kročio u istu. I bolji je igrač od Odegarda

Link to comment
26 minutes ago, ducca said:

Kod Gvardiole ne bi bio ni na klupi, takve igrače bi šutnuo posle 5 tekmi max. Ne bi bio u Liverpulu kod Klopa, on isto ne trpi primadone i igrače koji igraju neku svoju igru i nisu sposobni da budu deo sistema. Za Slota ne mogu da tvrdim. U Njuki ne bi bio starter - Tonali, Joelington, Guimaraes. U Arsenalu ne bi bio starter, Odegaard je koplje ispred. Chelsea ne znam da li može da se okarakteriše kao top 6 ali eto, s obzirom na rasulo tamo recimo da bi tu možda imao mesta. Totenhem - klanje sa Maddisonon, prvi deo prošle sezone ne bi ga izbacio iz tima, prolećni deo verovatno bi. 
 

“Gde TO ne bi bio starter” jbt :lol:

 


Ovo treba okačiti na bisere, da se ne zagubi :hail:
 

Link to comment

Da izjavim za dnevnik da ono juče ama baš ništa nije valjalo. Izgledali smo gore nego pod Moyesom. Kontam da će pozivi za nogobulj Lopetegiju krenuti veoma veoma brzo. 

Link to comment
39 minutes ago, ducca said:

Kod Gvardiole ne bi bio ni na klupi, takve igrače bi šutnuo posle 5 tekmi max. Ne bi bio u Liverpulu kod Klopa, on isto ne trpi primadone i igrače koji igraju neku svoju igru i nisu sposobni da budu deo sistema.
 

“Gde TO ne bi bio starter” jbt :lol:

 


ovo mogu da potpisem.

 

s tim, da nije dosao u ovakav utd, drugacije bi se i on “razvijao” verovatno. Bas se svega nagledao za tih 4,5 godina…

tuzno je sto je na kraju utd njemu a i on utd po meri. mada ovom utdu je i eth ocigledno po meri. 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...