Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Ali ove plave pruge na šorcevima Arsenala. Hoće li neko zaustaviti adidas u blamiranju

  • Hvala 1
Link to comment

po propisima ono je crveni karton. ali trebao je pawson da ima osecaja i da podeli samo zute karte i to je to.

 

 

btw povredio se goncalo ramos. ne bi me cudilo da sada kupe osimhena.

  • Haha 1
Link to comment

Po kojim propisima, nije bilo trzaja glavom. Milijardu puta su se igrači objašnjavali čelom o čelo, i za to se dobija žuti karton

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ducca said:

Au sudije al prave haos od starta, jebeno uništavaju ovu igru.

 

 

 

Njihove sudije kao da su blizanci Đuka Bizona, Jovanova i ostalih Orlića, najnegativnija selekcija bukvalno. 

 

 

Link to comment

@ducca

 

Ja kapiram da moraš da opravdaš avatar koji nosiš ali konstantno srati po čoveku koji je spakovao 80 golova i 70 asistencija za 4,5 sezone u godinama raspada    UTD-a mi je prilično isforsirano .
 

To su cifre u komija su bili Salah, KDB, Son - ko još?!? Da ne pričamo o njegovoj konstantnosti i činjenici da na prste jedne ruke možeš nabrojati mečeve koje je propustio od februara 2020. pa na ovamo - istu želju i volju je pokazivao i u LC protiv trećeligaša i u derbijima PL - a skoro svaku klub ima 10+ povreda non-stop. 
 

Što se tiče ponašanja i njegovog liderstva - kad udje u verbalni duel sa sudijama onda se pominje “portugalski mentalitet”, dok su to radili neki drugi (C) bilo kog kluba, onda je to “fajterski” i “liderski” .


Bruno je 1 od najboljih fudbalera na svojoj poziciji na Svetu u zadnjih 5 sezona i to je nešto što nijedan sebičan šut (umesto dodavanja mrtvom Rašfordu) ili dajv ili kukanje sudiji neće promeniti. 


 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 11. 8. 2024. at 18:29, Mindaugas Žukauskas said:

Imamo tri nova defanzivca u PL, a to su Pivaš, Nedeljković i Milenković. Videćemo kako će se ko snaći, Milenković je sasvim sigurno projektovan kao prvotimac, dok bi ostala dvojica mogla da dobiju šansu ako se pokažu, jer Njuka i Vila važe za timove koji daju šansu mladim igračima.

 

Nedeljković već debitovao za Vilu i time postao 1000. igrač koji je debitovao za Vilu u PL. Dosta bold potez Emerija jer mu nije dao debi u garbage timeu, nego u neizvesnoj završnici protiv Vest Hema. Dobro se završilo.

 

Btw, mislio sam da ću videti leđa smaračkom fudbalu Tomaša Součeka nakon odlaska Mojesa, ali izgleda da i Lopetegui računa na njega. :dry: 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

@ducca

 

Ja kapiram da moraš da opravdaš avatar koji nosiš ali konstantno srati po čoveku koji je spakovao 80 golova i 70 asistencija za 4,5 sezone u godinama raspada    UTD-a mi je prilično isforsirano .
 

To su cifre u komija su bili Salah, KDB, Son - ko još?!? Da ne pričamo o njegovoj konstantnosti i činjenici da na prste jedne ruke možeš nabrojati mečeve koje je propustio od februara 2020. pa na ovamo - istu želju i volju je pokazivao i u LC protiv trećeligaša i u derbijima PL - a skoro svaku klub ima 10+ povreda non-stop. 
 

Što se tiče ponašanja i njegovog liderstva - kad udje u verbalni duel sa sudijama onda se pominje “portugalski mentalitet”, dok su to radili neki drugi (C) bilo kog kluba, onda je to “fajterski” i “liderski” .


Bruno je 1 od najboljih fudbalera na svojoj poziciji na Svetu u zadnjih 5 sezona i to je nešto što nijedan sebičan šut (umesto dodavanja mrtvom Rašfordu) ili dajv ili kukanje sudiji neće promeniti. 


 


“1 od najboljih fudbalera” na svojoj poziciji koji u Citiju ne bi imao mesta ni na klupi, a u ostatku top 6 timova lige ne bi bio starter, možda u Totenhemu kad Maddison tradicionalno udje u čabar tokom drugog dela sezone. 
 

No dobro, niko nema što Utd imade…

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...