Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Ja ću da napišem nešto na šta će se poal foruma smejati, ali L'pool će se klati sa Cityem i Arsenalom za prvo mesto...

 

Bar tamo negde do 32-33 kola...

 

Eto, moja prognoza,

 

I ispadaju Ipswich, Šolak™ i Lancia™ (na moju veliku žalost)..

  • Wub 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

vidim niko nije javio sudijskog organizaciji da je slot manje šarmantan od klopa :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Neki napadac Ipsvica je pao na zemlju jer ga je Robertson povukao kao zadnji igrac, ali ovaj baja sa jako niskim IQ-om ustaje nakon sekunde i (pazi sad) vraca loptu 20 metara nazad svom igracu, i nastavlja da trci kao da se nista nije desilo. Nikad ova liga nece napraviti reprezentaciju koja je evropski/svetski sampion. Sudija nije svirao, ne gleda se VAR, nije bilo jako povlacenje, al to je morao da bude bar zuti karton... iako navijam za Liverpool, jednostavno ne mogu da gledam ovo vise. Prikljucicu se liZi tamo u poslednjih par kola da vidimo ko osvaja.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, JohnnyD said:

Neki napadac Ipsvica je pao na zemlju jer ga je Robertson povukao kao zadnji igrac, ali ovaj baja sa jako niskim IQ-om ustaje nakon sekunde i (pazi sad) vraca loptu 20 metara nazad svom igracu, i nastavlja da trci kao da se nista nije desilo. Nikad ova liga nece napraviti reprezentaciju koja je evropski/svetski sampion. Sudija nije svirao, ne gleda se VAR, nije bilo jako povlacenje, al to je morao da bude bar zuti karton... iako navijam za Liverpool, jednostavno ne mogu da gledam ovo vise. Prikljucicu se liZi tamo u poslednjih par kola da vidimo ko osvaja.

 

što je napadač ipsviča kriv što za najočigledniju žutu kartu na svetu sudija nije ni faul svirao? :blink:

Link to comment
29 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nisi ga ti mnogo gledao, čini mi se :D

 

 

 

Ok, promaklo mi je ponešto, ali generalno imam takav utisak da mu je stalo za svaku loptu. Ima dobar hasl za jednog znalca. Zato je i Odegard kapiten u Arsenalu

Link to comment

Bruno je odvratan lik i velika je sramota što je kapiten Junajteda. Mada, kakav skup gadnih likova trenutno duži taj dres, nije ni čudo što im je on glavni.

 

Simulant, plačipička, kmeči kod sudija, svađa se sa drugim igračima ko uvređeni petogodišnjak, pokupio je sve najgore iz stereotipa o portugalskim, španskim i južnoameričkim fudbalerima.

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

što je napadač ipsviča kriv što za najočigledniju žutu kartu na svetu sudija nije ni faul svirao? :blink:

Zato sto nije kapitalizovao kiks Robertsona, i ostao na zemlji. Moze se reci da je to "spanska" ili "italijanska" skola, ali stvarno nekad je potrebno ostati na zemlji koji sekund duze kada imamo ovakve sudije. Mislim da se sudija bojao da svira faul jer je znao da ce onda morati da se gleda da li je Robertson bio i poslednji, i da bi to mozda bio crveni za Liverpool pa se stegao i nije svirao nista.

Link to comment

Ruka na ramenu je ok, pa ne igra se ova igra samo nogama valjda.
 

Liverpul mršav za sad, nidje onog poleta iz pripremnih utakmica… 

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Pa kad pola ovog sastava nije ni igralo pripremne utakmice, odmarali se ljudi i sad su još tromi. 

 

Tuga je koliko su bezidejni sa loptom, samo muljaju na ivici šesnaesterca pa opale dugu loptu na usamljenog Salaha.

 

U drugom poluvremenu Elliott and inshallah.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
31 minutes ago, JohnnyD said:

Neki napadac Ipsvica je pao na zemlju jer ga je Robertson povukao kao zadnji igrac, ali ovaj baja sa jako niskim IQ-om ustaje nakon sekunde i (pazi sad) vraca loptu 20 metara nazad svom igracu, i nastavlja da trci kao da se nista nije desilo. Nikad ova liga nece napraviti reprezentaciju koja je evropski/svetski sampion. Sudija nije svirao, ne gleda se VAR, nije bilo jako povlacenje, al to je morao da bude bar zuti karton... iako navijam za Liverpool, jednostavno ne mogu da gledam ovo vise. Prikljucicu se liZi tamo u poslednjih par kola da vidimo ko osvaja.

Lepo je videti da je sudija nastavio u istom stilu, oprostviši crveni karton domaćinima...

 

Suđenje, katastrofa, sudija stavlja sebe u centar pažnje, bez potrebe......

Edited by radisa
Link to comment

Kakva su ovo sudijska izdrkavanja sa vraćanjem lopte nazad metar i po, jel' zaboravio sprej u svlačionici ili šta?

Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

Kakav anti-fudbal,pakao

 

preteruješ, solidan je ipswich

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...