Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Grešiš u vezi Bruna, to je odličan lider. Lik nosi Junajted u poslednje 2-3 godine na suvu klasu. Ima sve što treba za lidera, samo da smanji malo teatralnosti i kavgu sa sudijama.

Link to comment

Nosi gde tačno? Upravo o tome pričam, nosi klub ka zelenim poljima mediokritetštine. Sabiraj tokom meča njegove pogrešne pasove, nemoguće pokušaje proigravanja pa potom širenja ruku i kukanja kako ga niko ne razume. Ustvari je on neshvaćeni genije, to je to.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

diaz - jota - salah, teškoe

 

razume li uopšte neko što je vini toliko opterećen darwinom kad liverpul ima najjaču dubinu u napadu u ligi? nije kao da će ga normalan trener gurati na silu :dry:

Link to comment

@ducca Grijesis i kod Maunta. Njegov posao je da pritisce, vraca posjed lopte u 3/3, eventualno uvalja neki go. Super to radi. Generalno mi je dobra ovaj 424 presing kada protivnik zapocinje napad. Bumo videli vec u sledecem mecu ali meni ne djeluje sve tako crno. 

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

diaz - jota - salah, teškoe

 

razume li uopšte neko što je vini toliko opterećen darwinom kad liverpul ima najjaču dubinu u napadu u ligi? nije kao da će ga normalan trener gurati na silu :dry:

 

Teškoe Žotu održati zdravim duže od mesec dana.

 

I ja se nadam da će Slot biti spremniji od Kloppa da prizna da je Darwinov transfer bio bust, pa ga pusti da odgalopira u neki Juventus ili Marsej ispod cene. 

 

Ipak, I'll believe it when I see it. Za sada je bitnije da vidimo koliku će prođu njegov fudbal imati u malo jačoj konkurenciji od holandske.

 

Link to comment
Just now, kipo said:

@ducca Grijesis i kod Maunta. Njegov posao je da pritisce, vraca posjed lopte u 3/3, eventualno uvalja neki go. Super to radi.

 

To što ti opisuješ je McTominay, a njegov učinak koštao je 60 miliona manje.

 

Mount je tehničar, kreator, izvođač prekida, dakle želi da radi isto ono što bolje od njega već radi Bruno.

 

Mislim ako je vama dobar meni je još bolji; neka ga, samo neka pritišće.

 

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

To što ti opisuješ je McTominay, a njegov učinak koštao je 60 miliona manje.

 

Mount je tehničar, kreator, izvođač prekida, dakle želi da radi isto ono što bolje od njega već radi Bruno.

 

Mislim ako je vama dobar meni je još bolji; neka ga, samo neka pritišće.

 

Nista ili skoro nista od toga izgleda nece raditi u Junajtedu, a ovo sto ce (cini se) raditi radi bolje od svih, pa i Mektomoinija od koga je brzi i bolji u svemu sto si naveo. Osim toga, kontam da ce Skot otici do kraja prelaznog roka. 

Link to comment
48 minutes ago, ducca said:

Nosi gde tačno? Upravo o tome pričam, nosi klub ka zelenim poljima mediokritetštine. Sabiraj tokom meča njegove pogrešne pasove, nemoguće pokušaje proigravanja pa potom širenja ruku i kukanja kako ga niko ne razume. Ustvari je on neshvaćeni genije, to je to.

 

Nosi ih taman toliko da ne budu baš laughing stock i donji deo tabele. Količina mediokriteta s kojim je delio svlačionicu je zapanjujuća. Al što se kaže, ne može ni on sve sam.

Link to comment

bruno je neozbilljan fudbaler, ali to na stranu - otkud utisak da je dobar lider? meni deluje kao nikakav materijal za kapitena

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

bruno je neozbilljan fudbaler, ali to na stranu - otkud utisak da je dobar lider? meni deluje kao nikakav materijal za kapitena

 

Otkad je došao u Junajted, ne pamtim da je pokazao malodušnost i u jednom duelu. Krivo mu je zbog svakog pasa koji pogreši. Fokus mu je uvek na maksimumu i svestan je dešavanja oko sebe. Kidao se i u defanzivi nebrojeno puta, radio posao klade, iako je Vivaldi tamo. Meni su to dobre stavke za kapitena

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Otkad je došao u Junajted, ne pamtim da je pokazao malodušnost i u jednom duelu. 

 

Nisi ga ti mnogo gledao, čini mi se :D

 

 

Link to comment
18 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Otkad je došao u Junajted, ne pamtim da je pokazao malodušnost i u jednom duelu. Krivo mu je zbog svakog pasa koji pogreši. Fokus mu je uvek na maksimumu i svestan je dešavanja oko sebe. Kidao se i u defanzivi nebrojeno puta, radio posao klade, iako je Vivaldi tamo. Meni su to dobre stavke za kapitena


Ne, on ne pokazuje da mu je krivo zbog lošeg pasa nego ljutnju na saigrače što se nisu, naravno, dobro kretali pa stigli tu loptu. Taj ne oseća trunku samokritičnosti.

 

Ed Sheeran na tekmi, večeras na Ušću. 

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...