Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Kako li ga je tako odličnog selektirao onaj kurton od trenera, pitam se :mellow:

 

@Sandens jesam ti rekao da će biti shit on a stick? Marco Silva sa svojim ziherašenjem, pa ako prođe kontra 1 na 3 prošla je... ETH sa svojim tvrdoglavim insistiranjem na box midfield, po cenu toga da nemaš napadača u šesnaest metara...

 

Užasan je ovaj trend robotizovane kontrole igre i čekanja greške protivnika.

 

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kako li ga je tako odličnog selektirao onaj kurton od trenera, pitam se :mellow:

 

šta ga bre klop selektirao, šališ li se ili ste toliko neozbiljan klub?

 

nije klop kurton, samo je najprecenjeni trener na svetu. očekujem više fudbala a manje good vibes, i očekujem da će liverpul biti vremenom samo jači zbog toga :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

šta ga bre klop selektirao, šališ li se ili ste toliko neozbiljan klub?

 

Jok i nismo, Klopp će ostati zapamćen po tome što originalno nije hteo da mu dovedu Salaha, a kasnije je insistirao da mu dovedu Darwina. Više sreće nego pameti, jbg.

 

3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

očekujem više fudbala a manje good vibes, i očekujem da će liverpul biti vremenom samo jači zbog toga :fantom:

 

Tvoj backhanded optimizam oko LFC je kao moj oko MUFC, samo drastično neosnovaniji :fantom:

 

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kako li ga je tako odličnog selektirao onaj kurton od trenera, pitam se :mellow:

 

@Sandens jesam ti rekao da će biti shit on a stick? Marco Silva sa svojim ziherašenjem, pa ako prođe kontra 1 na 3 prošla je... ETH sa svojim tvrdoglavim insistiranjem na box midfield, po cenu toga da nemaš napadača u šesnaest metara...

 

Užasan je ovaj trend robotizovane kontrole igre i čekanja greške protivnika.

 

 

 

mogli su dati gol da adama nije glup ko kurac

  • +1 1
Link to comment
Just now, 189- said:

mogli su dati gol da adama nije glup ko kurac

 

Da nije glup ko kurac još bi igrao u Barsi.

  • +1 1
Link to comment

Prelep fudbal za sad, špica bez, Maunta sa, Bruno igra Bruna - opuštencija u gol šansama i nemogući pasovi nikome, sve u svemu izgubljenih 45 minuta na pogrešnu postavku i pogrešne igrače. Fulam me razočarao sa povlačenjem, ovo je utakmica koja može da se proba dobiti.

Link to comment

a ja reko junajted će sad da zaigra ko prime barsa, jer je eth prošle godine onaj idiotski fudbal igrao pošto očigledno nije moglo nikako drugačije sa tim kadrom...nešto, nešto, kombinacije u odbrani

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Traore has fewer goals in his entire career (31) than Haaland had last year (38).

 

Napadač od 28 godina sakupio 31 gol :unsure:

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Traore has fewer goals in his entire career (31) than Haaland had last year (38).

 

Napadač od 28 godina sakupio 31 gol :unsure:

 

Setimo se kako su ga tzv mediji selili i u Liverpul za neko bogatstvo :lol:

Link to comment
Just now, copkillah said:

Setimo se kako su ga tzv mediji selili i u Liverpul za neko bogatstvo :lol:

 

Krenuo da napišem Darwin pre Darwina, ali reko da proverim... naše tele je zabilo već 72 gola, a tri godine je mlađi. 

 

Druga pozicija, ali ipak.

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Još živite u toj 2011. jbt, Kasabian forever :isuse:

 

Ja sam još matoriji i raspaliji, gledam ovaj clip show koji Englezi puštaju i sećam se opening day golova Širera, Ravanelija, Bekama... posle onaj Michu... 

 


Meni ubedljivo najbolja najava bez obzira na godinu ili bend. 
 

Jbt, iz tebe izbija ogorčenost navijača čiji klub nikog nije doveo…oh wait 

  • +1 1
Link to comment

Očajno izgleda ovaj Antonee Robinson, još jedan nesuđeni liverpulđanin. Trči kao muva bez glave. 

Link to comment

Zirkzee i Garnacho sa klupe, nema šanse da će mrtvi Cottagers izdržati, već im je duša u nosu. Taman da mladi Holandez zabode winner na debiju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...