Jump to content
IGNORED

Premier League 2024-25 — Memorijalni ArleKino Topić


Weenie Pooh
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

24 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

LFC Twitter je iz ničim izazvanog optimizma oko nove sezone potonuo u najdublji pesimizam, već se formulišu izgovori za Slotove buduće neuspehe - nije imao podršku uprave, znate, obećali su mu Zubizubizu a isporučili nisu, ista situacija kao sa Floparom...

 

Još ni Kefrena Tirama nismo preboleli, a već nas je snašao Zubi :(

  • Tužno 1
Link to comment

Umesto Tirama je ubrzo stigao Caicedo Lavia Endo, a umesto ovog Španca još niko :sad:

 

(Pritom su prošle sezone već bili tu i Mac Allister i Szoboszlai i Gravenberch od novajlija.)

Link to comment

ma solidan je awb, nije kao da ste ga platili 50m lol :ph34r:

 

nego kumim, molim majkla edvardsa duradi nešto, ja više ne mogu da izdržim ovoliku dosadu

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nego kumim, molim majkla edvardsa duradi nešto, ja više ne mogu da izdržim ovoliku dosadu

 

 

 

Link to comment

neka, ne treba

 

a ne znam ni što se pulđani uopšte uzbuđuju...imaju već ekipu za top 4, to im je svakako bio maksimalni domet sa klopom u 88% njegovih kampanja :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

a ne znam ni što se pulđani uopšte uzbuđuju...imaju već ekipu za top 4, to im je svakako bio maksimalni domet sa klopom u 88% njegovih kampanja

 

Ljudski je nadati se boljem.

 

 

  • +1 1
Link to comment

I još jedan, samo za @Pokojni Ruxin, od mog soulmatea na Tviteru:

 

 

"FSG out, Arne Slot out, Richard Hughes out, Michael Edwards out, everyone out!"

 

"This is an absolute joke! If we do not sign a DCM, this season is fucking over before it's finished!"

 

"You keep that retarded Uruguayan donkey striker, you have that dribble merchant futsal piece of fucking shit on the left wing, we have a LB that can't cross the road, and now you don't wanna sign a DM? Why, because Gravenberch had two good passes in a friendly game, go fuck yourself!"

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...