Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

6 minutes ago, Ayatollah said:

 

Pa pola foruma ovde ima soft spot za Džoa Bajdena, čiji je sin jedan vrlo problematičan lik, da ne kažem narkoman i pedofil. Tako da si u pravu potpuno.


To što mu je sin fijuk je verovatno najmanji problem za čoveka koga zovu Genocide Joe. 

  • +1 1
Link to comment

Uskoro će se(ako već odavno nije?) sve svesti na to čiji nam "stil" više leži, a razne objektvine okolnosti su samo maska da se prikrije ono instiktivno kad biramo "našeg" kandidata :fantom:

 

Edited by Milošica
Link to comment
15 minutes ago, Lucia said:

@Moonwalker tuzno kako i ovde isplivava mizoginija i rasizam, kako se lako sire najjadnija GOP "glupava i tupava" propaganda kao da nikad nisu bacilu pogled na njen basic bio evo cak ni na ovo: Kamala Harris - Wikipedia - ili je USA zemlja cuda pa "glupava i tupava" zena moze da sve to postigne. 

 

Ah, pa ako si čitala Vikipediju, onda I rest my case, tamo sigurno piše da je Kamala izuzetan kandidat, ne bi valjda bila državna tužiteljka i potpredsednica da je glupava i tupava.

 

Mislim, nije Amerika zemlja čuda u kojoj potpuni debil može da dogura do najviše pozicije moći, to ne biva.

 

 

  • +1 3
Link to comment

 

1 minute ago, Hele said:

Pa mislim za americke uslove.

 

Gde ovde? Ako mislis na mene, ja pretpostavljam kakvo je tamo stanje, ne iznosim svoje licne stavove.

 

Situacija u zemlji im je losa pa se ljudi vrte u krug, zemlja se raspada pod republikancem - optuze za to glupe konzerve, zemlja se raspada po demokratom - eto vam sad ta ,,demokratska" politika, daj da napravimo zid da se spasimo.

 

Pa vidis da je Tramp sada ubedljiv favorit.

 

I moje misljenje je da im je sada za pobedu potreban neki belac orijentisan ka centru vise jer su ovo izbori posle vladavine demokrate.

 

Ako pobedi Tramp pa razjebe zemlju, onda ce na onim tamo izborima biti pogodno za zenu crnkinju jer ce narodu biti muka konzervi.


To kako percepiras stanje u dalekoj, velikoj drzavi zavisi od najvise od filtriranja kroz tvoje naocare.


Koliko je Tramp ubedljiv kandidat - hajde da sacekamo da prvo prodje dem.konvencija da vidimo koga ce nominovati.
Nadam se da ce demokrate stati slozno iza jednog kandidata.

Izborom VP-a se onda pokriva druga strana. Za Kamalu bi to mogao biti Mark Kelly - ako se lako uzivljavas u zamisljenog prosecnog glasaca zar to ne bi odgovarao bas takav beli muskarac koga onda mozes da zamislis kao pravog gazdu a ova lepuskasta crna zena je za pokazivanje medijima.  



 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ah, pa ako si čitala Vikipediju, onda I rest my case, tamo sigurno piše da je Kamala izuzetan kandidat, ne bi valjda bila državna tužiteljka i potpredsednica da je glupava i tupava.

 

Mislim, nije Amerika zemlja čuda u kojoj potpuni debil može da dogura do najviše pozicije moći, to ne biva.

 

 

 

mislis, ne moze po drugi put potpuni debil da dogura?

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, 3opge said:

mislis, ne moze po drugi put potpuni debil da dogura?

 

Ma potpuno je apsurdno posle 1 Trampa tvrditi kako osoba u fotelji sigurno nije debil jer da je debil valjda ne bi bila u fotelji. 

 

Taj argument je oduvek bio šupalj, ali poslednjih godina je baš upadljivo dokazano koliko nema veze sa realnošću.

 

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, 3opge said:

 

mislis, ne moze po drugi put potpuni debil da dogura?

 

Na zalost, u americkoj politickoj istoriji bilo je i vecih debila od Trampa na predsednickoj poziciji. Sto, realno, nije bas tako lako postici.

Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

A Buš mlađi?

 

Hoće centrala da pogreši jednom, dvaput...

Link to comment

Video sam još pre desetak dana predlog Kamala - Bernie što je dosta zanimljivo. Iskreno ne znam više kako Bernie stoji, zanimljivo je da je zalegao za Bidena poslednjih dana mada nisam pratio detalje koliko lično za njega koliko za njegovu politiku. Neke stvari su se ipak promenile u Americi, npr. ukidanje studentskih dugova, pa i subvencije za jačanje industrije, nešto što je Trump oduvek pričao, a u praksi Biden mnogo više uradio.

 

Zanimljivo je i zato što je JD Vance javno izjavljivao da su mu neke stvari koje Bernie priča bliske, a i Trump je pričao da se Berniea najviše plaši. Obojica su uhvatili sentiment nezadovoljnih, možda iz drugih razloga, ali verovatno ima dosta preklapanja.

 

Pre neki dan sam pročitao dobru analizu trenutne situacije i raznih preklapanja interesa oko Trumpa. Ne garantujem da je tačno, tj ne znam, ali je zanimljivije od uobičajenog presipanja iz šupljeg u prazno.

 

Can J.D. Vance's Populist Crusade Succeed

  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, Ayatollah said:

Džoa Bajdena, čiji je sin jedan vrlo problematičan lik

Jebigasad, da to spriječi mogao ga je samo dati abortirati :riba:

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
4 minutes ago, Lucia said:

 


To kako percepiras stanje u dalekoj, velikoj drzavi zavisi od najvise od filtriranja kroz tvoje naocare.


Koliko je Tramp ubedljiv kandidat - hajde da sacekamo da prvo prodje dem.konvencija da vidimo koga ce nominovati.
Nadam se da ce demokrate stati slozno iza jednog kandidata.

Izborom VP-a se onda pokriva druga strana. Za Kamalu bi to mogao biti Mark Kelly - ako se lako uzivljavas u zamisljenog prosecnog glasaca zar to ne bi odgovarao bas takav beli muskarac koga onda mozes da zamislis kao pravog gazdu a ova lepuskasta crna zena je za pokazivanje medijima.  



 

Samo mislim da su tamo ljudi kojima nije bitno ko je kog pola i boje koze vec na strani demokrata i da su bili spremni da glasaju i za starca koji ne zna kako se zove, samo da ne pobedi Tramp.

 

Ali ti ljudi nisu bili dovoljni jer je Tramp vodio.

 

Tako da mislim da im sada treba neko ko ce privuci jos ljudi, zao mi sto moram tako da kazem, ali bio sam tamo po manjim mestima i video kako to izgleda, treba im neko drugacijeg pola i boje koze od Kamale. Jbg.

 

Ili ako nece da gadjaju njihove Dveri i DSS glasace koji mrze Trampa, onda moraju da gadjaju njihove apstinente i njihove likove sa Kurta i Murta pricom, a ne vidim da ce to sa nekim iz establismenta.

Link to comment
17 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ah, pa ako si čitala Vikipediju, onda I rest my case, tamo sigurno piše da je Kamala izuzetan kandidat, ne bi valjda bila državna tužiteljka i potpredsednica da je glupava i tupava.

 

Mislim, nije Amerika zemlja čuda u kojoj potpuni debil može da dogura do najviše pozicije moći, to ne biva.

 

 


Wiki je za facts nije za kvalifikacije. Ispravi ako su pogresne:
Wiki facts - Kamala Harris:
image.png.c898bbd3a4077557fe6a4841cc1f51c4.png

 

Wiki facts - Donald Trump:
image.png.6f85ca17d8012049bab0885b96aee063.png


da, vec na Daiper Donnie primeru mozemo da potvrdimo da (cak) i u USA "potpuni debil može da dogura do najviše pozicije moć" - ali potpuni debil ne moze da bude izabran za District Attorney i Attorney General tamo - neki drugi pridevi mozda, ali "glupava, mutava, tupava" sigurno ne.

 

Edited by Lucia
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Roger Sanchez said:

Jebigasad, da to spriječi mogao ga je samo dati abortirati :riba:

 

A mogli su i on i žena da se malo pozabave vaspitanjem deteta dok je bilo vreme, a ne da dobiju takav proizvod na kraju. Evo, ja ne znam da je bilo koji američki predsednik u poslednjih 50 godina imao tako problematičnog potomka. Uz dužno poštovanje, ali po meni neko ko u toj meri nije uspeo da organizuje sopstvenu porodicu ne bi trebao ni da ima mandat da vodi državu, bez obzira na veru, naciju, političko opredeljenje, itd. (ne znači da je ovo presudan kvalitet, već da je neuspeh diskvalifikatoran).

  • Haha 1
Link to comment
×
×
  • Create New...