Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

Da vidimo najbitnije sa konvencije.

 

1. Nancy ima vrhunskog lekara. Kako zena izgleda sa 82 godine.

 

image.png.ff71fe677b66ff4fab9b283fd04be5d0.png

 

2. Bila su upropastili, izgleda ko vampir.

 

image.png.0b786f3dc8a6b6922cdc98c1ba259484.png

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Roger Sanchez said:

Genijalno, dakle varijable pokloniti Trampu da prijateljici Mimi Adelson isporuči anektirane Yehuda i Shomron, a zadržati safe blue seats za sebe i svoju agitatorsku ekipu sve do ne dođeš na red za sljedeći purge.

Arapi/muslimani su u velikoj meri slični Latino imigrantima: konzervativne društvene norme, pro-kapitalistički, vole niske poreze, ne veruju da je abortus najbolja stvar na svetu. što će reći, jedini razlog da oni glasaju za demokrate je to što su republikanci anti-muslimanski nastrojeni.

 

taj argument kako su Tramp i republikanci anti-muslimanski nastrojeni pa valja glasati za demokrate!? ovaj... mislim...

Edited by Gandalf
Link to comment
21 minutes ago, Budja said:

Da vidimo najbitnije sa konvencije.

 

1. Nancy ima vrhunskog lekara. Kako zena izgleda sa 82 godine.

 

image.png.ff71fe677b66ff4fab9b283fd04be5d0.png

 

2. Bila su upropastili, izgleda ko vampir.

 

image.png.0b786f3dc8a6b6922cdc98c1ba259484.png

 

hasao se ozempic uz pasulj

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
15 minutes ago, Gandalf said:

taj argument kako su Tramp i republikanci anti-muslimanski nastrojeni nema nekog smisla ovih dana.

Pa dobro, to da će si zbog još jednog u nizu izraelskih iživljavanja nad Palestinom sami izabrati ravin' islamofobe i mahnite cionističkoidne evangelikance na unutrašnjem planu kao svoju vlast je isto jedan 4d chess koji izmiče mom intelektu, ali neka im bude, patka > panj, nekima je jedno drugom suđeno

 

 

Nadam se recimo da nemaju rođake u toj Palestini koju toliko vole, a koje bi htjeli dovesti u SAD na, šta ja znam, studiranje, ili da ih samo, štajaznam, posjete i ništa više...

 

A ako imaju, onda mashallah

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
44 minutes ago, Budja said:

Da vidimo najbitnije sa konvencije.

 

1. Nancy ima vrhunskog lekara. Kako zena izgleda sa 82 godine.

 

image.png.ff71fe677b66ff4fab9b283fd04be5d0.png

 

2. Bila su upropastili, izgleda ko vampir.

 

image.png.0b786f3dc8a6b6922cdc98c1ba259484.png

 

Cool cool cool, ali Kamalina sestra ima 57 godina.

 

GVojqw-LWQAAp-H1-A.jpg

 

Edited by Patty Lee
Link to comment
2 minutes ago, Roger Sanchez said:

Pa dobro, to da će si zbog još jednog u nizu izraelskih iživljavanja nad Palestinom sami izabrati ravin' islamofobe na unutrašnjem planu kao svoju vlast je isto jedan 4d chess koji izmiče mom intelektu, ali neka im bude, patka > panj, nekima je jedno drugom suđeno

ne preteruj. na unutrašnjem planu je problem što bi mogao da krene kontra (ogromnom većinom Latino) ilegalnih imigranata, što bi ponovo pokušavao da bude kaudiljo, i što mu je ekonomska politika katastrofa. 

 

pa se ne radi o patki i panju, već o strateškoj odluci da se ispostavi cena za svinjariju koju demokrate podržavaju. ako se ispostavi da nisu samo Jevreji ti koji mogu da glasaju kontra demokrata, možda će idući put drugačije.

Link to comment

Aha, vidim da je Muslim Entry Ban uspješno memory-holed, good, good, nije je Bajdenara ni trebao ukidati kad mu je ovo hvala

Link to comment
14 minutes ago, Roger Sanchez said:

Aha, vidim da je Muslim Entry Ban uspješno memory-holed, good, good, nije je Bajdenara ni trebao ukidati kad mu je ovo hvala

ja to ne bih kvalifikovao kao "unutrašnju" stvar.

 

"kad mu je ovo hvala"? briljantno.

Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, Gandalf said:

briljantno.

nije ni sluga tvojoj propoziciji

 

33 minutes ago, Gandalf said:

strateškoj odluci da se ispostavi cena za svinjariju koju demokrate podržavaju

pelosi-pyscho.gif

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
29 minutes ago, Roger Sanchez said:

Aha, vidim da je Muslim Entry Ban uspješno memory-holed, good, good, nije je Bajdenara ni trebao ukidati kad mu je ovo hvala

Ma da, sad kad je pustio Muslimane u zemlju, OK je da im malo poubija rodbinu koja je ostala. Ne razumem sto se bune.

Link to comment
13 minutes ago, Fins fleet said:

Ne razumem sto se bune.

Ako im se ostvare ti strateški ciljevi kažnjavanja demokrata i te želje koje im i vi želite, neće se još dugo buniti. Al ne zato što su bunjenjem uspjeli, nego zato što su ispunjene želje udove Adelson pa je bunjenje postalo bespredmetno

 

3 minutes ago, Gandalf said:

'ajde još jednom: jedini razlog da oni glasaju za demokrate je to što su republikanci anti-muslimanski nastrojeni. par desetina hiljada razloga zašto to više ne važi.

 

How some Michigan Muslims united with extremist Republicans against LGBTQ+ rights

A pa ja znam za to. Ima onaj ruski naziv za to, полезные дураки

Link to comment
3 minutes ago, Roger Sanchez said:

Ako im se ostvare ti strateški ciljevi kažnjavanja demokrata i te želje koje im i vi želite, neće se još dugo buniti. Al ne zato što su bunjenjem uspjeli, nego zato što su ispunjene želje udove Adelson pa je bunjenje postalo bespredmetno

Koji vi, sto si mene ubacio u te i zasto mi ucitavas neke zelje? Reagovao sam na tvoje bulaznjenje kako je Joe bio sjajan za Muslimane. Kako da ne, genocid je oduvek bio odlican za moral.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Fins fleet said:

Koji vi, sto si mene ubacio u te i zasto mi ucitavas neke zelje? Reagovao sam na tvoje bulaznjenje kako je Joe bio sjajan za Muslimane. Kako da ne, genocid je oduvek bio odlican za moral.

 

Ne pratiš RS narativ, svi srbočetnici navijaju za Trampa, a posebno oni što se prave da navijaju za Bajdena Kamalu, ti su najsumnjiviji.

 

Link to comment
×
×
  • Create New...