Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

Mislim da mogu slobodno da kažem da je u ovom trenutku najteže Hilari Klinton i Mišel Obami.

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, braca said:

 

 

Kad si toliko jak kadnidat da se prestavljas kao anti-nekodrugi :rolleyes:

Link to comment
7 minutes ago, Shan Jan said:

Kad si toliko jak kadnidat da se prestavljas kao anti-nekodrugi :rolleyes:

 

 

 

Link to comment
Just now, Shan Jan said:

I can think of one for you: conscription :fantom:

PPP dame, slobodno navalite na admina, nemojte biti plahe kad mu ovako izleti

Link to comment
20 minutes ago, Roger Sanchez said:

Dobro, za 1 ekstremno online lika, @Weenie Pooh, očekivao bih da zna da je taj post, s obzirom na izvor, vrlo simpatična parafraza sad već klasičnog mima

 

It's memes all the way down, baby, uzalud zamišljaš da postoji neka suština koju onlajn retardacija maskira. 

 

Meme kandidati, meme diskurs, meme zemlja, meme planeta.

 

  • -1 1
Link to comment

Skapirao sam da je ovde opšte mišljenje da će pobeda nad Kamalom biti još veći landslide nego što bi bio nad Bajdenom. Jel može malo argumentovanije o tome, zašto? To da se nije nešto posebno isprofilisala kao VP, to mi je jasno, ili da je preko kreveta došla do moći, to mi je validna argumentacija za hilbilije koji su ionako sigurni Trampovi glasovi. Isto te ankete pre nominacije nisu nešto uklesano u kamenu, a i bar je Amerika zemlja brzih narativa, za dva meseca može da se zavrti kakavgod..

  • +1 8
Link to comment
11 hours ago, vememah said:

"Now they're just hopeful that Democrats push and kind of force through Kamala Harris as a nominee instead of letting an open process," he says.

Lik je i dalje republikanac u krvi. Jedino čemu se GOP stratezi nadaju je da će Demokrati u suicidalnom nagonu sami izjaviti da njihov kompletni pobjednički tiket 2020. ič nije valjao i da se onda međusobno raščerupaju, oppo risrčuju do koske među sobom i da Dem konvencija bude thunderdome

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Skapirao sam da je ovde opšte mišljenje da će pobeda nad Kamalom biti još veći landslide nego što bi bio nad Bajdenom

Lose si skapirao :)

 

U poslednjih 10 sati imas postovano gomilu tvitera, tindera i sl gde se svi utrkuju u izjavama lojalnosti novoj vodjici/vodjanki/vodkinji (zenski oblik vodje) plus gomilu argumenata kako je ona ustvari najbolja da bude kandidat. 

Uskoro sledi posipanje pepelom - kako smo samo bili u zabludi dok smo podravali Dzo a takav "biser" nam je promakao :)

 

Mislim da Trampova pobeda nije nimalo izvesna. Ako demokrate dobro upregnu medije imaju dansu da na "anti-tramp" prici obezbede pobedu. 

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Zaboravan said:

Koliko je Izrael zadovoljan predlogom? 

 

Ne previše sigurno, Kamala je pokazala čak i neke znake ljudskosti prilikom reakcije na pro palestinske proteste. To, naravno, ne znači da bi ona išta menjala - niti ima neki autoritet i snagu za to, ali je sasvim dovoljno da par desetina dodatnih AIPAC miliona odu ka Trampu, čisto da se ne prepušta ništa slučaju.

  • Hvala 1
Link to comment
×
×
  • Create New...