Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

1 minute ago, Sammael said:

2 sec guglanja, potpuno nebitan lik, X je ionako mesto gde se lupaju gluposti non stop.

 

Ali dovoljno da najpredvidljiviji lik na svetu i fan Piter Tilovog plaćenika i JD Vensovog prijatelja iz Brazila, pomisli kako je on pametniji od drugih jer se ne loži na "ove gluposti".

 

 

  • Haha 5
Link to comment

Potpuno nebitan lik... 

 

 

... ilustruje duboku retardaciju navijača ekipe čijim zastavama vi ovde veselo mlatarate. 

 

Link to comment
21 minutes ago, Weenie Pooh said:

Potpuno nebitan lik... 

 

 

... ilustruje duboku retardaciju navijača ekipe čijim zastavama vi ovde veselo mlatarate. 

 

 

zaista se puno suzdrzavam da ti ne odgovorim lege artis na sve ove jadnosti i podvale

Link to comment
10 minutes ago, 3opge said:

zaista se puno suzdrzavam da ti ne odgovorim lege artis na sve ove jadnosti i podvale

 

Nemoj se suzdržavati, ne valja to za zdravlje, udri slobodno. 

 

Ne znam gde vidiš podvale, misliš da sam izmislio ovu fantaziju Regunberga o tome kako su mu Walz i Kamala tata i mama tetka, pa idu da biju Trampa čiji ga je sin JD maltretirao? (Što kaže neko na redditu, liberali su bullied čak i kad maštaju.) Ili pak misliš da to ne ukazuje na ometenost u razvoju?

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Ali ko je jebeni Regunberg da bi se bavili njime? To je neki njihov ekvivalent Kebare/Langure, zaboga.

Link to comment

Ja da sam demokrata meni bi ovakvi tvitovi više smetali jer ukazuju na bubble više nego ovi retardirani sa druge strane za koje je jasno da su retardirani

 

 

Šta se očekuje. Da će Dingell da izađe i kaže I'm feeling bad about this race?

Link to comment
33 minutes ago, Sammael said:

Ali ko je jebeni Regunberg da bi se bavili njime? To je neki njihov ekvivalent Kebare/Langure, zaboga.

 

"American progressive activist and politician who served as the member of the Rhode Island House of Representatives for the 4th district from 2015 to 2019."

 

DNC fedajkin čije debilne fantazije služe kao primer šireg majndseta, ilustruju zeitgeist. A ko su Max Lockie, Craig Gilbert, Maia Mindel, Minelka XO, i ostali rando tviteraši koji se ovde kače na poslednjih par strana?

 

Daleko od toga da je Regunberg prvi ili poslednji koji zamišlja da su mu politički predstavnici mama ili tata. Sećaš li se Drew Barrymore? Akutna infantilizacija društva.

 

 

 

Link to comment

 

Viču joj "Kamala, Kamala, you can't hide, you're supporting genocide", ima snimak iz publike niže u threadu.

 

"Hoćete Tramp da pobedi" je bedan odgovor. Ne dešava im se ovo što im se dešava za Trampovog vakta.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

"Hoćete Tramp da pobedi" je bedan odgovor. Ne dešava im se ovo što im se dešava za Trampovog vakta.

 

...što je stvar spleta okolnosti, a ne drugačije američke spoljne politike glede Palestine za vreme Trampa, ili? (ozbiljno pitam)

Link to comment
4 minutes ago, Quince said:

...što je stvar spleta okolnosti, a ne drugačije američke spoljne politike glede Palestine za vreme Trampa, ili? (ozbiljno pitam)

 

Ma da, razlika po pitanju Izraela/Palestine praktično da ne postoji između američkih vladajućih stranaka. Upravo kontinuitet spoljne politike u tom pogledu omogućava Izraelu da radi šta hoće. 

 

Liberali će sažaljivo odmahivati glavama kad čuju šta se dešava, eventulano pustiti pokoju suzicu, a konzervativci će slegati ramenima i reći "kill 'em all" jer terorizam, ali novac i podrška nesmetano teku koja god garnitura bila na vlasti.

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Prichate o tome jel bolja americhka Miloshevc ili Vuchic ekipa, mislim bolja je Miloshevic ali nije li malo sramota raspravljati se kako je actually 'dobra'.

Ko je lokalan moze ako bas hoce da glasa za po sebe manje zlo, zakljuchli smo vec da ce nastaviti da genocidiraju i jedni i drugi podjednako po trecim zemljama.

 

Meni interesantno:

>ovo sa medvedom ne znam sta je, potrosila sam pola sata i dalje ne znam sta je to.

>Taj tim Walsh ili kako se vec zove odaje snaznu auru normalnog choveka kome maltene nije mesto u politici, interesantan izbor demokrata u tom smislu, poruka koju hocemo poslati itd itd...

Link to comment
×
×
  • Create New...