Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

1 minute ago, Sammael said:

Ne, to je soc dem deo.

 

Uzgred budi rečeno, ne smatram da fakultetsko obrazovanje treba da bude lako dostupno, ali treba edukovati ljude šta znači ako dižu kredit od 300k USD da bi studirali sociologiju. S druge strane, državni fakulteti treba da se resetuju na početna podešavanja.

Drzavni fakulteti koji su besplatni i napravljeni da na osnovu uspeha na prijemnom prime i posle izbace tacno onoliko ljudi tog profila koliko treba drzavi - to jeste sistem koji je bio u komunizmu. I to daleko bolji sistem od svega sto danas gledamo. 

 

To sto je neki policy bio deo komunizma ne znaci da je automatski los.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

Drzavni fakulteti koji su besplatni i napravljeni da na osnovu uspeha na prijemnom prime i posle izbace tacno onoliko ljudi tog profila koliko treba drzavi - to jeste sistem koji je bio u komunizmu. I to daleko bolji sistem od svega sto danas gledamo. 

 

To sto je neki policy bio deo komunizma ne znaci da je automatski los.

Obrazovni sistem je verovatno najbolji aspekt komunizma.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
52 minutes ago, Shan Jan said:

Ovo je veliko pitanje. Ja bih rekao da se kandidati biraju prevashodno po zaslugama i vezama unutar stranke a onda se gleda da li su relativno ok ili ne za glasace.

Jasno je meni kako to funkcioniše, samo oni javno prezentuju drugu priču. Treba sad sve to fino upakovati i gurnuti niz grkljan glasača.

32 minutes ago, vememah said:

 

Koje su šanse da se ovo izjalovi? Kada bi na svu ovu old switcheroo igrariju dodali još jedan unutarstanački plottvist, kao šlag na tortu. Džo je javno predao štafetu...

Link to comment

https://truthout.org/articles/harris-says-she-understands-gaza-protesters-as-biden-question-lingers/

 

Koliko dana dok je ne optuže za antisemitizam.

 

Jedina dobra strana Kamale u trci je što može da urniše Republikance tamo gde su oni najtanji, a to je abortus...ako budu pametni.

 

Josh Shapiro ili Andy Beshear kao VP. Shapira svi hvale, čak i Bernijevci, uz to je iz ključne države. Beshear je južnjak koji pobedjuje Republikance u njihovom carstvu već godinama, a nije Joe Manchnin, već normalac tj solidan Dems centrista.

 

Edited by Ivo Petović
Link to comment

btw, hoću se nadati da je Obama još nije endorsovao zato što zna da je Kamala loš kandidat protiv Trampa, a ne zato što misli da će mu se žena kandidovati. Osim tlapnji resistance libs po internetu i pitanja po random anketama, nisam video nijednu informaciju niti naznaku da Mišel ima ikakvu želju da učestvuje u ovome.

 

Mada je i to džaba, ako svi drugi potencijalni kandidati podrže Kamalu.

 

 

Link to comment

Meni ovo deluje namesteno jednako poput nekih laznih kandidata protiv Vucica kod nas ranije.

 

Bajden je zaostajao za Trampom, a kapiram da cela ekipa koja je spremna da podrzava jednog izlapelog Bajdena je ekipa ovih sto su bas ekstremno protiv Trampa.

 

Dakle, demokrate su vec pokupile sve te neke glasace i opet su zaostajali za Trampom.

 

Sad im treba novi kandidat koji ce privuci nove glasace i prestici Trampa, a oni nominuju nepopularnu crnu zenu.

 

Nek me ispravi neko ako gresim, ali ti koji su za crnu zenu za predsednika su vec svi bili za Bajdena, sad je trebalo pokupiti ove neutralne, apstinente, likove koji ne vole Bajdena... a nesto mi oni, poznajuci Ameriku, ne deluju kao likovi koji su cekali da to bude zena crnac. Sta vise.

  • -1 1
Link to comment

Veliki broj Afroamerikanaca se prebacio u Trampov tabor, da li će ovo preokrenuti ne znam.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
17 minutes ago, Sammael said:

Veliki broj Afroamerikanaca se prebacio u Trampov tabor K-Hive i AOC simps se aktivirao na forumu od sinoć, da li će ovo preokrenuti ne znam.

 

4whxzt9p2xdd1.jpeg 

 

 

  • +1 1
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
×
×
  • Create New...