Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

Njegov republikanski prethodnik u Minesoti kaže da je u pitanju Berni u lovačkoj opremi.

 

 

Edited by vememah
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

Pa i ne prodaju ga kao ekstremnog levičara, nego kao normalca sa srednjeg zapada. Prosečnog belog ruralnog ćalca.

 

Tramp i društvo iz desnog ćoška ga nazivaju ekstremnim levičarem, ali oni bi verovatno svakog tako nazivali.

 

Neće Walz sa pozicije VP da određuje politiku, naročito ne spoljnu...ali ovo je možda pokazatelj da sve one stvari koje je uradio u Minesoti imaju podršku cele partije. A to je, u stvari, Bernijeva agenda.

 

Meni je mnogo interesantnije to što je Walz prvi demokrata koji se na ovakav način i ovim govorom sprda sa onim ludacima. Sve do sada je bilo po PSu, mi smo fini i kulturni, elita, školovani, nosimo odela...ovaj je prvi koji koristi ovakav rečnik, što opet ima veze da nije završio prava (a ni Ivy league).

 

Nisam bio precizan, mislio sam da ga protivnici prodaju kao ekstremnog levičara.

Link to comment
5 minutes ago, Lezilebovich said:

Znaci imamo okrsaj Čudaka protiv Komunista :D :D 

Nerealno, kao film neki.

Link to comment

Znam da je komedija, ali The Daily Show je upravo prikazao ko je Walz i neke od stvari koje je uradio u Minesoti.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

In the meantime Cory Bush izgubila primary 

 

Osipa se Squad, majku mu, hoće li izdržati naši™ do osvajanja većine u Demokratskoj stranci i Slavodobitne Demsucc Reformacije? :cry: 

Link to comment
×
×
  • Create New...