Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

Marist ima Heris +3 što je u jednu ruku dobra stvar pošto se čini kao neki konsenzus sad gde je trka, ali nije sjajno jer je Marist i Bajdenu bio jedan od najboljih pollstera. Tako da u tome ima dobrih vesti i za Trampa. 

 

+3 inače mislim da u Bajden - Tramp je pobeda Bajdena. 

+3 za Kamalu nisam siguran da je pobeda zbog disproporcije u Kaliforniji, Njujorku, smanjenja razlike u Teksasu itd.. 

Link to comment

Uzgred, ispostavilo se da je Walz - osim što je radio kao nastavnik, bio u vojsci, što je fudbalski trener - bio i u Kini godinu dana i radio kao predavač tamo, ima i prilično odmeren stav prema Kini. Počeću da mislim da su mu fejkovali biografiju...

Link to comment

Shapiro uvodni govornik na prvom mitingu 

Ako niste znali ko je prvi smislio ovo što publika viče

Link to comment

 

 

 

 

Dovoljno sam videla, Tim Walz za predsednika.

 

Edited by Patty Lee
  • +1 2
  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment

 

7 minutes ago, Patty Lee said:

Dovoljno sam videla, Tim Walz za predsednika

 

Yes ! 
 

Neki guverneri usvajaju, neki guverneri ubijaju životinje…

 

Civilizacijska razlika 

Link to comment
10 hours ago, braca said:

Neki guverneri usvajaju, neki guverneri ubijaju životinje…

 

Civilizacijska razlika 

 

Garantujem vam da Vens nume d'ubija fazane kô ja, reče Volz prošlog meseca.

 

Quote

“That’s what JD Vance’s schtick is, talking about guns. I guarantee you he can’t shoot pheasants like I can,” Walz told CNN’s Anderson Cooper in July.

https://fortune.com/2024/08/06/tim-walz-sleeps-just-fine-with-fs-from-the-nra-gun-lobby-control/

 

 

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment

Mislim da su ga zato i izabrali. Ni Bernie nije bio striktno protiv oružja. S jedne strane lovi, s druge strane odrekao se podrške NRA ludaka i uveo gun safety regulativu. Umereni Amerikanac koji u današnjem ludilu može da se proda kao ekstremni levičar.

  • +1 1
Link to comment

Pa i ne prodaju ga kao ekstremnog levičara, nego kao normalca sa srednjeg zapada. Prosečnog belog ruralnog ćalca.

 

Tramp i društvo iz desnog ćoška ga nazivaju ekstremnim levičarem, ali oni bi verovatno svakog tako nazivali.

 

Neće Walz sa pozicije VP da određuje politiku, naročito ne spoljnu...ali ovo je možda pokazatelj da sve one stvari koje je uradio u Minesoti imaju podršku cele partije. A to je, u stvari, Bernijeva agenda.

 

Meni je mnogo interesantnije to što je Walz prvi demokrata koji se na ovakav način i ovim govorom sprda sa onim ludacima. Sve do sada je bilo po PSu, mi smo fini i kulturni, elita, školovani, nosimo odela...ovaj je prvi koji koristi ovakav rečnik, što opet ima veze da nije završio prava (a ni Ivy league).

Link to comment
×
×
  • Create New...