Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

Nisam očekivao Walza. Njegov izbor je tako nekarakterističan za Demse. 

 

Prvi pik Demsa za tiket od 1980.g. koji nije studirao prava. Zato i nije toliki bulšiter verovatno. 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

@Quince po stilu mi se čini da je to proizvod Kamaline kampanje

 

I nije da su odlučili .... ima već... --- nego je i za Shapira napravljen jedan takav :D

Link to comment

da, stilski su vrlo aligned, to se baš da primetiti

 

a za ovo drugo, znam da rade dizajn logoa kampanje u svim varijantama, ovo sa oba imena, al nekako sve mislim da za ovaj video materijal treba ipak malo više resursa. biće da mislim pogrešno.

 

edit: Obamini su se isto brzonom svetlosti oglasili pismom podrške, mora da i oni pišu 6 pisma i čekaju :ajde:

Edited by Quince
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Čutura said:

 

Sad mi je još simpatičniji, mislio sam da to nije moguće, ali zahvaljujući tebi izgleda da je!

 

+

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Ovaj Walz meni deluje realno bolji kandidat od Kamale. Bas izgleda kao old school americki president.

  • +1 9
Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

To je to, gde da glasam? 

 

Pise na pozivu za glasanje..

Link to comment
14 minutes ago, Lezilebovich said:

Mene brine ova pppodrška, znamo kako prolaze nasi favoriti 

 

Baci pogled na američke levičare po mrežama, retki trenuci sreće za tu napaćenu skupinu ljudi.:D

 

Šapiro, koji je bio  najlogičniji pik, imao je mnogo bagaža za sobom. Prvo što je Cionista - isplivali su mnogi tekstovi koje je pisao o Palestincima - tu postoji rizik da gomila levice ne izadje, ali još veći rizik da izgube Mičigen zbog brojne palestinske manjine tamo. Drugo, što se pojavila informacija da je zataškao neko ubistvo pre 10 godina, zbog donacija od strane bogate porodice. I treće, što je verovatno bilo najvažnije - procurelo je da ga ja Feterman cinkario da je karijerista i da će sve uraditi za dobru gažu, pa i želeti da zaseni Harisovu. Iskreno, Šapiro meni tako i izgleda. 

 

Volc je riskantan pik zato što pik tviter babla, izdominirao je na brojnim emisijama u prethodnih par nedelja, ali će mu sigurno prilepiti etiketu komuniste, a ne znam da li će suburbian babe to da kupe. Ne bi trebalo, jer je lik normalac i ima fenomenalnu ne-fake komunikaciju, ali ko zna. Osim toga, zna se da je to omiljeni pik Bernijevog krila, a to će GOP sigurno probati da iskoristi.

 

Zbog svega ovoga, očekivao sam nekog pika koji neće ni doneti ni odneti ništa - tipa Bešear. Prijatno sam iznenadjen - voleo bih da ovo uspe.

 

 

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

https://www.axios.com/2024/08/06/republicans-tim-walz-harris-vice-president?utm_campaign=editorial&utm_medium=social&utm_source=twitter

 

Quote

Many Republicans expressed surprise and relief at the choice of Minnesota Gov. Tim Walz as Vice President Kamala Harris' running mate, readying renewed "radical" liberal attacks.

Why it matters: Republicans saw Walz as the easier target for them as they try to regain momentum after a rough few weeks for the GOP (and their own VP candidate.)

Republicans plan to paint Walz as far left, highlighting that he was backed for VP by Sen. Bernie Sanders (I-Vt.) and reminding people of Walz's handling of the 2020 protests after the police killing of George Floyd. 

Republicans have already been painting Harris as too progressive and plan to try to accuse her of being "anti-Israel" for overlooking Jewish Pennsylvania Gov. Josh Shapiro, whose pro-Israel stances have faced criticism from the left.


 

 

Link to comment

Jebo horseracing Axios i njihov "why it matters" shit style, Cillizini nasljednici

 

Sad da vidimo kakav će biti prvi skup, prvi dojam. Očekivanja za kvalitetu komunikacije su visoka

 

Link to comment
×
×
  • Create New...