Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

1 hour ago, vememah said:

 

 

Napisah odmah da će biti Šapiro, to je safe pick 1/1 bilo bi nelogično sve drugo. 

 

@Roger Sanchezjesam li nešto slagao možda po pitanju 538?  

Link to comment

Koliko god bi Walz bio odličan izbor za VP, toliko bi i GOPu odgovaralo jer bi onda “radikalna levica” mantra počela da se lepi (koliko god apsurdno bilo zvati nekoga u US “levičarem”, pa još uz to “radikalnim”).

 

Shapiro je popularan u Pensilvaniji i kod tzv umerenih republikanaca, a broj elektoralnih glasova u toj državi je jako bitan.

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

 

Molim te nemoj da mi citiraš 538 koji je na dan povlačenja Džo Bajdena imao njega kao favorita. 

 

veliki si ti znalac koji ne razume da to nije jedan poll nego kompilirani i procesirani pollovi

Link to comment
5 minutes ago, 3opge said:

 

veliki si ti znalac koji ne razume da to nije jedan poll nego kompilirani i procesirani pollovi

 

Dal sam znalac ili nisam to nek prosude drugi. Ovo što si ti okačio kao quote na moj post ne pobija apsolutno ništa što sam ja napisao. Pogledaj šta sam napisao, pogledaj šta si ti okačio i samo će ti se reći ako nisi ograničen. 

Link to comment

Shapiro je dobar izbor zbog njegovih konekcija sa Izraelom. Na ovaj nacin ce se nastaviti SAD bezuslovna i bezpogovorna podrska jedinoj demokratiji na BI.

 

  • Wub 1
Link to comment
7 hours ago, theanswer said:

 

Molim te nemoj da mi citiraš 538 koji je na dan povlačenja Džo Bajdena imao njega kao favorita. 

IMG_6144.thumb.jpeg.1c4c31ef8d3bfaafd75d21929ef0cd3b.jpeg

  • Haha 1
Link to comment

Imao je 538 Bajdena ispred Trampa po projekciji elektorskih glasova pre Bajdenovog povlačenja.

 

 

Edited by vememah
Link to comment
4 minutes ago, vememah said:

Imao je 538 Bajdena ispred Trampa po projekciji elektorskih glasova pre Bajdenovog povlačenja.

 

 

 

 

Bajden se povukao 21 jula a prognoza elektorskih glasova je nebuloza u svakom pogledu

Link to comment

Vrlo dobro pazim šta pišem. Na dan povlačenja Bajdena 538 je imao Bajdena na 51% kao favorita u svom modelu koji je jebena svrha postojanja 538, da ima model. Ču kaže nebuloza projekcija elektorskih glasova, zato modeli i služe. To je fakt. Bilo bi lepo da se bar toga držite bez obzira koga podržavate. 

 

U momentu dok ovo pišem još uvek ne postoje super kvalitetni pollovi iz swing states, što će se verovatno promeniti već sutra, mislim da cbs sutra izlazi sa yougovom, koji nije gold standard ali je bar nešto. Ne sumnjam da će pokazati ok situaciju za Heris trenutno, ali još je rano, bump neki i dalje postoji sigurno, koliko će u dugom roku biti održiv, videćemo. 

 

Na kraju krajeva moje trenutno ubeđenje 55-45 je samo moje, nije niko obavezan da razmišlja kao ja. Samo je smešno kad su vam kontraargumenti retardirani. 

Npr. ako su national polls trenutno plus 1-2 za Heris ko na onom linku a ima tu svega, a vrlo malo kvalitetnih, tu je i dalje vrlo verovatno Tramp predsednik. 

Edited by theanswer
  • +1 2
Link to comment

D uzimaju PA, WI i MI i time i izbore za dlaku, stavite pare dok ne  padne kvota ispod 2.

Link to comment
46 minutes ago, theanswer said:

Vrlo dobro pazim šta pišem. Na dan povlačenja Bajdena 538 je imao Bajdena na 51% kao favorita u svom modelu koji je jebena svrha postojanja 538, da ima model. Ču kaže nebuloza projekcija elektorskih glasova, zato modeli i služe. To je fakt. Bilo bi lepo da se bar toga držite bez obzira koga podržavate. 

 

U momentu dok ovo pišem još uvek ne postoje super kvalitetni pollovi iz swing states, što će se verovatno promeniti već sutra, mislim da cbs sutra izlazi sa yougovom, koji nije gold standard ali je bar nešto. Ne sumnjam da će pokazati ok situaciju za Heris trenutno, ali još je rano, bump neki i dalje postoji sigurno, koliko će u dugom roku biti održiv, videćemo. 

 

Na kraju krajeva moje trenutno ubeđenje 55-45 je samo moje, nije niko obavezan da razmišlja kao ja. Samo je smešno kad su vam kontraargumenti retardirani. 

Npr. ako su national polls trenutno plus 1-2 za Heris ko na onom linku a ima tu svega, a vrlo malo kvalitetnih, tu je i dalje vrlo verovatno Tramp predsednik. 

 

kao sto ti je gore super kristalno jasno okaceno to nije istina, to za bajdena na dan kada se povukao.

tvoju procenu sta su kvalitetni pollovi mozes da okacis macku o rep, valjda newsweek i svi ostali kace nekvalitetne. 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...