Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

2 hours ago, Roger Sanchez said:

Zapravo su već nabasali na ono čime treba da ga filuju

 

Weird, and not the good kind of weird.

 

Tako nesto, ako moze da se smisli nesto jache od ovoga, ako nema daj sta das.

 

 

Link to comment

@Mel @ObiW

Ljudi moji, gde ste vi proveli poslednjih 8 godina? :D 

 

Pro-demokratski mediji su malo šta radili osim što su izmišljali nadimke za Trampa.

 

Sad uleće Roger sa "imamo novi nadimak za Trampa!" a vi klapćete kao trenirane foke.

 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

@Mel @ObiW

Ljudi moji, gde ste vi proveli poslednjih 8 godina? :D 

 

Pro-demokratski mediji su malo šta radili osim što su izmišljali nadimke za Trampa.

 

Sad uleće Roger sa "imamo novi nadimak za Trampa!" a vi klapćete kao trenirane foke.

 

 

Ne mogu reci da sam pratila to oko nadimaka, Tramp je mozda previse dugo prisutan da bi moglo da se primi.

Sem toga nervira me kako je Kamala odmah dosla pod lupu na temu zaboga sa kim je bila i ko je nju sad doveo/. Dok kad nekog debila dovodi ortak ili prosto porodica, onda je sve ok.

 

Link to comment

@Roger Sanchez

 

Probali smo mi to ovde. Pussylips, pederu, etc. Ne pomaže.

 

U svakom slučaju, Tramp će da oblepi celu USA sa onom slikom sa atentata i lagano dobija izbore. 

Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

Pro-demokratski mediji su malo šta radili osim što su izmišljali nadimke za Trampa.

Opet Trump War Roomy replika. :laugh:

 

Koje nadimke su mu smislili? Lyin' Donald Trump? Laffin' Donald Trump? Crooked Donald Trump? Sleepy Donald Trump? 

 

Od 4 do 8 godina neprekidnog kažeš truda mora da je nešto ostalo :think:

Link to comment
1 hour ago, Roger Sanchez said:

Opet Trump War Roomy replika. :laugh:

 

Koje nadimke su mu smislili? Lyin' Donald Trump? Laffin' Donald Trump? Crooked Donald Trump? Sleepy Donald Trump? 

 

Od 4 do 8 godina neprekidnog kažeš truda mora da je nešto ostalo :think:

 

Imaš ovde dvadesetak primera: https://actionnetwork.org/forms/pick-a-nickname-for-donald-trump

 

A imaš ovde i 20 minuta Johna Olivera kako mantra "Make Donald Drumpf Again" u pokušaju da spase Ameriku Trampovine. I bonus pet minuta iste maestralne taktike kod Colberta.

 

 

Ali nemoj da te ja obeshrabrim, samo nastavi da guraš inovativnu marketinšku strategiju izmišljanja budalastih nadimaka :jerry:

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Imaš ovde dvadesetak primera: https://actionnetwork.org/forms/pick-a-nickname-for-donald-trump

 

A imaš ovde i 20 minuta Johna Olivera kako mantra "Make Donald Drumpf Again" u pokušaju da spase Ameriku Trampovine. I bonus pet minuta iste maestralne taktike kod Colberta.

Come again? 

 

Jedna petparačka stranica s nekoliko zadanih polja i 25 minuta SNL komedijašenja, to je tvoje "pro-demokratski™ (lijepo te molim da platiš tantijeme @x500u!) mediji nisu ništa drugo ni radili" 

 

Forgive me if I LOL, or even LMAO

Link to comment

@Roger Sanchez

 

Nažalost, ne znam kako da ti dokažem da je izmišljanje retardiranih nadimaka za Trampa bio omiljeni sport 50% Amerike između 2016. i 2020. Eventualno neka komparativne analiza medija i paramedija (podcasting kao vodeća grana industrije) tih godina, ali mislim da bez 3-4 aneurizme to ne bih mogao da izvedem.

 

Zato kažem, samo nastavi sa "weird" strategijom. Nema šanse da ne upali.

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Weenie Pooh said:

@Roger Sanchez

 

Nažalost, ne znam kako da ti dokažem da je izmišljanje retardiranih nadimaka za Trampa bio omiljeni sport 50% Amerike između 2016. i 2020. Eventualno neka komparativne analiza medija i paramedija (podcasting kao vodeća grana industrije) tih godina, ali mislim da bez 3-4 aneurizme to ne bih mogao da izvedem.

 

Zato kažem, samo nastavi sa "weird" strategijom. Nema šanse da ne upali.

 

a ti bio u Americi tada pa znas, more bre, ajd odatle bre.

ako bas hoces da znas uglavnom su ga zvali i zovu bafoon ili douche.

bafoon je ujedno najbolja njegova odrednica.

 

  • +1 2
Link to comment

On se revolucionarno bori sa distance, i unutar sistema koji ga plaća. Zna on sve.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
×
×
  • Create New...