Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

AOC je premlada za predsednika valjda, tj ne ispunjava “minimum”. Ali slatka je :wub: i buduća predsednica sigurno.

Link to comment

AOC je prva koja treba da ćuti i pokrije se ušima. Ona i Berni su se izblamirali u prethodnih mesec dana za sve pare. 

  • +1 2
Link to comment

Ja sam neobjektivan i ne vodim se glavom kada je ona u pitanju. Za ostalo se slažem.

Link to comment
13 minutes ago, dragance said:

AOC je premlada za predsednika valjda, tj ne ispunjava “minimum”. Ali slatka je :wub: i buduća predsednica sigurno.

Možda slatka dok ne otvori usta...

Link to comment
32 minutes ago, Sammael said:

Možda slatka dok ne otvori usta...

Smeta ti žena sa idealima koje se ne libi da ih javno izgovori?

  • Haha 1
Link to comment

Smeta mi salata od buzz reči koja nema veze s mozgom a koju često izbacuje.

 

I smeta mi američki pseudokomunizam te vrste.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

Moramo da se dogovorimo sa forumskom desnicom, jel SAD-om vlada duboka drzava ili predsednik? Vidim svitchuje se prica cas na jednu cas na drugu stranu, za nas zdravomislece to je lom mozga, ajde malo doslednosti :heart:

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Njena stranka je cijelo vrijeme smatrala da je Joe bolja opcija od nje, sad kad se Joe politički samoubio ona je isplivala na površinu kao manje loša opcija. Kad njeni nisu od početka vjerovali u nju kako će neopredjeljeni?

Edited by Jesper23
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Jesper23 said:

Njena stranka je cijelo vrijeme smatrala da je Joe bolja opcija od nje, sad kad se Joe politički samoubio ona je isplivala na površinu kao manje loša opcija. Kad njenu nisu od početka vjerovali u nju kako će neopredjeljeni?

Ovo je veliko pitanje. Ja bih rekao da se kandidati biraju prevashodno po zaslugama i vezama unutar stranke a onda se gleda da li su relativno ok ili ne za glasace.

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, Sammael said:

Smeta mi salata od buzz reči koja nema veze s mozgom a koju često izbacuje.

 

I smeta mi američki pseudokomunizam te vrste.

 

Ajoj, (pseudo)komunizam u Ameriki. 

 

Pa ta Amerika kaska debelo za Evropom u mnogim stvarima. Bilo bi dobro kad bi prvo došla na nivo Evrope. 

 

Jel u Evropi onda sad vlada komunizam ? 

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, braca said:

 

Ajoj, (pseudo)komunizam u Ameriki. 

 

Pa ta Amerika kaska debelo za Evropom u mnogim stvarima. Bilo bi dobro kad bi prvo došla na nivo Evrope. 

 

Jel u Evropi onda sad vlada komunizam ? 

Pseudokomunizam baš zato što koristi terminologiju i ključne reči da privuče decu koja se na to lože, a u stvari je ista klijentelistička priča kao i svuda začinjena s delom evropske soc dem.

 

Hvala bobu, u Evropi komunizma više nema, samo kapitalizam s više ili manje autoritarnom pozadinom.

  • +1 2
Link to comment

Aha, znači pristojno socijalno osiguranje da ne moraš da umreš ili bankrotiraš ako se razboliš, dostupno obrazovanje da ne moraš da se zadužiš do kraja života itd su "klijentelistička priča" itd. 

 

Ok

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Ja sam neobjektivan i ne vodim se glavom kada je ona u pitanju. Za ostalo se slažem.

 

Ako je ne oženiš ti, ja ću.  

 

:rolleyes:

Link to comment
2 minutes ago, braca said:

Aha, znači pristojno socijalno osiguranje da ne moraš da umreš ili bankrotiraš ako se razboliš, dostupno obrazovanje da ne moraš da se zadužiš do kraja života itd su "klijentelistička priča" itd. 

 

Ok

Ne, to je soc dem deo.

 

Uzgred budi rečeno, ne smatram da fakultetsko obrazovanje treba da bude lako dostupno, ali treba edukovati ljude šta znači ako dižu kredit od 300k USD da bi studirali sociologiju. S druge strane, državni fakulteti treba da se resetuju na početna podešavanja.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...