Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

7 minutes ago, x500 said:

Ne razumem ovaj tvoj primitivan nacin komunikacije :( Nadam se da ti znas zasto pises na ovakav nacin.


Primitivan :ohmy:?

 

7 minutes ago, x500 said:

 

Da bi, mozda, bolje razumela - SAD su ubedljivo najjaca zemlja na nasoj planeti i tamoslji dogadjaji imaju uticaja na sve nas.

Drugo, kao sto sam vec napisao, treba glasati protiv Trampa


Hvala na pojasnjenju. Bez njega ne bih imala pojma.


To drugo, i ono sto pises nemaju veze jedno sa drugim. Treba malo iskustva u citanju tih viseslojnih poruka. Nauci se vremenom.

 

Nisam xxx, ali yyy.


Bio je Lancia u pravu za tebe.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Venom said:

Razlika je u njihovom polu i boji kože. Kad si beli muškarac možeš da laprdaš do mile volje, to je tvoje prirodno pravo i to se ne dovodi u pitanje. Kad si crni muškarac onda te stave malo više pod lupu, pa nalaze zamerke koje nekom drugom ne bi, kad si žena isto te stave pod lupu, kad si crna žena onda si ugasio.

Potpistm. Isto tako treba posmatrati i ovdašnju kritiku, prosto živimo u veoma patrijarhalnom društvu da se ta skepsa prema ženi na nekoj upravljačkoj, ne daj bože policy making funkciji uvukla u DNK svih. I najmanje me tu iznenađuju dokazani šovinisti, jer i ovi prosvećeni su na kraju dana samo to - prosvećeni šovinisti. Samo što neće biti "njoj je mesto u kujni" nego "strašno joj nedostaje harizme"/"šta bi ona bila da se nije dobro udala"/"pa normalno da će Bil da je podrži kad mu je oprostila Monikino pušenje neverstvo".

 

S druge strane, Kluni Đorđe je cufanja i bačje, najbolji ortać sa Pita Bredom, to što je malo zastranio politički to se prašta jer brt. 

  • +1 8
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, x500 said:

Mislim da nisi procitao sta sam vec napisao :)

 

 

 

 

Pročitao sam, ali imaš i onaj prvi deo. "Sam je sve uradio" je BS, takav ne postoji. Zavisi samo koliko si voljan ili željan da nekom nešto zameriš i time ga spustiš na zemlju. Michelle Obami su mnogi željni nešto da zamere, a recimo W Bushu nisu, on je isto valjda sam sve uradio, otišao na Yale i Harvard, to bi sve uradio i da se rodio u radničkoj porodici u Čikagu.

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Kako se uopste dolazi do nesumnjive pozicije da si bitan, u zivotu generalno, zar nije borba, pa put, pa uspes kontra predvidjanja. Njihova politika je piramida gde vrh moze a ne mora da bidne. Misel upravo postaje neko ciji se glas vise cuje, kako je to uspela, ne bih rekao da nema sposobnosti. Za cega je dokazana budala Tramp merodavan, a ima sansu  da bude na najvaznijoj poziciji, koja to nije dok je pramide. I ovaj cirkus sa pozivom jednostavno radi posao, iako znaju kakve su reakcije. To je sve ugradjeno u rezultat.

Edited by villiem
  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, zorglub said:

Jedino što nema smisla je da preskačeš odgovor na bagsovo pitanje - koliko bestselera je prodala i koliko tviter pratilaca imala (Isuse kakvo merilo za relevantnost) pre nego je Barak postao predsednikom?

 

Ovo što si izlistao, jel' to realno smatraš nekakvim uspehom, ili nekakvim argumentom? Koliko pomoćnika gradonačelnika i podpredsednika za spoljne poslove univerzitetskih bolnica je javno endorsovalo Kamalu?

 

Da Kamala smatra da podrška tih pomoćnika i potpredsednika donosi glasove, objavila bi to na Tviteru. 

 

Procena tima Kamale Haris je da javna podrška Mišel Obame donosi glasove. Kako i zašto su došli do tog zaključka je nebitno (kao i to kako je Mišel Obama stekla takav uticaj, ako on zaista postoji). Svakako znaju više o preferencijama svojih potencijalnih glasača nego bilo ko sa foruma.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Bitno je jer su navalili na stik boje koze i pol kao june na jasle.Fali samo da izvadi iz torbice hot sauce da prelije preko rashtana i svinjskih rebaraca.Ne bi me shokiralo  da je dodala malo juznjackog akcenta po potrebi ,opet kao vlasnica torbice sa hot sosom.

  • Tužno 4
Link to comment
2 hours ago, vememah said:

 

Dakle, zasad, ZASAD, Demonkrati su ovo iznijeli kako sam ja mislio da je njima nemoguće, i zašto sam mislio da je povlačenje Bidena glupost i put u komunikacijski i reputacijski totalni rasap.

 

Međutin, sumnjam da će izdržati s ovim wall-to-wall Kamala je Bog Spasitelj medijskim programom. Jednostavno to su Demonkrati, njima je neprirodno komunicirati izvan izjave za medije, katedre na konferenciji za štampu i TV intervjua. Nemaju ni infrastrukturu. Kad se FOX News Alternative Facts Universe i njegova eho komora oporave od šoka i odaberu centralnu temu o kojoj će guslati 24/7 everywhere, kao što je bio  ''Biden s inkontinencijom crijeva'', ova ekipa će izgubit korak.

 

Jednostavno ne umeju.

Link to comment
47 minutes ago, Roger Sanchez said:

Dakle, zasad, ZASAD, Demonkrati su ovo iznijeli kako sam ja mislio da je njima nemoguće, i zašto sam mislio da je povlačenje Bidena glupost i put u komunikacijski i reputacijski totalni rasap.

 

Međutin, sumnjam da će izdržati s ovim wall-to-wall Kamala je Bog Spasitelj medijskim programom. Jednostavno to su Demonkrati, njima je neprirodno komunicirati izvan izjave za medije, katedre na konferenciji za štampu i TV intervjua. Nemaju ni infrastrukturu. Kad se FOX News Alternative Facts Universe i njegova eho komora oporave od šoka i odaberu centralnu temu o kojoj će guslati 24/7 everywhere, kao što je bio  ''Biden s inkontinencijom crijeva'', ova ekipa će izgubit korak.

 

Jednostavno ne umeju.

 

Hm. Ne slažem se uopšte. Ako neko zna da se organizuje, onda su to valjda demokrate. Kad kažem "politički aktivista", prvo što pomislim je američki civil rights aktivista, "community organizer"...  jednom rečju - demokrata.

 

Promakao ti detalj o zoom pozivu crnih žena odmah nakon objave na kom je trebalo da bude samo 1000 učesnica (zoom max), pa su morali brže-bolje da agituju kod CEO da se taj maksimum proširi i na kraju ih bilo skoro 45000 ?

 

Obamina ekipa je medju prvima efektivno koristila socijalne mreže, tu su oni još uvek, sa još više znanja i iskustva. 

 

Narandžasti ludi kad mu se smeju. U to ime - ja bih ga filovao meme-ovima, zajebancijom, šalama i pošalicama dok ne implodira.

 

 

Što opet naravno ne znači da demokrate ne mogu nešto da useru do novembra. 

 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 27. 7. 2024. at 15:20, braca said:

U to ime - ja bih ga filovao meme-ovima, zajebancijom, šalama i pošalicama dok ne implodira.

Zapravo su već nabasali na ono čime treba da ga filuju

 

Quote

 

Weird, and not the good kind of weird.

 

Ali sad ne smiju da to bude dvije tri izjave u dva tjedna. Svaki izabrani i neizabrani demokrat koji se dokopa mikrofona u sljedećih šest mjeseci trebao bi ubaciti to u svoju besjedu, pa makar ga pitali o berbi krastavaca.

 

Jer to je istina, čudan je. Ali da to postane prva pomisao koja nekom politički jedva zainteresiranom Amerikancu ili Amerikanki padne na pamet kad neko spomene Trampa to mu treba pljuštati na i u glavu odasvud, iz mobilnog telefona, iz televizora i radija, to mora pisati na bilbordu, fejsu, twitteru, tik toku i kompjuteru, usaglašeno i bezbroj puta.

 

Trebaju ga zvati ne Trump, nego samo Weird Donald, onako usput i olako.

 

To je ono što Republikanci znaju raditi i što rade. Demonkrate - ne baš.

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Weird Donald, to bi osiguralo većinu u svim swing states, nema sumnje. Da je samo sreće pa da demokrate probaju izmišljanje nadimaka za Trumpa, Drumpfa, Lyin' Donija. Crooked Dona, Little-Hands Trumpa.. to bi ga uništilo ali jebiga kad nema tamo takvih magova političkog marketinga :cry:

 

Ne bi Trump uopšte lean into that, ne bi objasnio raspomamljenim masama da je weird za vampirsku elitu koja siše adrenohrom iz kičme nerođenih fetusa.

 

"Weird sam pa šta ako sam weird sam, pa šta ako sam weird sam, pa šta..."

  • Haha 1
Link to comment

 

1 hour ago, Weenie Pooh said:

"Weird sam pa šta ako sam weird sam, pa šta ako sam weird sam, pa šta..."

Preučio si.  Narcis jednostavno ne može da prizna da ima ikakvu manu. 

Edited by ObiW
  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...