Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

@le petit nicolas

 

Sto bi rekao Lancia, ziva nisam kakvi ce da bude komentari da ju je podrzala bivsa zena njenog muza :D.

 

Spoiler

Zena ima cerke, gleda u njihovu buducnost.

 

Edited by Moonwalker
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, le petit nicolas said:

meni samo bilo bzvz sto su se oborili na misel.

 

No frx, izgleda da sam se samo ja oborio na jadnu Mišel, ostali su tu da mi ukažu na to koliko je ona u stvari bitna, i Baraku i Americi. Džibus.

Link to comment

preterujes u reakciji. nije jadna, ali nije ni nebitna, ocigledno, u ocima javnosti.

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
19 minutes ago, zorglub said:

Wow, koliko učitavanja i PC slizavanja zarad nazivanja vode mokrom.

 

Za sve vas koji očigledno niste pogledali Burr-ov standup o Mišele, moj komentar nema ama baš nikakve veze s tim što je jedna potpuno nebitna osoba poput supružnika ex-predsednika žensko. Da je neki Arčibald ili Luter, muški ex-first lady koji nikada nije prismrdeo public service-u ovako slobodan da po net-platformama endorsuje kandidate za posao koji je njegova supruga nekada obavaljala, isto bi važilo, isti komentar bi usledio:

 

images?q=tbn:ANd9GcQ7lta7q8BXUjrpJNB4ttQ

 

Michelle Obama je osim što je bila predsednikova žena autor dva bestselera (sad bacih pogled prvi prodat u oko 15 miliona komada). Pošto je preneta objava sa Twittera, sad bacih pogled i na tom mediju ima 22 miliona followera, na like tog prenetog tweeta je kliknulo 250 hiljada ljudi. Sve u svemu, očigledno je vrlo uticajna i nakon predsednikovanja njenog čoeka, pa je relevantno i da se prenese šta ona misli.

 

Ako misliš da ne bi bila tu gde jeste da nije bila predsednikova žena, ok nije problem. Onda sigurno misliš wtf is that guy i zašto je njegovo mišljenje oko izbora bitno za Elona Muska. Nije nikad izabran ni na kakvu funkciju i ne bi bio tu gde jeste da mu tata nije imao rudnik dragog kamenja. Sve kao Michelle Obama otprilike.

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Koliko je imala bestsellera pre nego sto se uselila u Belu kucu? :lol:

 

Koliko je drugih kandidata u americkim izborima objavilo video kad ih endorsuje supruga bivseg presidenta?

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Lol 50 nijansi sive je valjda prodato u osamstošesto miliona primeraka, a da li zaista treba da idemo u to ko ima koliko pratilaca na Tviteru?

 

Ja sam spreman da čujem još sjajnih razloga zašto je mišljenje ex-prve dame relevantno, samo napred. U međuvremenu:

 

 

Link to comment

Ne treba da gledamo koliko ko ima pratilaca, ali je objavila to tamo gde je prati 22 miliona ljudi. To ti je odgovor na pitanje "a zašto je to relevantno". Relevantno je zato što ljude zanima.

 

Ko je uopšte Bill Burr? Koga briga što njemu smeta Michelle Obama i zašto to prenosiš? 

 

9 minutes ago, bags said:

Koliko je imala bestsellera pre nego sto se uselila u Belu kucu? :lol:

 

Koliko je drugih kandidata u americkim izborima objavilo video kad ih endorsuje supruga bivseg presidenta?

 

Nemam pojma. Zašto je to bitno? Jel treba svakom da se gleda u sitna creva odakle mu slava? Ima uticaj danas i zato je prenose.

 

  • Haha 1
Link to comment

Mislim da je prica oko Misel malo drugacija.

 

Jos od aprila 2022 je jasno da JB nije bas pod "vinklu" i moraju da ga drze "na kratko". Naravno, najvatreniji Bajdenovci su, naravmo, negirali problem sve dok im Dzo licno, na tviteru, nije rekao - ja dalje nemerem. 

Probelem je sada, par meseci do izbora, ko ce biti kandidat. Bilo je nekoliko jakih kandidata, ukljuvujuci i Misel Obamu. Zato je bilo bitno da svi, ukljuvujuci i Misel i Obamu, javno daju po-drsku Kamali. 

Zato je i napravljen igrokaz pred kamerama i bas zato je bilo bitno da se javi Misel i posalje srculence :)

Ovo mu nekako dodje kao izasnjavanke 1948 o rezoluciji IB, samo na demokratski nacin.

 

@Turnbull imamo 4 teme o Americi. Tako da je jedna o Trampu, a druga (ova) o Dzou, pardon Kamali, kao kandidatu. 

Na obe teme se pise o izborima :)

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Venom said:

To ti je odgovor na pitanje "a zašto je to relevantno". Relevantno je zato što ljude zanima.

 

Cirkularna logika, relevantno je zato što ljude zanima, a ljude zanima zato što je relevantno.

 

Ispravnije bi bilo reći da je relevantno (tj. ljude zanima) zato što je javnost retardirana.

 

 

Američki mediji imaju svoje dobro utemeljene identitentske fetiše, plus obožavaju koncept političkih dinastija. Ta kombinacija je sama po sebi već dovoljno debilna, ali Trampova neočekivana pobeda 2016. je debilitet digla na kub.

 

Jedno vreme nije moglo da se živi od levo(tm)-orijentisanih medija i njihovih predloga za novog demokratskog kandidata koji će ih izbaviti od fašizma - opcije su im išle vrlo široko, od Opre Vinfri do Mišel Obame :rolleyes:

 

Link to comment

 

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ispravnije bi bilo reći da je relevantno (tj. ljude zanima) zato što je javnost retardirana.

Tako ti o Slavici i Miletu. Dokle više taj kultutfašizam?

 

 

  • Hvala 1
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Cirkularna logika, relevantno je zato što ljude zanima, a ljude zanima zato što je relevantno.

 

Ispravnije bi bilo reći da je relevantno (tj. ljude zanima) zato što je javnost retardirana.

 

 

Američki mediji imaju svoje dobro utemeljene identitentske fetiše, plus obožavaju koncept političkih dinastija. Ta kombinacija je sama po sebi već dovoljno debilna, ali Trampova neočekivana pobeda 2016. je debilitet digla na kub.

 

Jedno vreme nije moglo da se živi od levo(tm)-orijentisanih medija i njihovih predloga za novog demokratskog kandidata koji će ih izbaviti od fašizma - opcije su im išle vrlo široko, od Opre Vinfri do Mišel Obame :rolleyes:

 

 

Čak i da je javnost retardirana to ne menja suštinu: prenose njeno mišljenje zato što ima uticaj. Kad smo ovde već imali poštovano mišljenje nekog Billa Burra, možemo i Michelle Obama. Njeno je ionako relevantnije od njegovog.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, ObiW said:

Tako ti o Slavici i Miletu. Dokle više taj kultutfašizam?

 

Death to American Mile & Slavica, takbir!

 

Ali ne, realno nisu normalni ljudi ti koji diktiraju ove narative. Diktira ih media-industrial complex sveopšte retardacije.

 

  • Tužno 1
Link to comment

Na pogrešnu adresu vam je upućena kritika, a stav da se pravo da endorsuje kandidat zaslužuje je jednostavno pogrešan. “…ali to im ne daje pravo endorsuju…”

 

Svako ima pravo da na svom Tviter nalogu napiše da podržava ovog ili onog kandidata. To manje-više svuda gde se održavaju izbori rade razni tipusi  -

sportisti, umetnici, influensiri raznih fela, političari, anonimusi… Nadam se da vas zapravo nerviraju ljudi, a ima ih mnogo, kojima je bitno šta Mišel Obama ima da kaže na ozbiljne teme, a ne to što se ona usudila da iznosi svoju podršku i mišljenje.
 

Razumem donekle sentiment da je njeno mišljenje irelevantno, ali mi je mnogo bliže mozgu da nekoga zanima šta ona ima da kaže na temu politike nego recimo Džordž Kluni i slični tipovi, a nisam primetio da vam to preterano smeta. 

 

  • +1 6
Link to comment
×
×
  • Create New...