Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

5 minutes ago, Peter Fan said:

PR mashina objavljuje i hajpuje "grass root, small donor", ali su zaboravi da ishajpuju ovo (inace od vec pominjanog Matt Stollera):

 

 

Glede zadnje recenice iz spojlera, strepnja mi je dublja od nade.

 

Meni ovo zvuči režirano, milijarderi ne iznose zahteve političarima putem CNN-a.

 

Prilika za KH da kaže istorijsko ne, da joj Sanders srdačno čestita, itd.

 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 4
Link to comment
5 hours ago, Amos said:

Meni deluje više da su ljudi u svojim reel i tweet bablovima, pa i jednima i drugima deluje da je baš njihova strana poletnija ili u prednosti.

 

Na primer, širom mog veoma pro palestinskog feeda se grozi Kamale a neko drugi čita kako je zapretila da neće to moći tako i smatra da će se ti glasovi preokrenuti. 

 

 

Twitter bablovi su poznati po sveobuhvatnim i nebinarnim, racionlanim i negnevnim stavovima. Samo soundbites i traženje pogrešnog zareza i reči za poentiranje i dodatno razgnevljivanje sebe i drugih.

 

Kačio sam onaj Skejhilov tekst koji ima dosta novih informacija o Kamali i Izraelu. Problem je što njega pročita 1k ljudi, a na twitteru na svaki soundbite reaguje njih desetine hiljada.

 

Lepo je Zaid Jilani (a on sigurno nije partisan hack po ovom pitanju) konstatovao pre par dana da su Netanjahu i ekipa praktično postali Republikanci, tako da sad tu postoji i nova dimenzija odnosa prema Izraelu kod dobrog dela Demsa - a to je hejt prema Bibiju kao Bibiju, a ne Izraelu per se.

 

Suma sumarum, mislim da će se Haris truditi da što manje menja do izbora, osim nešto jače retorike i uz odsustvo grljenja sa Bibijem. Videćemo da li će joj ovi dozvoliti da prodje tako jeftino - evo već su počeli sa provokacijama - kratak thread. Moje mišljenje da će ipak leći na rudu.

 

 

 

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Meni ovo zvuči režirano, milioneri ne iznose zahteve političarima putem CNN-a.

 

Prilika za KH da kaže istorijsko ne, da joj Sanders srdačno čestita, itd.

 

Pa, eto imacemo prilike vidjeti ako Harris pobijedi. Ali, procitaj sta tip govori i radi i ovo je 1/1 njegova matrica. 

 

 

Link to comment
27 minutes ago, Weenie Pooh said:

Slayer Shirt Jerry.

 

GTR5OljWIAAu3q1?format=jpg&name=large 

 

 

Samo seksualnu orijentaciju nije pomenuo, mada majica i teretana dovoljno govore :fantom:

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Samo seksualnu orijentaciju nije pomenuo, mada majica i teretana dovoljno govore :fantom:

Smart watch na desnoj ruci i pumpanje bicepsa.

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Naravno, od toga se ne može pobeći. 

 

Ali moguće je ipak fokusirati pažnju na stvarna dešavanja umesto na osećaj za feeling i selektovane ankete. Pokušaj atentata na Trampa, npr, je neuporedivo bitniji faktor od lošeg vajba i niske harizme njegovog running mate.

 

Što se Kamale tiče, ne sumnjam uopšte da su je demokratski birači dočekali kao ozebli sunce jer ne moraju više da se pretvaraju da je senilni starac savršeno zdrav i vitalan. Ipak, bitnija je činjenica da ona nema ništa konkretno da im ponudi, da očekuje da glasaju za nju jer maše raznobojnim zastavicama.

 

 

 

Ne, nego jer siri pozitivu i ima smisao za humor, kako sam juce rekao.  

 

Obamini su se bas smorili ovim izborom.

 

 

Link to comment

Obožavam ovo Mišelino "Barak i ja". Jbt, kad je Bill Burr u pravu, u pravu je. Koji si bre ti q na biciklu, koga boli paya koga ti endorsuješ?

Mimo spektakularnih kandidata, sve je postalo takav cirkus, takva parodija - prosto je neverovatno koliki deo mislećih ljudi svesno i sa željom učestvuje u tome.

  • +1 5
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
12 minutes ago, zorglub said:

Obožavam ovo Mišelino "Barak i ja". Jbt, kad je Bill Burr u pravu, u pravu je. Koji si bre ti q na biciklu, koga boli paya koga ti endorsuješ?

Mimo spektakularnih kandidata, sve je postalo takav cirkus, takva parodija - prosto je neverovatno koliki deo mislećih ljudi svesno i sa željom učestvuje u tome.


Ti ne znaš onaj vic kad sretnu njenog bivšeg ? 

Link to comment

I ja se cudim i ne verujem kakav nivo Idiocracy smo dostigli. Mislim koji je ona faktor, koje izbore je dobila, sta je uopste njena sadasnja uloga. Meni je ona nivo Jokiceve brace i Jelene Djokovic.

 

Ovo za Swifties je tek epic budalastina.

 

Ali dobro Amerika je to mora jak show, überstatistika, NBA ...

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, braca said:


Ti ne znaš onaj vic kad sretnu njenog bivšeg ? 

 

Ja recimo ne. Brzi google search mi izbacuje neke Barakove  uvrnute sale na svoj racun. Hehe.

Link to comment

Skroz off topic:

 

Majke mi Toma je sa Dragicom koliko god bili smesni pokazivao neke znake ljudskosti i normalnosti, ili je imao neke bolje savetnike. Ono pre, a i ovo sad patologija, ali izgleda da se dobro prodaje na nasem trzistu.

 

Pa cak i ta Djokoviceva zena nije nicim zasluzila harsh tretman koji ima u nasoj javnosti. Uglavnom je pristojna i neprovokativna pojava, ne bruka ni njega, ni nas za razliku od cace «stand up» komicara. Ispada da oni nije trebalo da ima nikog jer sta ima ko da trosi njegove pare. Svako jutro da kleci na kukuruzu i ni slucajno nesto ne okaci nigde. Budi bog s nama.

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
42 minutes ago, bags said:

 

Ja recimo ne. Brzi google search mi izbacuje neke Barakove  uvrnute sale na svoj racun. Hehe.

 

Pa idu oni tako negde u neku midwest vukojebinu, i u jednoj pustinji - nigde nikog, samo mali hotel/restoran/pumpa, reše oni da pristanu malo, stanu na pumpi, izlazi tip sav štrokav, mastan, da im sipa gorivo.

 

Kad ono Michelle bolje pogleda, o gde si Jimmy, kako si, šta radiš... bla bla, siti se oni ispričaju... 

 

Nastave dalje, pita Obama ko ti je ovaj, kaže ona a to mi je bivši, zabavljalji smo se dok smo bili klinci... 

 

Aha, ipak imaš sreće, zamisli da si ostala s njim, sad bi bila ovde u pustinji, vidi šta si sve sa mnom doživela...

 

Imaš TI sreće, da sam ostala sa njim, sad bi ON bio predsednik...

 

  • +1 4
Link to comment
×
×
  • Create New...