Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

28 minutes ago, Peter Fan said:

Bokte, ovo ne samo sto je zlo, vec je i korist vlastite stete iako je vjerovatno od prije nego sto je postao VP kandidat.

 

Iz septembra '21.

 

  • Hvala 2
Link to comment

 

Gledajte na Netflixu Hillbilly Elegy radjenu po autobiografiji JD Vancea.

 


 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Nemoguće da nisi video njegove najveće hitove. Da ne govorim o menjanju imena dva puta, religije, odnosa prema Trampu. Demokrate će imati field day, već njegove hitove vrte svuda po internetu. 

Pojma nisam imao da je ovolika dijabola.  Znam za njega od kako je izasao film, ali nisam detaljno pratio lik i djelo.

 

18 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Neverovatan kiks oko izbora VP. Kruži priča da je odluka doneta u poslednjem trenutku i da su ga deca nagovorila na Vensa (koji je Piter Tilova kučkica, isto kao i jedan poznati "novinar" i "critical thinker" čiji je twitter feed pun apologije ovom ludaku i koji vodi propagandu kako je ovaj neki veliki populista). Da li su očekivali lake izbore zbog Bajdena ili šta...ne znam. Problem sa Vensom je što, ne samo što je freak, nego ima i nula harizme. Čuo sam jedan dobar komentar juče - tipa ako postoji kvalitet kod Trampa to je da ume da prepozna harizmu i appeal kod drugih ljudi - mislim da mu definitvno nije dobro kad sluša JD Vensa i minus harizmu koju taj čovek ima. 

 

Izbor ima itekako smisla u svjetlu stanja od prije 2 nedelje dok je Biden jos bio kandidat. Izbor JD je bio izbor nekoga ko je siguran u pobjedu, pa mu treba lojalan kadar koji je pri tome prilicno intelektualno potkovan i ideoloski na liniji (nije vazno sto misli, vazno je sta govori i radi).

 

Manjak harizme nije problem, nema je ni Harrisova, a nije je imao ni W pa je dvaput dobio izbore. Problem za Trumpa je sto ce biti odbojan neopredjeljenima.

 

Link to comment
35 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Nemoguće da nisi video njegove najveće hitove. Da ne govorim o menjanju imena dva puta, religije, odnosa prema Trampu. Demokrate će imati field day, već njegove hitove vrte svuda po internetu. 

 

Neverovatan kiks oko izbora VP. Kruži priča da je odluka doneta u poslednjem trenutku i da su ga deca nagovorila na Vensa (koji je Piter Tilova kučkica, isto kao i jedan poznati "novinar" i "critical thinker" čiji je twitter feed pun apologije ovom ludaku i koji vodi propagandu kako je ovaj neki veliki populista). Da li su očekivali lake izbore zbog Bajdena ili šta...ne znam. Problem sa Vensom je što, ne samo što je freak, nego ima i nula harizme. Čuo sam jedan dobar komentar juče - tipa ako postoji kvalitet kod Trampa to je da ume da prepozna harizmu i appeal kod drugih ljudi - mislim da mu definitvno nije dobro kad sluša JD Vensa i minus harizmu koju taj čovek ima. 

 

 

Ja sam bio ubeđen pred kraj sage da će biti Rubio. Izgleda je Don Jr. odigrao ključnu ulogu oko Vensa. Ili je moguće da Tramp nije želeo da uzdigne Rubia. Inače pre onog sranja sa psom, Noem je bila top pick. 

Link to comment

Ja sam mislio da će biti onaj treći nebitnjaković, mada sam tad mislio da Bajden ostaje i da to nije ni bitno.

 

Očigledno je da je to mislio i Tramp :D

 

btw, kako se uopšte odredjuju termini RNC i DNC, otkud razlika od mesec dana izmedju dve konferencije? Ispalo je baš dobro za demokrate u tom delu.

Link to comment

Kamalin muž je Jevrejin koji objašnjava AIPAC-u kako će ona i dalje štititi Izrael, a Kamalina usvojena ćerka je vrlo aktivna u propalestinskim protestima...

 

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Peter Fan said:

Manjak harizme nije problem, nema je ni Harrisova, a nije je imao ni W pa je dvaput dobio izbore.

 

Eee, ali zaboravljaš da je Tramp prošli put dobio uglavnom zahvaljujući Rizz Machine zvanoj Mike Pence.

 

giphy.gif 

  • Haha 6
Link to comment
6 hours ago, Ivo Petović said:

Kamalin muž je Jevrejin koji objašnjava AIPAC-u kako će ona i dalje štititi Izrael, a Kamalina usvojena ćerka je vrlo aktivna u propalestinskim protestima...

 

 


image.gif.1c02a7f501322d1eabe302eae3844798.gif

  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Eee, ali zaboravljaš da je Tramp prošli put dobio uglavnom zahvaljujući Rizz Machine zvanoj Mike Pence.

 

giphy.gif 

Ovo najvise podseca na Maayweather vs Mcgregor gde je svima jasno sta ce da se desi ali hajp masina krene pa,ima ovo ili ono.Ljudi Floyd ,ne znas ti,on nikada nije sreo takav gard,samopouzdanje…bla bla bla.Ali ok.

Link to comment

Meni deluje više da su ljudi u svojim reel i tweet bablovima, pa i jednima i drugima deluje da je baš njihova strana poletnija ili u prednosti.

 

Na primer, širom mog veoma pro palestinskog feeda se grozi Kamale a neko drugi čita kako je zapretila da neće to moći tako i smatra da će se ti glasovi preokrenuti. 
 

 

Edited by Amos
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
×
×
  • Create New...