Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

Ja uglavnom gledam samo prezentaciju, ono što pričaju me ne interesuje a nit se razumem a verujem da ima i dobar broj sličnih glasača.

 

Dok su bili rani prajmaris 2016 rekoh ovde da će tramp, koji je tad bio tretiran ko klaun, biti republikanski kandidat a verovatno i predsednik zbog upečatljivog nastupa i elokvencije. *Nebitno što ne zna sve reči, nit kako se one izgovaraju nit šta one znače ali ih efektno slaže.

 

I za republikanske prajmarije 2020 rekoh da bi bajden, iako već posenilan tada, jedini od ponuđenih mogo trampa dobiti zbog prijatnog izgleda i akcenta.

 

I sada mislim da se demsima ništa bolje u ovom trenutku nije moglo desiti. Kamala koju prvi put gledam i slušam širi pozitivan, malo bleskast ali šarmantan vajb, dobro izgleda, dobro se slika i lepo se smeje. To što je bila skrajnuta ovih proteklih par godina je samo plus za nju.

 

 

  • +1 9
Link to comment
7 minutes ago, Roger Sanchez said:

U Kaliforniji DA je pozicija koju osvajaš na izborima

 

Tim pre ne stoji teza da su u pitanju apolitične "šljakatorske pozicije" do kojih se probiju najzaslužniji i najinteligentiji, jer labor market meritocracy. 

 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Što mi obrisa odgovor Rogeru @Valkyrie, bilo je oko district attorney i šljakatorskih pozicija, ne oko adrenohroma?

slučajno sam.

vraćen, sorry.

  • +1 2
Link to comment

Kao sto rece moja supruga, fali Kamali gravitas, koju je imala Hilari, a od aktualnih, recimo, Janet Yellen.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

ankete opet pokazuju da bi svet bio bolji da muškarci nemaju pravo glasa

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Tim pre ne stoji teza da su u pitanju apolitične "šljakatorske pozicije" do kojih se probiju najzaslužniji i najinteligentiji, jer labor market meritocracy.

Nije to niko ni rekao, ali se tako prolazi kroz cursus honorum bez Familije iza tebe i njezinih veza.

 

Bajdvej, i funkcija kalifornijskog AG je nešto što se dobiva pobjedom na izborima, protiv Republikanca kao protukandidata.

Link to comment
1 hour ago, Roger Sanchez said:

Nije to niko ni rekao, ali se tako prolazi kroz cursus honorum bez Familije iza tebe i njezinih veza.

 

Bajdvej, i funkcija kalifornijskog AG je nešto što se dobiva pobjedom na izborima, protiv Republikanca kao protukandidata.

 

Kalifornija ima top 2 jungle primary sistem gde 2 kandidata prolaze u runoff, ne mora taj drugi kandidat nužno biti Republikanac. Mada je nebitno za priču. Šansa da republikanac osvoji statewide poziciju u CA su minorne. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:

samo fluidni i any/all da imaju pravo glasa.

 

Njima posebno, duplo ukidanje prava glasa.

 

Prosvećeni apsolutizam, jako i do samog kraja.

  • +1 1
Link to comment

izgleda da GOP budaletine spremaju tuzbu zbog para za DEM kampanju koje nisu namenjene Kamali, skvi! skvi!

kako ce se degeni samo zajebati

 

Link to comment

Po nekim tvrdnjama u prvoj anketi (Ipsos za Rojters) potpuno sprovedenoj posle Bajdenovog povlačenja Haris vodi, videćemo da li je tako kad izađe detaljna vest.

 

 

 

 

 

 

Edited by vememah
  • Haha 1
Link to comment
×
×
  • Create New...