Jump to content
IGNORED

Kamala poslije Džoa


Roger Sanchez

Recommended Posts

28 minutes ago, bags said:

Bernie koliko novih glasova privuce u najboljem slucaju toliko i izgubi.

 

Imao je jedan shot i nije uspeo...

Ja koliko se secam, tada ga je sustinski stranka torpedovala u prajmarisima i naterala sve da stanu iz Hilari Klinton. Velika steta, da su demokrate tada izasle sa njim vrlo je moguce da bi pobedio Trampa i da bi istorija isla nekim drugim tokom...

  • +1 3
Link to comment
30 minutes ago, Ayatollah said:

proizvod na kraju

Mislim, što je on radio? Ševio (Trump se više kurvao, nije taj mogao dobiti pičke bez čekbuka), šmrkao kokain i ubirao dividende (nije čak ni mažnjavao pare kao Trump). Isto to i je radio i radi Trump, imaš ga na hrpi slika s Epsteinom, ali za Tramparu nemaš prigovora? :laugh:

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Lucia said:


u majmunisanju? zavisi kakvi su ti kriterijumi za to "ciscenje" - opet stvar percepcije

za normalnu debatu, neko sa toliko godina u advokaturi i tuzilastvu, sa svim pratecim izborima na te pozicije, posle za senat - trebalo bi da je i prekvalifikovan za lika kao sto je Tramp.
ali.. jer zena.
 

Nije stvar percepcije i opet nisam ja bitan i moji kriterijumi.

 

Kriterijum je vrlo jednostavan, da kada se zavrsi debata da joj skoci rejting i logicno Trampu padne.

Link to comment
Posted (edited)
6 minutes ago, Shan Jan said:

stranka

Stranka čiji nije bio član ga je torpedirala?

 

6 minutes ago, Shan Jan said:

Ja koliko se secam

Ti si se nasećao nekog narativa koji odgovara tebi najljepšoj priči i teško te od njega odvojiti

 

Npr.,

20 minutes ago, Shan Jan said:

Obojica su zatvorili neke vec zapocete ratove

... živ nisam da čujem koji je to rat Trump zatvorio :think:

Edited by Roger Sanchez
  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, bags said:

Imao je jedan shot i nije uspeo...

Imao je dva šota, zaboravio si 2020

Link to comment
15 minutes ago, Shan Jan said:

To je mozda dugorocno lose za USA ali je dobro za svet.


Ono kao Vucic mozda los za Srbiju, ali eto…?

 

Volim i ja pozoriste, ali ne u svojoj kuci.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Moonwalker said:


Ono kao Vucic mozda los za Srbiju, ali eto…?

 

Volim i ja pozoriste, ali ne u svojoj kuci.

Pa ako njih zabole kako je nama sa Vucicem zarad svojih interesa, sto bih ja bio drugaciji :D 

Link to comment
2 minutes ago, Ivo Petović said:

većina njega voli zbog sasvim drugih stvari

Mhmm

Spoiler

He Made Xeno-Racism Great Again

 

Link to comment
54 minutes ago, Ayatollah said:

Evo, ja ne znam da je bilo koji američki predsednik u poslednjih 50 godina imao tako problematičnog potomka.

 

Džordž Buš stariji.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
  • Harris begins 2024 bid: Vice President Kamala has raised $49.6 million in grassroots donations for her campaign since President Joe Biden ended his reelection bid and endorsed her Sunday. Harris will deliver remarks today at a White House event for college championship teams — her first public appearance since Biden endorsed her.

 

bice para za aljine i hair-dressere

Edited by 3opge
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, Shan Jan said:

Pa ako njih zabole kako je nama sa Vucicem zarad svojih interesa, sto bih ja bio drugaciji :D 


Dobro. :D

Link to comment
48 minutes ago, Lucia said:

da, vec na Daiper Donnie primeru mozemo da potvrdimo da (cak) i u USA "potpuni debil može da dogura do najviše pozicije moć" - ali potpuni debil ne moze da bude izabran za District Attorney i Attorney General tamo - neki drugi pridevi mozda, ali "glupava, mutava, tupava" sigurno ne.

 

Ti izgleda misliš da su DA i AG nekakvi apolitični appointments, da se tu bira najstručniji, najkompetentniji pravnik, što se tek naknadno nekakvim alhemijskim procesom translira na karijeru u politici.

 

To je potpuno neosnovano. Generacijama unazad na te pozicije dolaze najbolje povezani, sa najjačom lobističkom podrškom. Moć je moć, uticaj je uticaj, a fantazije o meritokratiji su fantazije o meritokratiji.

 

43 minutes ago, Lucia said:

To nije bila moja logika, okrenuo si - za te cisto politicke pozicije jasno da moze.

 

"Sa čisto političke pozicije" :isuse: Pričamo o profesionalnim političarima koji se kandiduju za nominalno najuticajniju poziciju na svetu. 

 

Kad takve kandidate razmatraš, neophodno je dati im šansu i čuti šta imaju da kažu. Intelektualna je lenjost praviti se da ih radna biografija sa Vikipedije čini imunim na sud javnosti. A društveno je štetno praviti se da je sud javnosti baziran na rasnim ili rodnim identitetima tih kandidata. 

 

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...