Jump to content
IGNORED

Iskopavanje litijuma u Srbiji

dillinger

Recommended Posts

Dakle RTS prenosi u Dnevniku 2 isecak njegovog gostovanja na Prvoj sa povijesnicarem Saricem gde kaze da u Srbiji proteste protiv Rio Tinta organizuju dve zapadne sluzbe. I on je to na njegovu zalost kasno shvatio. Valjda je zato prvo rekao da ce postovati volju naroda no kad je uvideo upliv te dve sluzbe, da bi spasao srpsku ekonomiju, promenio je odluku I resio da se kopa. Te dve sluzbe inace placaju I proruske protivnike kopanja

Zuti Bujke I njegova slinava bolumenta su gori od RTSa 90ih. Oni pre kao I ceo Pink bar veruje Iskreno u tu ideju, a ova oportuna govanca..uf

Edited by dillinger
  • +1 3

Ček, a niko ga nije pitao, npr:

"A zašto uopšte da spasava srpsku ekonomiju? Precedniče, ima li nečega što treba da znamo a niste nam rekli?

Zar ne živimo zlatno doba i zar nam netrebaju kočničari ovako brzog napretka?"

Sagorećemo.

• +1 3
  • Haha 1
Posted (edited)
12 hours ago, Barti66 said:

"A zašto uopšte da spasava srpsku ekonomiju? Precedniče, ima li nečega što treba da znamo a niste nam rekli?

Sagorećemo.

Eto vidis, to mi nije jasno kod naroda (bilo kojeg, ne samo naseg)

Dve mozdane celije su dovoljne da ih svaki dan uhvatis u nekoliko lazi i nelogicnosti - ali qratz, vecina cak ni na tom nivou od dve celije ne zamara mozak.

Ako istog tog Mileta zelis da prejebes u prodavnici, na poslu ili na pijaci - provali te na prvu, dakle niti je idiot niti je naivan.  Ali kada je politika u pitanju - jok more, brajko moj, cista emocija.

Edited by Caligula
  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
13 hours ago, Barti66 said:

Sagorećemo.

GDP 18% plus minus 2%, ispravi me Siniša ako grešim, treći kvartal po procenama stručnjaka biće lošiji, ne samo kod nas nego i na svetskom nivou, mi smo svakako bolji od svetskog proseka u okviru minimalne medijane integrala, ja sam taj koji uvek čita fusnote znate li koliko čovek nauči iz fusnota, da bi se Zlatno doba održalo potreban je Rio Tinto, mi smo ti koji ne želimo biti kočničari, 17% a neki kažu i 18% potreba baterija Srbija će zadovoljiti, navedite mi jednu zemlju koja ima veći procenat, možda Kina ali nije isključeno da smo bolji od Kineza....

• +1 2
1 hour ago, Lancia said:

Vucic poziva na poligrafski dvoboj :think:?¿

To onim njegovim poligrafom.

1 minute ago, Dnaralaske said:

To onim njegovim poligrafom.

Taj sto hekla samo istinu?¿ 

Just now, Lancia said:

Taj sto hekla samo istinu?¿ 

Obrnuo mu je polaritet.

• Haha 1
Posted (edited)

Izgleda da mu zasmetala etiketa da je "najveci lobista RTa" i da je uzeo pare. :fantom:

Edited by Friend
  • +1 2
6 hours ago, Lancia said:

Vucic poziva na poligrafski dvoboj :think:?¿

naterao si me da otvorim tw...

vučić je gotov.

2 hours ago, ragasto said:

Sad treba nagaziti i crkvu da se izjasni o rudnicima.

:fantom:

naprasno će se setiti da smo po ustavu sekularna država i da se oni ne smeju mešati u odluke vlade

• +1 6
1 hour ago, svashtabezneshto said:

naprasno će se setiti da smo po ustavu sekularna država i da se oni ne smeju mešati u odluke vlade

naravno:D

• +1 1
4 hours ago, svashtabezneshto said:

Tako nešto će da kažu, da. Nego mene zanima da li će im to proći u narodu.

• +1 1