Jump to content
IGNORED

Čiji kult je veći, brži, jači i bolji


napadaj

Recommended Posts

2 minutes ago, booyaka said:

Nisam primetio, ako i bude nešto slično, to je baš nešto stidljivo da taj neki ne prođe toplog zeca od strane pravoverne ekipice.

Nisi želeo da primetiš.

 

Koliko truješ jbt.

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

Nisi želeo da primetiš.

 

Koliko truješ jbt.

Ostavljam mogućnost da sam prevideo, neko podsećanje ili quote bi svakako pomoglo?

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, booyaka said:

Ostavljam mogućnost da sam prevideo, neko podsećanje ili quote bi svakako pomoglo?

 

 

Evo, imaš ovde.

  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, booyaka said:

Ostavljam mogućnost da sam prevideo, neko podsećanje ili quote bi svakako pomoglo?

Ne pada mi na pamet. Gomila kritika je bilo u toku sezone.

 

I naravno da zlonamerni postovi nekad izazovu inat pa se Željko nekad brani i više nego što bi trebalo. A iz aviona se vidi ko je zlonameran a ko nije.

 

A poziv da pišemo na vašoj temi me iznenađuje, ipak si neko ko je post da bi Teo trebalo rešavati utakmice bez obzira na šutersko veče shvatio kao flejm...

 

Ni blizu ti ne shvataš ovo kao navijačko "zezanje" kako želiš predstaviti, prosto je previše materijala.

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Pa moje trolovanje na forumu u poslednjih par meseci

 

TROLOVAO SI ZA TASU??????????

 

  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment
Posted (edited)
22 minutes ago, Milošica said:

Ne pada mi na pamet. Gomila kritika je bilo u toku sezone.

 

Idolopoklonstvo ovde ne postoji, postoje odbrane od zlonamernih kritika. A iz aviona se vidi ko je zlonameran a ko nije.

 

A poziv da pišemo na vašoj temi me iznenađuje, ipak si neko ko je post da bi Teo trebalo rešavati utakmice bez obzira na šutersko veče shvatio kao flejm...

 

Ni blizu ti ne shvataš ovo kao navijačko "zezanje" kako želiš predstaviti, prosto je previše materijala.

Hej, pa ja sam prvi kritikovao Tea da bude nepredvidljiv u clutch završnicama I da ne mora uvek lopta da bude do kraja kod njega.

Kada nađete jednu jedinu kritiku Robije sa vaše strane onda će vaše primedbe imati smisla.

Vidi, ja sve ovo ukupno ne shvatam previše ozbiljno, pisanje na forumu u 2024-toj je postala jedna prilično opskurna i arhaična stvar u kojoj učestvuje šačica zaluđenika na različite teme u koje i sebe ubrajam.

Edited by booyaka
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
18 minutes ago, James Marshall said:

Banovaću vas dvojicu što ste popušili foru i što uopšte učestvujete u diskusiji o fakin Obradoviću na temi o moderaciji.

Ovo je ono prelivanje na druge teme (kad neko fasuje ban za sport) za koje je harper neki dan pitao o čemu se radi. Evo vam primjer u riltajmu. 

 

Glavni trolerski upis/sa predumišljajem/ je bacanje flejma da je kult Obradovića kod grobara isto što i kult Teodosića kod Cigana. Sem što je niđe veze i bez uporišta u realnosti, da li si stvarno očekivao da prođe bez odgovora?

 

Inače sam reportovao ne radi sankcija nego da počnete da kapirate, ako želite, ko zapravo đubri.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
11 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Moderacijo, uzmi kralja za specijalnog saradnika i stručnjaka za kvalitet diskusije na grobarskim topićima. :happy: Teodosićev fanboj će skrenuti pažnju™ ako topić ode u kanonizaciju i prenaglašen hajp ličnosti.

 

Da kontekstualizujem malo, pošto vidim da tema mnoge zanima. Navijači Zvezde su napravili sličan hajp prilikom "povratka" Teodosića, hajp koji i dan danas (opravdano) traje. Razlika između Obradovića (igračka i trenerska legenda KKP, 9 puta prvak Evrope) i Tea (nije igrao u Zvezdi, 1 put prvak Evrope) je velika u smislu dostignuća i bitnosti na evropskoj košarkaškoj mapi, ali nikom sa grobarske strane nije palo na pamet da ide preko ograde i seru da je prevelik hajp oko Teodosića. Ili ako jeste, to su bili izolovani incidenti. Loženje je sastavni deo navijanja 

 

I sad da kontekstualizujem još malo, zamislite da neka 3 grobarska jahača apokalipse svakodnevno zatrpavaju susjedni topić postovima kao što su 'teo alkos legenda FMP', i onda se ovde pozivaju na pravo na "diskusiju". Koliko apsurdno je to?

 

2 hours ago, garmonbozia said:

milošice, nije james mislio na to trolovanje, i u pravu je kada kaže da se pecate da raspravljate o obradoviću na temi o moderaciji. Čovek samo traži publiku. Ja za to idem kod psihologa, lepo se ispričamo i ne prenosim to nigde, ni kod kuće ni na forum.

Ko traži publiku, tvoj drugar koji je prvi spomenuo Robiju?

  • +1 1
Link to comment

Lol ladno su uvazili moj post da je fajt trebao da make sportoć great again, ide gas :evil_purple:

 

 

  • -1 1
Link to comment

Zasto ne otvorite topik o Obradovicu na deponiji kao sto Novak i Jokic imaju i udrite tamo?

Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

Zasto ne otvorite topik o Obradovicu na deponiji kao sto Novak i Jokic imaju i udrite tamo?

Ok moze, ali pod uslovom da se na deponiji otvori i topic o Teodosicu

Link to comment

Pa nek otvara ko sta hoce na deponiji, samo predlazem ovako sa strane, hladne glave.

Link to comment

Cai nema vise koncilijacija, razreseni smo, da ne kazem revocirani, nema posla za nas, raziđi se

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...