Jump to content
IGNORED

Čiji kult je veći, brži, jači i bolji


napadaj

Recommended Posts

2 hours ago, kralj said:

:D

To je deo relieve stress rutine.

Pa i ja ujutru kad popijem prvu kafu imam svoju relieve rutinu, ali ne kačim to na forum pa još svaki dan...

Link to comment

Gledajuci iz mog subjektivnog ugla, shaq i booyaka jesu preterali i zato ih je vecina navijaca Partizana stavila na ignore. Dakle, ne vecina forumasa nego oni koji prate KK Partizan. Meni je smetalo sta su pisali u poslednje vreme i zato sam se posluzio tim sredstvom. I kralj je u jednom momemntu preterao mada su njegovi postovi smisleniji i citljiviji. I kod Dankana je takav slucaj. Porediti mene sa njima dvojicom nije na mestu jer su nam motivi potpuno drugaciji. Uglavnom, smatram da njih dvojicu ne treba na slati na sport za decu, vec kome smetaju nek ih stavi na ignore i resen problem. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, shimpu said:

Nije tvoje da mislis, tvoje je da budes lepa

Prijaviću te za mizogeniju! :nobles:

Link to comment
19 minutes ago, Svemir Zeka said:

Mislila sam da je sportić nešto gde ćemo otvarati topike šta nam deca treniraju, itd :sad:

Sta ti je dobra i pozitivna dusa od coveka.

 

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
57 minutes ago, Svemir Zeka said:

Prijaviću te za mizogeniju! :nobles:

 

Hvala za lepa si :wub:

Ispravih ti ovo :fantom:

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, shimpu said:

Nije tvoje da mislis, tvoje je da budes lepa

 

...dok obrću se repa.

 

Primenjena Divljina na PPP.

Link to comment

Poređenje kulta robie sa kultom Tea je upravo ono stanje svesti koje je dovelo do jednog izuzetnog posta koji je ostavio Zli Gli.

Link to comment
Posted (edited)

To da je robija uvreda je još jedan ekstrem do koga smo dogurali usled preosetljivosti dva tabora.

 

Samo zamislite random osobu 45 godina kako sedi kući za kompom ili telefonom čita forum i kaže ženi uh sad sam se smorio opet nazvali Žoca robijom, pa ti ljudi stvarno nemaju obzira... Osećam se jako povređenim :D

 

Isto naravno važi i za Ćokija i sve te neke benigne stvari... 

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

A zamis tek da se smoriš što su nekog stranog igrača nazvali konj, mrmot, ili žirafa. :happy:

 

Pa jbt, mnoge životinje su bolji ljudi od tih fudbalerčića

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Probudio nam se Gazza :wub:

 

 

Đes Iberiko puška te Ubla...

 

Ne stgoh juče da te izrespektujem za najbolji post dana kako blizanačke topike treba osloboditi za ultimativni fight.

Link to comment

Ok je da vredjamo javne licnosti, samo da se ovde na forumu medjusobno ne  vredjamo. Osim ako je neko sa foruma javna licnost, onda moze

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...