Jump to content
IGNORED

Klikeri


Tsai

Recommended Posts

Jbt pre par dana razmišljao o tome kako već decenijama to niko ne igra i kako mi se igraju 

Link to comment

Gledao sam klince iza zgrade kako klikeraju, pojma nemaju sa tehnikom - guraju klikere kažiprstom. Kada sam im pokazao kako se pravilno drži kliker i gađa, gledali su me kao da sam pao s Marsa.

Ali zato kakvu kolekciju klikera imaju, preljepo 

  • Wub 3
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Gledao sam klince iza zgrade kako klikeraju, pojma nemaju sa tehnikom - guraju klikere kažiprstom. Kada sam im pokazao kako se pravilno drži kliker i gađa, gledali su me kao da sam pao s Marsa.

Ali zato kakvu kolekciju klikera imaju, preljepo 

Sta su igrali, na rupu ili trougao?¿

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Na rupu, naravno :D

Amateri :D 

na trougao se gubi ili dobija na veliko. 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Filozof manijak said:

Gledao sam klince iza zgrade kako klikeraju, pojma nemaju sa tehnikom - guraju klikere kažiprstom. Kada sam im pokazao kako se pravilno drži kliker i gađa, gledali su me kao da sam pao s Marsa.

Ali zato kakvu kolekciju klikera imaju, preljepo 

 

Suspicious Monkey GIF by MOODMAN

 

Šalu na stranu, odavno nisam video bilo koga da igra klikere, lepo je ako toga još uvek ima.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Suspicious Monkey GIF by MOODMAN

 

Šalu na stranu, odavno nisam video bilo koga da igra klikere, lepo je ako toga još uvek ima.

Upravo to je i meni bilo iznenađenje. Ne pamtim kada sam poslednji put video da iko igra klikere

  • +1 1
Link to comment

jos se secam gde su sve bili tereni na rupu u kraju. i jedan u osnovnoj.

 

imao sam bas dosta osvojenih klikera koje sam posle sve izdelio klincima

Link to comment
18 minutes ago, hooyadahoo said:

😂😂😂

Bravo Tsai.

Nema iz okiša u okiš.

A tapke?

:D kad osvojis nesto sto je proslo kroz hiljadu tapkanja, pa se i ne vidi vise sta je na slici.

  • Haha 2
  • Hvala 2
Link to comment

poklapke su bile brutalne. obicno smo igrali u ulazu, dvojica svaki do zida i bacaju slicice. ko poklopi nosi sve

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 30. 6. 2024. at 11:55, Filozof manijak said:

Ali zato kakvu kolekciju klikera imaju, preljepo 

Baš danas nešto razmišljam o ovoj temi, prolazim pored neke knjižare i vidim sva moguća izdanja svih mogućih stripova u tvrdom povezu za koje bih pre tri decenije dao da mi odseku mali prst, pa se onda setim svoje curice koja ima toliko barbika da se više ni ne zaraduje novoj... Danas je sve za čime smo žudeli kao klinci prilično lako nabavljivo i mnogo pristupačnije, a suštinska vrednost se izgubila negde usput.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...