Jump to content
IGNORED

Pomozi bratu grobaru!


MiddleClass

Recommended Posts

15 minutes ago, copkillah said:

 

Osnivač im ubio duhovnog oca pa su malo sjebani u glavi?

 

 

Sad sire barjak onog koji je ubijen od strane osnivaca.

 

Ozbiljan oblik sizofrenije.

Link to comment
  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    102

  • Tresko

    55

  • Filozof manijak

    54

  • kud u maglu Simoviću

    47

2 hours ago, April said:

Mislim da je idealan momenat da KKP napusti savez. Koji će nam kurac. 


mislim da ovo nije toliko nerealno, povotovu kad ćoravi snajperista preuzme i  najneregularnije sportsko takmičenje u evropi

  • +1 3
Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kad ćoravi snajpersta

 

ovo je dobra prilika da svi misleci partizanovci batale podrzavanje repke u svakom smislu, jer, jedno je boriti se protiv zla a drugo biti na istoj strani.

 

kad je vec snajperista, jelte.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


 

:ziga:

 

 

mada može i na topik o fudbalskoj reprezentaciji

 

a i jedina zemlja u kojoj je predsednik kosarkaskog saveza organizator ubistva premijera, tako da, vreme je za secenje clanskih karti za fandom repke.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Eye Roll GIF

 

a bas bezveze sto ne precutkujem nazivanje covica pravim imenom, snajperistom ( : idem od krindza da spavam, sutra je novi dan

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, uini said:

 

ovo je dobra prilika da svi misleci partizanovci batale podrzavanje repke u svakom smislu, jer, jedno je boriti se protiv zla a drugo biti na istoj strani.

 

kad je vec snajperista, jelte.


što se mene tiče, to ti je završeno

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Facundo Orellana said:

Ajde što cigani ćute, to je normalno kada su Vučićevi mezimci. Veća su misterija partizanovci koji gledaju propadanje kluba bez da pisnu. Posebno oni što su usađeni u režim, ili glasaju za isti. Ostali se pomalo i bunimo, bez rezultata. Mada onda dolazimo do istine, da oni i nisu navijači Partizana, već prevashodno naprednjaci/socijalisti/Vučićeve kurčinele, i da im se tačno jebe za Partizan, dok je njihovo dupe na mestu. Da je obrnuta situacija, već bi trajao rat, pa oni su za vreme Tadića stalno imali neke medijske ofanzive, a nisu imali ni blizu ovakav sekundaran položaj. Misterija mi je i kako ne mogu ona dva goveda da se oteraju za vjek i vekova iz fudbalskog kluba. Valjda je cilj da dovedu do gašenja, pa dolaze neki ostojoliki spasioci za beton ligu, reprograme ili fuzije. 

 

:laugh:

Link to comment
17 hours ago, Filozof manijak said:

A znamo svi da neće skoro 

 

Poslednja rečenica je ključna za spas Srbije. :fantom:

 

 

PS; ladno na YT nema nigde skandiranja protiv Miloševića, samo protiv Tadića :D

 

 

 

bio sam sa tatom na toj tekmi

najez

  • +1 1
Link to comment

Ja sam bio na severu protiv Torpeda kad je pocelo skandiranje, uleteli panduri odozgo i mlatili sve sto im se nadje na putu, nekako smo se provukli i pobegli napolje.

  • +1 1
Link to comment

Paranoja, iskaču osigurači. Dobro da ih nismo razneli sa promenom domaćinstva, Stanoje bi se pozivao na tabelu Evrolige i rukometni Derbi.

 

Srećom, u vreme Tadića, cigani su na forumu listom stavljali Vučića na avatar, #Boriseubise u potpis, a danas niko da podseti da su Principi jedina ispravna priča. Mora Gtr da promeni ešalon i dovede nekog ko bar ima primese kačketaša i ume da satka post koji odiše isteroviranom podlakticom. Crna majica broj manja.

 

 

Edited by kralj
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Izgleda da su napravili neki delije.net chatbot i pustili ga ovde na testiranje.

 

Za sad 5 sendviča moraš da izsendvičaš bar do popodnevne smene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...