Jump to content
IGNORED

Pomozi bratu grobaru!


MiddleClass

Recommended Posts

Jbt, uspeli ste da smorite podforum koji je namenjen zajebanciji i topic na kojem je trebalo da sprdamo grobare, svaka čast

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    102

  • Tresko

    55

  • Filozof manijak

    54

  • kud u maglu Simoviću

    47

22 minutes ago, *edited by mod said:

Verujem da bi mu dosta draže bilo da se to ne peva. Vidi se na prvi pogled kakva je ličnost i da ga takve stvari žuljaju.

 

Teško da se neko uzbudio oko ove ljušture od nekadašnjeg FK jer toliko ide u propast da ću početi da mislim da je Vazuri i ekipi zabranjeno da se povuku čim i dalje guraju svoju priču i vrte iste ljude na par pozicija.

 

Istini za volju Ostoji koji nikako nije kalibar pobrojanih se poprilično peva, doduše tu pesmu najčešće povedu ono što im smetaju Radja i Kukoč.

 

Voli Vučić da je bezgrešan i najbolji, ali još više voli da je bezgrešan i najbolji uprkos uvredama, atentatima, diverzijama i sl. Čovek izmišlja i gore uvrede od pederluka, pominje ih i na zvaničnim državnim obraćanjima.

 

U borbi protiv zla (u slučaju da se želi pobeda), neophodan je niz kompromisa, meni je vala kompromis sa organizovanim navijačkim grupama, najveća žaba koju treba progutati. Tek malo manja su isfrustrirani ljudi koji idu na utakmice da bi pod egzamplarnim plaštom psihologije mase lečili svoje navijačke frustracije. Igrom slučaja, pouzdano znam da njima van tribine ne smetaju ni Vesna Čović, ni Vučić, ni Željko Obradović u meri da iznesu bar delić tog revolucionarnog zanosa iz hale. Ne smeta im ni mural RMa, ali eto, kad ne ide u fudbalu i košarci, iskreiraju se neke apstraktne pobede. 

 

Za to je naravno potreban širok spektar anomalija i deficitarnosti. Evo manijak može da posluži kao dobar primer (slabo pamtim nikove, sad se setih sa kim imam posla).

 

 

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Filozof manijak said:

 

I uživam u kraljevskim odgovorima i objašnjenjima, to moram priznati :D

 

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

psihologija od dva dinara, nemoj više pls

 

 

Psihologija je širok pojam koji uključuje i animalne nagone karakteristične za čopore. Gro civilizacije ih je prevazišao pa katkad deluje banalno. Čak i drugi kontekst ume da poremeti memoriju vrste, bez obzira što je članstvo isto. Verujem da neko ko je bio na simfoniji može tome da posvedoči.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Meni je srce puno kada vidm da je otpad OFK Beograda, Zvezdan Terzic, medju navijacima zvezde, najveceg kluba na ovim prosotima, stekao status legende najvise zahvaljujuci psihopati malom Aleku.

 

A to da je drzava dozvolila da "propadne" Partizan, pa po mom misljenju drzava treba da ostane van oba blizanca, dovoljno su porasli da mogu i sami da se finansiraju, ali ostali koreni iz doba komunizma pa se naviklo da stalno "drzava" doliva kad zagusti a opet pocelo se kad je veliki vodja otisao na stadion u Ljutice Bogdana da resi racaun za struju izmedju ostalog.

Edited by WTID
Link to comment
4 hours ago, bradilko said:

 

o covic vesni mozes isto kao i nesto gde grmi vas citav stadion kao zeljko turcine ili vec sta pevate sa svih tribina.

 

 

O tome ti i pricam. Onolike postove ste ispisali o tome kako mrzite Covica zbog Kosova i ne znam cega kad ja tamo a ono medjutim - Covic Vesna je isto sto i Zeljko Turcine.

 

A vi ste grobari kao sto smo mi cigani, tako je uvek bilo i tako ce i ostati. Delije su organizovana "navijacka" banda kao sto su Alkatraz, Vandal Boys ili kako se vec zovu te vase grupe. Vas ovde niko ne naziva alkatrazanima.

  • +1 1
Link to comment

Ajde što cigani ćute, to je normalno kada su Vučićevi mezimci. Veća su misterija partizanovci koji gledaju propadanje kluba bez da pisnu. Posebno oni što su usađeni u režim, ili glasaju za isti. Ostali se pomalo i bunimo, bez rezultata. Mada onda dolazimo do istine, da oni i nisu navijači Partizana, već prevashodno naprednjaci/socijalisti/Vučićeve kurčinele, i da im se tačno jebe za Partizan, dok je njihovo dupe na mestu. Da je obrnuta situacija, već bi trajao rat, pa oni su za vreme Tadića stalno imali neke medijske ofanzive, a nisu imali ni blizu ovakav sekundaran položaj. Misterija mi je i kako ne mogu ona dva goveda da se oteraju za vjek i vekova iz fudbalskog kluba. Valjda je cilj da dovedu do gašenja, pa dolaze neki ostojoliki spasioci za beton ligu, reprograme ili fuzije. 

Link to comment

au, sta ucini derbi...

 

e, za te price o vucicu imate temu fkp ili kkp

 

na ovoj temi vas samo sprdamo sto je zeljko izgubio 8 utakmica zaredom ili sto ste ispali iz svih takmicenja u evropi u fudbalu, i naravno kad uspete ovako ubedljivo da izgubite derbi.

 

nema mesta ovde analizama zasto su vam sportasi tako losi kao sto jesu

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_9875.thumb.jpeg.e1be636c951fc25dc6962d9ad24d3d5a.jpeg

 

rukopis dostojan jednog foruma

:mellow:
 

 

  Reveal hidden contents

a nije eresbe

 

 

Blago njima, oni su jos uvek u 1945. 

Link to comment
37 minutes ago, WTID said:

 

Blago njima, oni su jos uvek u 1945. 

 

Osnivač im ubio duhovnog oca pa su malo sjebani u glavi?

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...