Jump to content
IGNORED

Pomozi bratu grobaru!


MiddleClass

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    102

  • Tresko

    55

  • Filozof manijak

    54

  • kud u maglu Simoviću

    47

35 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni je npr.zanimljiva korelacija da kad je ovoj državi i društvu najgori period, Zvezdi je najbolje.

 

A možda je to čista koincidencija :D

 

Bili smo prvaci Evrope u vreme Ante Markovica.:D

Link to comment

cekamo samo da 

12 minutes ago, harper lee said:

 

Bili smo prvaci Evrope u vreme Ante Markovica.:D

i slobodana milosevica. vi ste, zapravo,  njegov direktan produkt. ne dirajte pokojnog, antu. izmedju vas je bila obostrana mrznja.

Edited by Papovac
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
27 minutes ago, smooth.Op said:

Koji mi čoveče o čemu ti pričaš? Naš problem? Da u ovoj zemlji koju tako lepo opsuješ zbog jebenog fudbala imamo posla sa kriminalcima? Da učestvujem u nečemu sa onima koji su na tribini stajali uz koljače? 

 

Sve ovo ide kako treba, samo vi rastite...

 

Nije problem Zvezde. Kako se ta olos vama zapatila u klubu i zasto nije problem Zvezde. Koliko je to tesko razumeti? Ima vas 20.000 na svakoj evroligaskoj utakmici, najgledaniji ste klub u Evropi, ta ekipa igra u istoj drzavi sa istom vlascu u kojoj igra i fudbalska. Stavise, pod direktnom je kontrolom te iste vlasti. I rukomet ste poceli naprasno da gledate jer ste dobri. Tamo vam ocigledno ne smeta da ucestvujete "sa onima koji su na tribini stajali uz koljace" posto nista ne uspeva tako dobro kao uspeh.

 

Batali me s tim licemerjem, majke ti. Gledajte, ne gledajte, smenjujte, ne smenjujte, radite sta hocete ali ni Zvezda a jos manje mi navijaci Zvezde na forumu nemamo nista s tim. Mozete vi da se bavite sopstvenim bezmudim zapomaganjima koliko god hocete ali moje postove sa drugih tema ne mozete da koristite bez adekvatnog odgovora.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa to ti kažem , i onda se raspala rahmetli Juga 

Još jedna koincidencija :D

 

Gde mi prodjemo tu trava ne raste. Pa ni ona obogacena staklom i naftom. Treba da vas tuzimo sto nam se igrac od 10 miliona zamalo izlomio po onim kanalima.:D

Link to comment
3 minutes ago, Papovac said:

cekamo samo da 

i slobodana milosevica. vi ste, zapravo,  njegov direktan produkt. ne dirajte, pokojnog, antu. izmedju vas je bila obostrana mrznja.

 

Pomesao si dobrog Antu sa Mirkom Marjanovicem. E, to su bile dobre godine, nikad se bolje nije zivelo.

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, harper lee said:

 

pojeo sam govno, lose skapirao harpera, izvinjavam se. ovo je moj edit

Edited by Papovac
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, harper lee said:

 

Pomesao si dobrog Antu sa Mirkom Marjanovicem. E, to su bile dobre godine, nikad se bolje nije zivelo.

vi ste bili tih godina udarna pesnica milosevicevog rezima.

zna se ko je bio vodja navijaca i ko ga je tamo postavio.

poznati su ti vasi karavani ljubavi koji su isli po jugoslaviki mahom vozovima i izazivali tamo medjunacionalne sukobe.

uvek pod pratnjom policije, 

kakav  crni ante markovic i vi imate veze?

sto se tice navijaca, ne onih profesionalnih vec. ovakvih kao na forumu, na partizanovim utakmicana se cuje vucicu pederu i rio tinto napolje i slicno. 

na vasim se ro ne cuje. od profesionalnnih navijaca je jasno zasto ali niie jasno kako ne krene od obicnih navijaca?

jel to zahvalnost vucicu koji otkad je dosao na vlast forsira zvezdu u svim sportovima ili je nesto rrugo u pitanju?

nemojte o licemerstvu,

i sto kaze neko srecom ne navijam za isti klub kao vucic.

 

Edited by bradilko
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, bradilko said:

vi ste bili tih godina udarna pesnica milosevicevog rezima.

zna se ko je bio vodja navijaca i ko ga je tamo postavio.

poznati su ti vasi karavani ljubavi koji su isli po jugoslaviki mahom vozovima i izazivali tamo medjunacionalne sukobe.

uvek pod pratnjom policije, 

kakav  crni ante markovic i vi imate veze?

sto se tice navijaca, ne onih profesionalnih vec. ovakvih kao na forumu, na partizanovim utakmicana se cuje vucicu pederu i rio tinto napolje i slicno. 

na vasim se ro ne cuje. od profesionalnnih navijaca je jasno zasto ali niie jasno kako ne krene od obicnih navijaca?

jel to zahvalnost vucicu koji otkad je dosao na vlast forsira zvezdu u svim sportovima ili je nesto rrugo u pitanju?

nemojte o licemerstvu,

i sto kaze neko srecom ne navijam za isti klub kao vucic.

 

 

Zato sto nas boli kurac. Skandiranju "Vucicu pederu" je mesto na ulici i tamo mozemo da se prebrojimo kad god hoces. A za "Vucicu pederu jer nismo prvi u fudbalu" nemamo interesovanja jer smo.... prvi, jebi ga. Nama je Vucic peder iz drugih razloga koji su mnogo zlokobniji i opasniji po drustvo od toga sto klub za koji navijamo nije glavni baja u kraju.

 

Kao sto rekoh ranije, manite me tog licemerja.

  • Haha 4
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, harper lee said:

 

Zato sto nas boli kurac. Skandiranju "Vucicu pederu" je mesto na ulici i tamo mozemo da se prebrojimo kad god hoces. A za "Vucicu pederu jer nismo prvi u fudbalu" nemamo interesovanja jer smo.... prvi, jebi ga. Nama je Vucic peder iz drugih razloga koji su mnogo zlokobniji i opasniji po drustvo od toga sto klub za koji navijamo nije glavni baja u kraju.

 

Kao sto rekoh ranije, manite me tog licemerja.

dodise ne videh nijednog vaseg igraca na protestima, ni sadasnjih ni negdasnjih.

boli vas kurac ali ne zato sto ti to kazes nego sto ste zahvalni vucicu.

prvi ste jer tako hoce vucic jasno. 

vama vucic nije uopste peder a ne cujete se ni oko rio tinta i kopanja litijuma.

eto bar mozete oko litijuma da iskazete svoj stav ili je cutanje stav?

  • Haha 1
Link to comment
Just now, bradilko said:

dodise ne videh nijednog vaseg igraca na protestima, ni sadasnjih ni negdasnjih.

boli vas kurac ali ne zato sto ti to kazes nego sto ste zahvalni vucicu.

prvi ste jer tako hoce vucic jasno. 

vama vucic nije uopste peder a ne cujete se ni oko rio tinta i kopanja litijuma.

eto bar mozete oko litijuma da iskazete svoj stav ili je cutanje stav?

 

Nemoj mene da mesas sa Delijama, nisam deo svega toga i vredja me a kad me neko uvredi ne ostajem duzan. Moji stavovi o Vucicu, Terzicu, Covicu, litijumu i Rio Tintu su odavno poznati.

 

A ako hoces da znas zasto smo prvi i zasto smo ovoliko odskocili od vas odgovoricu ti sa dve reci, Pjer Boja. Kao dugogodisnji navijac Partizana znaces o cemu pricam.

Link to comment
2 hours ago, harper lee said:

 

Zato sto nas boli kurac. Skandiranju "Vucicu pederu" je mesto na ulici i tamo mozemo da se prebrojimo kad god hoces. A za "Vucicu pederu jer nismo prvi u fudbalu" nemamo interesovanja jer smo.... prvi, jebi ga. Nama je Vucic peder iz drugih razloga koji su mnogo zlokobniji i opasniji po drustvo od toga sto klub za koji navijamo nije glavni baja u kraju.

 

Kao sto rekoh ranije, manite me tog licemerja.

Dosta je jaka ta neka racionalizacija da se na Zvezdinim utakmicama ne proziva Vučić jer je licemerno, a da ti isti ljudi posle negde drugde tj na ulici skandiraju i bore se protiv njega. Eventualno dokle ta borba i neslaganje dobacuje su LGBT teme.

 

Ne vidim zašto je problem reći da se na Zvezdinim utakmicama ne skandira protiv Vučića samo zato što su vođe i njima bliski namireni na razne načine a da je ta tišina i jedan od uslova da tako i ostane. Sigurno da postoji i određeni broj ljudi koji bi iskreno želeli da negativno skandiraju Vučiću ali zbog brojnosti i povezanosti najvernijih™ nisu zainteresovani da im neko na utakmici ili malo kasnije polupa glavu ili uradi nešto gore. Što je danas i ovde nažalost sasvim legitimna i realna pretnja. Samo nemojmo to da zovemo borbom protiv licemerja u Srbiji.

  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, *edited by mod said:

Dosta je jaka ta neka racionalizacija da se na Zvezdinim utakmicama ne proziva Vučić jer je licemerno, a da ti isti ljudi posle negde drugde tj na ulici skandiraju i bore se protiv njega. Eventualno dokle ta borba i neslaganje dobacuje su LGBT teme.

 

Ne vidim zašto je problem reći da se na Zvezdinim utakmicama ne skandira protiv Vučića samo zato što su vođe i njima bliski namireni na razne načine a da je ta tišina i jedan od uslova da tako i ostane. Sigurno da postoji i određeni broj ljudi koji bi iskreno želeli da negativno skandiraju Vučiću ali zbog brojnosti i povezanosti najvernijih™ nisu zainteresovani da im neko na utakmici ili malo kasnije polupa glavu ili uradi nešto gore. Što je danas i ovde nažalost sasvim legitimna i realna pretnja. Samo nemojmo to da zovemo borbom protiv licemerja u Srbiji.

 

Nije nikakav problem. Na severu se ne skandira protiv Vucica zato sto su vodje namirene ozbiljnim poslovima u gradjevini, pogotovo niskogradnji. I? Sta s tim? Da li neko zaista misli da Delije okuplja ljubav prema Zvezdi a ne prema sebi samima? Kakve veze to ima sa bilo cim, pogotovo s vasim skandiranjima protiv Vucica i Covica ne zato sto su Vucic i Covic to sto jesu vec zato sto je jedan predsednik kosarkaskog kluba Crvena Zvezda a za drugog ste umislili da ne radi nista osim sto smislja kako da napakosti Partizanu i pogura Zvezdu? O tom licemerju govorim, da je obrnuta situacija cutali biste i vi kao zaliveni, kao sto ste cutali kad je Tadic bio predsednik jer ste tada uglavnom bili prvi. Uostalom, ako je za vas Vucic peder zbog politike, zbog cega se Covic Vesna jebe kao besna? Je l' i ona ima neku drzavnu funkciju a da mi za to ne znamo ili je mozda nesto drugo u pitanju? Nesto blisko ovome sto ja tvrdim da jeste.

 

Vase svodjenje naprednjackog zla koje je okupiralo Srbiju na interese vaseg kluba je odavno postalo prilicno nepristojno i kontraproduktivno. Nemam nista protiv, vase licemerje je vasa stvar i mene ne dotice uopste, ali pocinje da me se tice onog trenutka kad pokusate nama da prodate pricu da ste vi neki vajni opozicionari a mi navijaci Zvezde smo valjda neka Vuciceva naprednjacka vojska. To je bezobrazno i uvredljivo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...