Jump to content
IGNORED

Pomozi bratu grobaru!


MiddleClass

Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    103

  • Tresko

    55

  • Filozof manijak

    54

  • kud u maglu Simoviću

    47

Deluje da se ispod grba u odrazu stakla vidi parkiran sitroen u kojem je poginuo, nadam se da nije neka bolesna aluzija na štogod u pitanju a ako je do autfita onda sve pet :D

Link to comment

Pa ja i napisah da se nadam da nije a takva asocijacija mi ne bi ni pala na pamet da sam nešto slično zapazio recimo na topiku o sobnom bilju :D

Edited by ubibobi
Link to comment

Sve ok, budi bezbrižan. 

 

Meni je glavna vest ovde da si uspeo da registruješ automobil u odsjaju. Za to veliki rispekt. ;)

Edited by kralj
Link to comment

Ješa je svojevremeno imao seriju izjava u kojima ne priznaje poraz od OFK Beograda, pa je ovo bila prilika da se podsetimo te epizode.

  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, kralj said:

Sve ok, budi bezbrižan. 

 

Meni je glavna vest ovde da si uspeo da registruješ automobil u odsjaju. Za to veliki rispekt. ;)

Evo pojasnio Delija...

Veruj mi, ništa spektakularno za primetiti, posebno kada nisi upoznat sa pozadinom istorijata izjava pa se fokusiraš na vizuelno, kola, šulja i tako to ;)

  • Haha 1
Link to comment
Quote

Željko i Vanja potpisali saopštenje: Smeta nam kad Grobari vređaju

link

 

svaka im čast na ovome. nadam se i da će se obistiniti najave da će oduzimati sezonske ako se vređanje nastavi.

 

samo sport treba da bude u fokusu i da se priča o sportu. 

 

bilo bi lepo da i iz zvezde podrže ovu inicijativu.

Edited by Karelia slims
Link to comment
On 16. 9. 2024. at 11:54, napadaj said:

Nije postojao DS5 u vreme kada je ta fotka nastala.

Nznm kada je fotkano ali mi na prvi pogled baš zaličio i po boji i po dizajnu

Spoiler

Screenshot_20240916_100116_Chrome.jpg

 

Link to comment

Utakmica ne može da se igra u nedelju u 21, zato jer policija ne da da se igra uveče ta utakmica, ali zato može u ponedeljak u 20h, jer 20h valjda nije uveče.:laugh:

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Mislim da ne posoji logicno objasnjenje zasto se "derbi" igra u ponedeljak a ne u nedelju. Osim onog "arena je odlucila da se prenos radi u pondeljak"

 

Valjda igracima arsenala treba manje vremena da se odmore za mec protiv Man. City-ja nego igracima zvezde za derbi... ipak je ovo nase neka druga dimenzija fudbala.

Link to comment
1 hour ago, WTID said:

Mislim da ne posoji logicno objasnjenje zasto se "derbi" igra u ponedeljak a ne u nedelju. Osim onog "arena je odlucila da se prenos radi u pondeljak"

 

Valjda igracima arsenala treba manje vremena da se odmore za mec protiv Man. City-ja nego igracima zvezde za derbi... ipak je ovo nase neka druga dimenzija fudbala.

 

Siti igra u utorak utakmicu i zbog toga je nemoguce da igra dan ranije sa Arsenalom pa je njihov derbi stavljen u nedelju :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...