Jump to content
IGNORED

Pomozi bratu grobaru!


MiddleClass

Recommended Posts

Tom tvojom logikom bi bilo normalno i da se pred utakmicu reprezentacije na "Rajku Mitiću" umesto himne puste "Mladići borovi..."

 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    102

  • Tresko

    55

  • Filozof manijak

    54

  • kud u maglu Simoviću

    47

Pa nije isključeno da se to dogodi sledeći put, ionako plaćaju milion eura da reprezentacija igra u rupi. Što ne bi i to puštali na razglasu.

 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Karelia slims said:

naravno da su iste, jer sto bi nekome u zvezdinoj kuci smetala zvezdina zastavica? ajde da je na nekom nacionalnom stadionu na kojem igra reprezentacija, ali ovo je zvezdin stadion. 

 

sta je sledece, kukace se da se prekrece grafiti na zvezdinom stadionu jer neka nezna dusica koja je dosla na utakmicu reprezentacije to ne moze da podnese?!

 

Potpuno normalno, toliko da će evo već u nedelju na Parken stadionu da stoje FK Kopenhagen zastavice. Ili bilo gde drugde u Ligi Nacija, jel tako?

  • Haha 1
Link to comment

koga realno boli uvo sta će biti u danskoj, a i vidim da su se tresko i jos 3 osobe upecale na moj upis o milion evra (cena nije tolika i pojma nemam kolika je) za svaku odigranu utakmicu na stadionu zvezde.

 

baš vas je lako manipulisati i nije ni čudo što su vas ubedili da ima nešto loše što je zvezdina zastavica na zvezdinom stadionu.

Edited by Karelia slims
  • Wub 1
Link to comment
3 hours ago, Karelia slims said:

koga realno boli uvo sta će biti u danskoj, a i vidim da su se tresko i jos 3 osobe upecale na moj upis o milion evra (cena nije tolika i pojma nemam kolika je) za svaku odigranu utakmicu na stadionu zvezde.

 

baš vas je lako manipulisati i nije ni čudo što su vas ubedili da ima nešto loše što je zvezdina zastavica na zvezdinom stadionu.

Znači ipak nije normalno i uobičajeno da stoje klupske zastavice na utakmicama reprezentacija?

Link to comment

Naravno da je normalno. Poslednja košarkaška utakmica koju sam uživo gledao bila je Srbija-Grčka. Najviše je bilo Denverovih dresova. Kad Slovenija igra, najviše je Dalasovih. Problem je u onima koji vide problem. Da neće možda da kreče stolice na kojima piše Delije ili Grobari zbog vikend posete reprezentacije?

 

Kome smeta, sva sreća imaće nacionalni stadion uskoro.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

naravno da je normalno u vučićevoj srbiji

 

a kako na uefa takmičenjima “prekreče” stolice gazproma?!

 

ili kako u areni uspeju da iscepaju oznake na svlačionicama koje koristi drugi klub?

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, kralj said:

Naravno da je normalno. Poslednja košarkaška utakmica koju sam uživo gledao bila je Srbija-Grčka. Najviše je bilo Denverovih dresova. Kad Slovenija igra, najviše je Dalasovih. Problem je u onima koji vide problem. Da neće možda da kreče stolice na kojima piše Delije ili Grobari zbog vikend posete reprezentacije?

 

Kome smeta, sva sreća imaće nacionalni stadion uskoro.

Pričam o korner zastavicama. Naravno da svako može da nosi kakav god dres hoće.

Link to comment

I stvarno je tema sadržaj korner zastavice posle nerešenog sa neoceđenim evropskim prvakom? Evo, nemam ništa protiv da se iskupimo na sledećoj sa portretom Stanoja. 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Meni su isto zasmetale korner zastavice. Deluje mi da je to lenjost saveza. To je investicija od par desetina evra da se zameni u nesto neutralno ili u nesto sa srpskim grbom ili oznakama UEFA. Ne verujem da je Zvezda uslovljavala ustupanje stadiona reprezentaciji korner zastavicama. Tribine su druga prica i tu mi ne smeta baner ni navijaci u klupskim dresovima, a ne smetaju mi ni crvenobele mreze na golovima.

  • +1 2
Link to comment

Koga briga za zastavice, šta vam je?

Jel stvarno neko od vas u prenosu obratio pažnju na flag print? Bilo je vetra, doduše.

 

Gledao sam Piksijev gol iz kornera stotinu puta. Znam mu štucnu u najsitniji vez, jednu pa drugu kad navuče kao striptizeta, onda vozdigne ruku da Najdovski ide na prvu stativu, al da me ubiješ ne bih umeo da kažem šta ima na zastavici, uprkos 10 sekundi krupnog kadra.

Edited by kralj
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Kad je slabo bilo fudbala, pa mora o necemu da se prica. Imali smo jedan Jovicev promasaj i bunker koji je odoleo 90 minuta. Ovo je propust nekog organizatora kome je posao da nabavi onu zastavicu koju kapiteni razmene pre utakmice, da pusti himnu i namesti ozvucenje da se clepo cuje i slicne usputne sitnice koje i da izostanu ne bi niko primetio.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

I stvarno je tema sadržaj korner zastavice posle nerešenog sa neoceđenim evropskim prvakom? Evo, nemam ništa protiv da se iskupimo na sledećoj sa portretom Stanoja. 

Proveri koji je Topic.

  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...