Jump to content
IGNORED

Pomozi bratu grobaru!


MiddleClass

Recommended Posts

4 hours ago, Eleniko said:

Drže Karelia oćeš li biti ovde za EL

 

Sviđa mi se kako karelišeš grobose 

teško, jer se uskoro vraćam na sportski deo, ali navratiću nekad, mada ne verujem da će biti prilike da se radujemo partizanovim porazima u el jer idu na f4 sa najtrofejnijim evropskim trenerom i najskupljim timom u istoriji partizana.

  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    102

  • Tresko

    55

  • Filozof manijak

    54

  • kud u maglu Simoviću

    47

3 hours ago, pantelia said:

 

Gospodin Smiljanic i njegov pomocnik imaju izvesne primedbe koje su, kao i uvek, izneli mirnim putem

:rolf: Simpaticni neki momci..

Link to comment
11 hours ago, Tresko said:

Opet najezda vučićevih svedoka ovde, sa njihovim udbaško-naprednjačkim "humorom". U pauzi izmedju dva sendviča.

I ja sam nešto slično primjetio...

Link to comment

nema potrebe za teškim rečima. vučić je omiljen među narodom, ubedljivo dobija izbore, tako da je jasno da je broj navijača zvezde i partizana (ako je istina da stanovništvo većinski navija za zvezdu ili partizan) koji glasaju za vučića u relativnim brojkama približno isti. dovoljno je videti koliko glasova je dobio vučič, a koliko dule vujošević na izborima i videti da navijači partizana nisu opozicija, niti glasaju na izborima zbog izbora kluba.

 

na tebi je da se prilagodiš ili da te, nažalost, moderacija odstrani. način komunikacije je veoma prizeman i svakako ne doprinosi dobroj atmosferi.

Edited by Karelia slims
Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Kako? Zagrcnuo si se dok si glabao sendvič?

Ma jok, prepoznao vas po ovom udbasko-naprednjackom humoru. Upis zivi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...