Jump to content
IGNORED

Pomozi bratu grobaru!


MiddleClass

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    102

  • Tresko

    55

  • Filozof manijak

    54

  • kud u maglu Simoviću

    47

47 minutes ago, Heaviside said:

@Tresko jel te to konačno stigla ruka pravde ili si sam skapirao da je ovo primereno mesto za kontent koji izbacuješ?

Za govna koja ti izbacuješ jedino pravo mesto bi bila septička jama. Da nisi suviše glup da bi bilo šta razumeo, sam bi prestao da djubriš ovde.

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Tresko said:

Za govna koja ti izbacuješ jedino pravo mesto bi bila septička jama. Da nisi suviše glup da bi bilo šta razumeo, sam bi prestao da djubriš ovde.

Nemoj da si na kraj srca Treskiću, pitam jer me zanima gde mogu da pročitam tvoje vrsne analize i predviđanja

  • Haha 3
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Nemoj da si na kraj srca Treskiću, pitam jer me zanima gde mogu da pročitam tvoje vrsne analize i predviđanja

Čuj na kraj srca. Da bi zbog nečega bio na kraj srca to treba da dodje od nekoga ko nešto znači u mom životu. 

A ne od nekog beznačajnog buzdovana i gluperde, vučićevog svedoka. Ti si samo dosadan i iritantan, kao kad ugaziš u govno pa se trenutno iznerviraš.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Tresko said:

Čuj na kraj srca. Da bi zbog nečega bio na kraj srca to treba da dodje od nekoga ko nešto znači u mom životu. 

A ne od nekog beznačajnog buzdovana i gluperde, vučićevog svedoka. Ti si samo dosadan i iritantan, kao kad ugaziš u govno pa se trenutno iznerviraš.

Vidi ga što se igra hard to get, sladak si i znam da me izuzetno ceniš. Ne brini, Navraćaću ovde da vidim kako iz dečje perspektive izgleda kad Sfero opet dominira nad projektom koji vodi istaknuti SNS-ovac iz okoline Čačka.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Tresko said:

sam bi prestao da djubriš ovde.

 

Treško brt, ova tema je bukvalno đubrište, ovde su tebe sklonili sa regularnih tema. Dakle ovde se đubri, da nije tako sklonili bi te i odavde.

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Vidi ga što se igra hard to get, sladak si i znam da me izuzetno ceniš. Ne brini, Navraćaću ovde da vidim kako iz dečje perspektive izgleda kad Sfero opet dominira nad projektom koji vodi istaknuti SNS-ovac iz okoline Čačka.

Klasični naprednjak, rekao mu dobar dan ili jedi govna isto  je. Bez obraza, bez mozga, bez morala.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Treško brt, ova tema je bukvalno đubrište, ovde su tebe sklonili sa regularnih tema. Dakle ovde se đubri, da nije tako sklonili bi te i odavde.

Da, samo ti i tvoji ortaci vučićevi svedoci djubrite po svim temama koje se tiču Partizana bez prestanka već duže vreme, I nikom ništa, vas niko ne sklanja nigde. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Tresko said:

Da, samo ti i tvoji ortaci vučićevi svedoci djubrite po svim temama koje se tiču Partizana bez prestanka već duže vreme, I nikom ništa, vas niko ne sklanja nigde. 

 

Evo ja sam se sam sklonio ovde da đubrim sa tobom. 

Link to comment
9 minutes ago, Tresko said:

Čuj na kraj srca. Da bi zbog nečega bio na kraj srca to treba da dodje od nekoga ko nešto znači u mom životu. 

A ne od nekog beznačajnog buzdovana i gluperde, vučićevog svedoka. Ti si samo dosadan i iritantan, kao kad ugaziš u govno pa se trenutno iznerviraš.

 

jel si razmišljao da se obratiš nekome za pomoć - naprimer fondaciji isaija

 

ljud ih baš cene pomogli su mnogima što da ne probaš

  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, Tresko said:

Klasični naprednjak, rekao mu dobar dan ili jedi govna isto  je. Bez obraza, bez mozga, bez morala.

bože Treskić, pa ne bih ni dolazio u tvoj kavez i zviznuo ti da dođeš da sam u raspoloženju u kome rendom prostak sa interneta može da me iznervira. naprotiv, zabavno mi bilo da se malo poigram sa tobom. cmok, svratiću opet, idem sad nešto drugo da radim. recimo da pišem na KKP i PFC topiku.

Link to comment
44 minutes ago, Nikodije said:

 

Treško brt, ova tema je bukvalno đubrište

 

IMG_20240829_225125.thumb.jpg.0a684d95f3e2f6cd0215e0bec5119502.jpg

 

:D izvini brate, zicer 

  • +1 1
  • Haha 6
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...