Jump to content

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

8 minutes ago, Hele said:

Pa kaze da prica sa selektorom, da ima dobar odnos, ovo ono, a onda ga ovaj klupira.

 

Onda kad je pricao preko medija, startovao je mec.

 

Sad sto se ocekuje od njega da je Mesi i da sam resi sve je nas problem. A narocito ne moze igrac koji nema kontinuitet i koji tako, malo igra celu, malo ne.

 

Igra nam je dodavanje golmana i odbrane i onda ispucavanje lopte, gde ako nekako se odbije do nas, Tadic jedini ume da je primi i prosledi dalje.

 

I mora da igra, makar sa jednom nogom i povredjen i bez snage.

 

Nije on neki Neca Radonjic da ulazi sa klupe i brzinom menja stvari jer je to jedino sto ume.

 

Jedini je krsten igrac i ne mozes zrtvovati dobar deo utakmice i da igras bez ijednog krstenog igraca u veznom redu.

 

Brate ne slazem se, i mislim da lupas gluposti, pogotovo ovo boldovano. Pazi nema kontinuitet, u tri utakmice i to ga sputava :D

 

Jesam li ja rekao da je Mesi? Bas naprotiv, po njegovoj karijeri vidis njegov plafon, a sada je i mator....

 

Dok su on i Mitar bili mladji, brzi, jaci, su nas nosili (a i tu je pitanje gde su nas nosili, nije kao da smo igrali 1/4 finale SP ili tako nesto), ali njihovo je vreme ovim ciklusom proslo.

 

Link to comment
59 minutes ago, bags said:

 

Ali Kek je puno bolji i ozbiljniji trener od Piksija.

Nebi hteo da Kek bude selektor Srbije stari je to ziheras. Ne bi ti bilo prijatno da gledaš kako se Srbija na svom terenu celo vreme brani protiv 1 Kazahstana. 

Link to comment
16 minutes ago, JohnnyD said:

Pravicete Piksija od blata kada Lalatovic bude selektor, Desingerica pevao promo pesmu za reprezentaciju a Terzic i dalje vukao sve konce u fudbalu.

 

ne znam da li ste ispratili skandal ovih dana. portali preneli senzacionalnu vest da lalat preuzima naftagas iz elemira, a lalat popizdeo da je to pustio neko iz kluba da se samoreklamira, pa kaze "ako imaju 200.000 evra dolazim odmah, to je moja cena", jbt lalat trazi 200k, mozda je onda piksijeva cena realna

Edited by Nikodije
  • Haha 4
Link to comment
24 minutes ago, assignment said:

 

Brate ne slazem se, i mislim da lupas gluposti, pogotovo ovo boldovano. Pazi nema kontinuitet, u tri utakmice i to ga sputava :D

 

Jesam li ja rekao da je Mesi? Bas naprotiv, po njegovoj karijeri vidis njegov plafon, a sada je i mator....

 

Dok su on i Mitar bili mladji, brzi, jaci, su nas nosili (a i tu je pitanje gde su nas nosili, nije kao da smo igrali 1/4 finale SP ili tako nesto), ali njihovo je vreme ovim ciklusom proslo.

 

I zamenio ih je ko?

 

Tadic kad udje i primi loptu je druga dimenzija u odnosu na sve nase.

 

Ko kad gledas tipa Milutinova i mislis da je ok, a onda dodju Janis i Jokic u Arenu i vidis ih iz prvog reda pa skapiras neke stvari.

 

I nema kontinuitet, jebavanje je to prilicno mentalno, malo startujes, malo ne.

 

On je dosao kao kapiten i predvodnik ove generacije na turnir, a ne kao dzoker sa klupe.

 

A nisu ga zamenili neki mladi Piksi i Savicevic pa da kazes, ok, star je, vreme je za mladje i bolje, sta sere ovaj Tadic.

 

Tesko je sa takvim mentalnim jebanjem u mozak imati kontinuitet i igrari dobro. I vise je nego ocigledno da su sve te odluke donosene u zadnji cas, nije on prosao pripreme gde mu je saopsteno da ce imati ovakvu ulogu. Sto se videlo i sinoc sa sastavom, Piksi pravi tim u poslednjem trenutku pred utakmicu ocigledno i to u ne bas treznom stanju po svemu sudeci 😁

 

Ne mozes tako sa igracem poput Tadica. Koji jeste nas Modric. Mislim kakva smo mi prajm Hrvatska, takav je i on Modric, ali za nasu repstaciju, on je blizu onoga sto je Modric Hrvatima.

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, nautilus said:

sad će država kupiti FSSu privatni avion sa dva trupa da bude u obliku dvoglavog orla.

 

 

 

Muzicka podloga da bude "Krilo orlovo" i da je preko razglasa u avionu stalno peva Kajsijica.

  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, Eleniko said:

hteo sam da napišem nešto ali sam se povukao jer ću biti popljuvan ali neka ide. ovo sinoć je bila original muslinova igra, sve zaptiveno pozadi a napred ako prođe jedan, prođe. ali i to treba znati igrati...

 

Истина ово за Муслина. Шта више, ово првенство иде на руку батађористима. Са два бода се надаш проласку групе, са три ремија си већ на коњу.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...