Jump to content

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, copkillah said:

 

Vlahović, iako je imao manju minutažu od Mitra, nije pokazao praktično ništa.

Jovic je vise pokazao + decko je vidjen da se bar trudi na terenu.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, freakns said:

 Kostic se oma sjebao

Ovo se olako zaboravlja, a ogroman je hendikep bio, koliko god ga je Mladenovic dobro zamenio sa Englezima. Cak i Kostic koji nije u formi je i dalje medju 3-4 najbitnija igraca nase zemlje, i napravio bi par prodora i Slovencima i Dancima i zavrnuo loptu. U situaciji kad nisi pozvao Lazovica i kad si otpisao Radonjica, povredio se i treci najbrzi igrac Kostic, i bilo smo generalno mnogo sporiji nego proslih godina.

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment

nije baš da se vlahović nije trudio, on je baš dobar primer kiksijevog izliva ničega u mozak - to što je igrao u prvom poluvremenu protiv engleske. dalje, i ja bi se smorio da prednost ima naduveni mitrović. dečko je bio ubiven u pojam.

 

ne razumem zašto igrači moraju da pristaju na svaku budalaštinu trenera.

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

 

napisao je gore April, zapravo je juče Kiksi delovao najsmislenije od sve 3 utakmice. ideja da se sačuva 60 minuta i onda krene na sve ili ništa nije van mozga. mi smo igrali baš neuobičajeno visoko za tim i igrače i onda smo došli do toga da ovi ne umeju da uđu u 16, centriraju ili šutnu kroz blok. a da je bacio sve na teren na početku, ovaj tim da povede u 13 minutu kao englezi ne da ne bi sačuvao do kraja, nego bi protivnik do poluvremena preokrenuo. ali ko će da napiše nešto o liku sa kojim se ceo internet posprdava sada.

 

jedino ta dubioza sa mickom ali ako ga je zamislio kao dodatnog osigurača a ne kreativca da duriše u 16, i to nije bilo tragično. ako već pričamo u tim kategorijama.

 

odigrao je logično, nije prošlo onako kako smo hteli ali sa druge strane x sa danskom je rezultat za tim koji je gubio o mađara i bugara.

 

Nismo gledali istu utakmicu ako Danci nisu mogli da uđu u 16. Ušli su dovoljno puta da smo nulu u primljenim golovima dobili samo jer nisu uradili ništa u završnici. Daleko više od nas u svakom slučaju.

 

Kao što sam napisao meni ne smeta kad nas protivnik nadigra, ali mi smeta kad izađemo da se nadmudrujemo taktikom, po običaju onom kojom i pre utakmice izgubimo. Ako smo loši onda daj da to jednom i vidimo, neka nas otresu kao muve i da vidimo šta dalje. Ovako kao loši smo pa da vidimo kako da izmuvamo da se proguramo. A možda bi ispalo, kad bi igrali fudbal, da i nismo tako loši.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

 

Nisu ono bile 100%

pa ne znam bas, ona jedna gde je primio loptu i ostao sam na sutu.jeste gosa skratio ugao, al mi smo svi videli gol tu

Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

nije baš da se vlahović nije trudio, on je baš dobar primer kiksijevog izliva ničega u mozak - to što je igrao u prvom poluvremenu protiv engleske. dalje, i ja bi se smorio da prednost ima naduveni mitrović. dečko je bio ubiven u pojam.

 

ne razumem zašto igrači moraju da pristaju na svaku budalaštinu trenera.

 

po meni mitar bolje ulazi u sanse i jaci je u duelu

 

vlahovic mi je neprepoznatljiv otkad je u juveu. mozda su pare problem, ribe, deluje mi kao da ga najmanje zanima fudbal

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment
1 hour ago, JohnnyD said:

Bukvalno je na svakom portalu udarna vest.

 

Jebote, ko bi reko da ce jebeni Aca Stojanovic jednim pitanjem da nas izbaci sa prvenstva, i smeni Piksija. Taj lik je neopevani debil, da ti fudbaleru sa prosecnom inteligencijom u sred poraza i vruce glave, postavljas takva pitanja.

Zapravo je uradio odličan novinarski posao tim pitanjem. 

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, radisa said:

 

 

Kopira Grofa i to lose. Grof je makar elokventan...

 

"U sportu i sexu minuli rad ne vazi" je izjavio Grof Bozovic prije 7-8 godina.

  • +1 2
Link to comment

@MiddleClass pa mnogo timova to nema pa igraju na tim. 

 

kog top igraca ima danska, slovenija, ceska, slovacka, madjarska...

 

sve je to prosek, samo malo bolje uigran

 

Edited by Mr.Mxyzptlk
  • +1 6
Link to comment
18 minutes ago, MiddleClass said:

Inace precerujete sa ocekivanjima. Odavno nemamo top igraca niti igraca u top evropskom klubu.

 

Cim se zavrse grupe po svim Uefinim takmicenjima nasi samo popunjavaju broj.

 

Sinoc je rekao komentator na Areni da Danska ima valjda 18 graca u ligama petice. A bar trecina je redovan prvotimac.

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...